• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 tak mi povedal lekar, ale hadam si to rozmysli... ale ratam s tym, ze na 90% hej.
30. júl 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 stredu je stvrteho nie???

mojko dozujem dve broskyne a idem asi buvat...
30. júl 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 hej 4teho no tak budeme spolu...nie celkom ale...no daj vedieť...
30. júl 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no sak ja ta este hadam stihnem. ked budes posielat foto malinkej. :D to by som mala byt este 2v 1. tak sa tesim. uz len kvoli tebe a tym foto musim mat pc so sebou. :D
31. júl 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ako na klavesnici vytukam mriežku co je pri čisle 3 dik
31. júl 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ty kokso, to co dnes rastie za ovocie. ta prva sa podobala na broskynu, ale tato druha chutovo okolo broskyne ani len neutekala. :confounded:
31. júl 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 jej pekne od tebe davala som čislo katulke no len aby nerodila aj ona vtedy som hovorila že aj mms pošlem
31. júl 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 musis si prepnut klavesnicu na anglicku.
31. júl 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no boh vie čo papaš :grinning:
@akika722 no to tiez netusim. stalo to len 84 centov, tak kto vie. :D ale je to bordove a ma to kostku... tak netusim. :D
31. júl 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tak to už maš asi jedno :grinning: :grinning: :grinning:
idem si aj ja lahnuť asi
31. júl 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no fuj, neviem co to bolo ale bolo to hnusne. kazdopadne som to zjedla. :D a mala uz kope ako najata. kto vie, ci to nebola len dekoracia v tom obchode a ja som prave nezozrala plastovu broskynu. :D
31. júl 2010 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si koza tak sa smejem že brucho mi skače na pol metra :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jasne uz je to fuk. uz je to dnu.
no sak idem pomaly aj ja. baby rano doletia, tak nech aspon vladzem otvorit oci. :D dobru nocku.
31. júl 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 dobruuu tak zajtra... :wink:
31. júl 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja som sa na tom tvojom prispevku tak schuti zasmiala, ze som vyzerala ako santa claus ked robi hou hou hou, vianoce a trase pupkom. :D
31. júl 2010 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no ta take pišeš že dekoracia a že sa mala trepe...ved porodim predčasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dobru poklad. pc pustim hadam len kvoli tebe.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 pekne od teba :grinning: :grinning: :grinning:
aj tebe...pekne sny... :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj, keby to bola dekoracia, tak trochu polyesterenu mi neuskodi... hlavne nerod. lebo ked niekomu povies, ze si porodila kvoli polyesterenovej broskyni, tak ti neuveri.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: :grinning: :grinning: už ani nezaspim aj slzy mi teču...s tebou nuda nie je :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ked ty si take moje slniecko.... :D
no moja, ale niekto uz musi skoncit, lebo skoncime tak ako ked dvaja zalubeni telefonuju. nie, ty poloz, nie ty poloz, nie ty. ..... a volaju spolu takto pol hodiny. :D
31. júl 2010 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 si zlata... :sweat_smile:
tak ok odpojme to bo tu odkvecnem ved o chvilku som späť :grinning: :grinning: :grinning:
tak bež spať možno mm už nie je urazeny...ale neporod skor ako ja! :wink:
31. júl 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ok tak ideme spat. .... moj muz od urazenia zaspal. :D tak zajtra sa vidime. teda dneska.
ja a rodit??? sama od seba??? ha tak toto bol najlepsie vtip vecera. :D
tak dobru nocku.
31. júl 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 aj tebe... :wink: :wink: :wink:
31. júl 2010 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: @liba78 no nie bonus v skalici ale mija naj kamoska je nechtarka a byva kusokj od nas tak mi prisla knam spravit :sunglasses: a to zajtra na 12 idem na obocko a v pindelok si idem dat predlzit vlasy co som mala este pred tehu :grinning: no a vcera som bola v meste a mali brutalne vyxpredaje tak som si pokupila saty a tricka a krsnu kabelku :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a od mm som dostala bolestne zlaty prsten no radost zit uplne je ako vimeneni ked ma vydel na vzdycharni ako trpim tak si ma teraz vazi a dakuje mi ze som mu porodila krasneho syna no uplne to nasu lasku este viac ozivilo
31. júl 2010 o 02:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa moja no masaz tak mtu mi kamoska zaplatila tu v dedine vraj ako bolestne :grinning: uz sa tesim na hod relaxu no uzasna si na foto pekna :slight_smile: a tie skvrny mi zmyzli a z 20kg mi padlo len 5 a za tie 3 dni co som doma minus 2kg tak uzas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: NO UZ VAS NEBUDEM DRAZDIT :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 02:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hallo nespite nudim sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOBRE RANECKO KINDERKA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: TAK CO JE SVAMI MUSIM TU VYPISOVAT SAMA SO SEBOU??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 05:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: CO JE TAK TOTO NECHAPEK KDE STE VSETKY??????CO UZ RODITE???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALEBO SOM FAKT CUDNA JA?KED TU OD 2H RANO STRASIM??? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: CO JE TAK TOTO NECHAPEK KDE STE VSETKY??????CO UZ RODITE???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALEBO SOM FAKT CUDNA JA?KED TU OD 2H RANO STRASIM??? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok