• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: naša určite :grinning: :grinning: :grinning: som rada že ma lekarov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 neboj aj ty sa dočkáš, a potom si doprajeme všetko čo carmen323. masáž, prsteň, handry, nechty a kozmetičku ....
31. júl 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka :grinning: :grinning: :grinning: moje riešenie,zatiahnuť žaluzie :grinning: :grinning: :grinning:
do porodu to počka :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ked bude energy... :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj zachvilu tu budes pisat ze uz si doma z porodnice a tesis sa z oboch svojich deti..ak sa mozem spytat a kolko po sekcii drzia v porodnici?
@akika722 včera nepísala @21 ako si na tom?, už rodíš? rýchlo info, nevieme ani pohlavie !
@kikuska25 asi kde ako pri synovi som bola presne 7 dni a teraz hovoril že pustia už na piaty
@liba78 to pisala ona tebe alebo ty jej???a???nerodi??
31. júl 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 dakujem to dufam..ja si ani nepotrebujem dopriat take veci..mne staci ked stastlivo porodim a budeme sa uz doma tesit to mi nahradi vsetko to co si napisala :slight_smile:
31. júl 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ale aspon sa hybem,lebo to nic nerobenie tiez neni buhvi co na ten porod a celkovo ja sa nudim tak dnes aspon nie :grinning:
31. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to som teraz jej, aby našla že ju spomíname ... :wink:
31. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: tak ak nerodi dozvieme sa :grinning:
31. júl 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no, nepísala tuším ani včera, tak neviem ... :frowning2:
31. júl 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 žeby dalšie babo???nedavala kontakt na seba nikomu???
31. júl 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neviem, mne nie ...
31. júl 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa moja modru indulonu ,ľť plienok som minula a to kakal nonstop :grinning: krem na zadok 10obyc plienok,utierky a uz nic ostatne som anio nemusela brat :confounded: pre teba aspon 3kosele 3balenia vlozky,zupan aspon 6nohavicky a kozmetiku uteraky pribor mineralky vela inak tiez nic ani podlozky nic ostatne daju jaj a pre mimi osusku :dizzy_face: ozvem sa neskor som KO OD DRUHEJ HORE IDEM HAJAT DOBRUUU :grinning:
31. júl 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 jéééj predsa si sa unavila :grinning: ...už som myslela že to nie je možne...no pekne sa vyspinkaj :wink:
31. júl 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ty nie si v kontakte s 21???nevieme o nej nič...
31. júl 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 MOJA JA KED SOM BOLA TEHU TAK UZ SOM S POSLEDNYCH SIL VSETKO ALE MUSELA SOM NIK MI TO NEUROBI KED MAM DOMA DVOCH CHLAPOV NO TERAZ SOM KO TOTAL LEDVA CHODIM UZ MAM MINUS 9KG TAK TERAZ JEM A IDEM HAJAT TAK ZE HLAVNY JE SPANOK ABY SI SA MOHLA POTOM VENOVAT MIMINKU VSETKO OSTATNE POCKA LEBO ONO TO VYCITI ZE NEVLADZES TAK ZE NIEWT SA ZACO HANBIT :wink:
31. júl 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 no obdivujem ťa ako to všetko zvladaš :wink:
a tie kila keby aj mne tak potom klesali :frowning2: :frowning2: :frowning2:
oddychuj pokial sa da :sunglasses:
31. júl 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 KLUDNE ALE TO BY SI MUSELA PRIST VSETKY KAMOSKY MI TO HOVORIA ZE TERAZ IM DODAVAM TAKU ZVLASTNU BENERGIU A RADOST :grinning:
31. júl 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 tak miminko super a ty, maminka si si otočila deň s nocou :wink:
31. júl 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 aj nám cez net, neboj cítime to všetky... díky :wink:
31. júl 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky porúčam sa aj ja. Idem pozrieť sestru a vyzdvihnúť si od nej Maťