♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
31. júl 2010

inak babule ja som sa uz rozhodla myslim definitivne ze bude jurko,teraz su chlapi v domneni ze dam samka a som rada ze si to myslia lebo uz sme to menili 50 krat tak teraz bude mat tato nas velku radost 😀

akika722
31. júl 2010

@groka no neviem neviem,Lucia sa dnes niekde zasekla tak dufam že ešte nie v pôrodnici...alebo žeby sobota tak maka doma??akčna žienka-perie,žehlí vysava....????..... 😲 😲 😲

katulkaaaaaa
31. júl 2010

@akika722 ahoj vidim ze sa vam vcera nechcelo spat,tak mozno lucka dospava 😝 ja som sa najeda a zase zaspala...dneska som akasi prispata,idem si urobit kavu ...

groka
31. júl 2010

ale lucka ma termin v septembri

kahlan1
31. júl 2010

ahojte 🙂 akosi nestiham prispievat len vas dohanam potom citat.

zo dňa na deň na boli viac brucho ako na silne kramy? to su uz tí poslíčkovia?

akika722
31. júl 2010

@katulkaaaaaa s tou kavou dobry napad 😀
no uvidime či nenapiše že porodila s tej včerajšej divnej broskyne 😀 😀 😀

akika722
31. júl 2010

@kahlan1 a ďalšia mamička v poradí...no do štvrtku asi porodite všetke 😀 😀 😀

groka
31. júl 2010

@kahlan1 jj poslickovia 😀
my niektore to tu mame na dennom poriadku 😀
@katulkaaaaaa ja uz pijdem druhu,dnes budem dlho aj za pc oxidovat,sama som domaaaaa az do zajtraaa

akika722
31. júl 2010

@groka ale spominala že by mala nastupiť do nemocky už tuto stredu

katulkaaaaaa
31. júl 2010

@kahlan1 ano mozu to byt poslicky,ja uz ich mam skoro tri tyzdne kazdu noc...a nedeje sa nic ineho 😖

akika722
31. júl 2010

@groka a mňa bude oxidovať môj mm,že chod spat teraz ja tu idem 🙄

kahlan1
31. júl 2010

@groka a nie je to skoro? ked mam termin 20? ty ich mas odkedy?

vladka84
31. júl 2010

@akika722 alebo isla nakoniec aj ona zmakcovat krcok, aby sa uz neurazali s mm a teraz dospava 😀

boze, baby, mne sa dnes nic nechce... som taka nervozna, uz som brechala po mm, mi vadi, ze nic nerobi ako keby som ja nieco robila... 😖

kahlan1
31. júl 2010

@katulkaaaaaa tri tyždne? tak nic uz osm myslela ze kazdu chvilu sa malinka rohodne ist von 🙂 tak este asi nie 😀

liba78
31. júl 2010

@akika722 ja by som ti ju poslala, ale ty si mooooc ďaleko. A moja svokra, mala deti dosť neskoro, takže už bude mať 73 rokov 😉 ale vitálna je potvorka. A teší sa na naše bábo 😀

akika722
31. júl 2010

@vladka84 no,všetko je možnééé 😀 😀 😀
moji spia boli vonku ja som navarila a odpadla od unavy 😒 ale oznamila som mojmu drahemu že ked sa vyhaja tak povysava bytik a umyje podlahy 😀 😀 😀
ja doumyvam riad a mam dosť 🙄 🙄 🙄

katulkaaaaaa
31. júl 2010

@kahlan1 ano bohuzial....som si aj ja myslela ze uz idem rodit,bolesti boli pravidelne,predychavala som....a naoniec som vzdy zaspala....takze klud mas cas 🙂

akika722
31. júl 2010

@liba78 beriem pridem si pre nu...
my sme boli nedavno u svokry na dva dni a že prvy den obed....najedli sa a ja že potom sa najem a ona že,,,a čo budeš pre teba neostalo...ale pes dostal 😠 😠 😠
a tak som ohlodavala redkvičky 😠 😠 😠 😠
tak kedy si pre nu možem prisť???

katulkaaaaaa
31. júl 2010

@akika722 😀 😀 😀 co???to nemyslis vazne 😉

vladka84
31. júl 2010

ja som ani nevarila, ostalo nam od vcera, akurat polievku som urobila, riad je stale na stole, nema ho kto ani spratat a umyt uz vobec nie ☹
idem ale radsej nieco poupratovat, ma mozno prejde ta moja nervozita pri robote...sa mi zda, ze aj mala je akasi nervozna, v takom cudnom rytme ma kope...
dala som prat, huraaaa, prva cinnost dnes 😀

liba78
31. júl 2010

@akika722 tak to by si mi ju potom asi nevrátila... Ona mi zavolá, že mám prísť na obed /ako aj dnes/, ja som nešla- som úúúnavená. Tak mi priniesla obed domov 😅 strúčkovú polievku nakyslo, roštenku s ryžou a šalát. 😅 😅
Ale keď budeš chcieť, dohodnem to tak že navarí dopredu na dva dni a potom ti ju na tie dva dni požičiam. 😀

akika722
31. júl 2010

@katulkaaaaaa darujem...chceeeš??? 😀 😀 😀
@vladka84 prať som dala aj ja-syn hadzal do pračky mm dal prašok a ja som ju vypla...no kto to vyvesi???asi mm 😀 😀 😀

liba78
31. júl 2010

@akika722 ale k tej tvojej by som nešla 😠

akika722
31. júl 2010

@liba78 beriem...moja minule že pride rano k nam po praci a prinesie nam ranajky-pracuje v našom meste a byva asi 35km odtial...no tak tie ranajky...pre 4 ludi-ja,mm,syn a ona...priniesla 3rožky 🙄 skoro ma jeblo...hm...že aky sme syty boli....

katulkaaaaaa
31. júl 2010

@akika722 daj pokoj 😀 😀 😀 aj ja som bola vcera u mojej a dobre som sa najedla 🙂 ja chodim od rana okolo pracky a akosi som nebola schopna do nej aj nieco dat 😀 ale umyla som kupelku,uprataladecu a spalnu,tak ason nieco k dobru....

katulkaaaaaa
31. júl 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 vtipna to osobka 😀 😀 😀 😀

vladka84
31. júl 2010

ked sme pri svokrach... ja nemam zlu svokru, akurat je taka divna, nesedi mi jej povaha...
no napr. robi v Rakusku, tri tyzdne je tam, tri tyzdne doma... teraz je doma ale ani ju nenapadne prist alebo zavolat, ci nieco nepotrebujem, alebo vziat Timku von, ze si ja mozem nieco robit... ked sa jej mm pytal, ze co sa nezastavi, ze co cele dni robi, tak povedala, ze nechce otravovat... a minulu sobotu sme ju isli pozriet (na mm podnet samozrejme) a zahlasila Timke, ze: Jooj, ani ta nevidim cely tyzden... ako keby som jej branila! 😠

groka
31. júl 2010

@kahlan1 ja mam termin inak 23 augusta podla ms,len maly je vacsi o tyzdne aj par dni
ja to mam trosku komplikovanejsie mne hrozil predcasny porod v 32tt od vtedy mam velmi caste tvrdnutie a bolest tipu ze poslickovia mam isto od nejakeho 34tt s tym ze je to stale horsie a horsie a bolesti su stale inaksie,ale kontrakcie falosne kedze som stale tu 2 v 1 som mala uz aj kazdych 10 minut,5 minut,aj 2 minuty ,raz 4 minuty 3 hodiny v kuse a nic 😀

akika722
31. júl 2010

@katulkaaaaaa vy kde ste take svokri našli... ☹ ☹ ☹ no nie žeby bola zla ta moja alééé...no už tam chodim s keksami v kabelke 😀
ale ti si tiež nejaka akčnááá,tolko makať....

akika722
31. júl 2010

@katulkaaaaaa svokra???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre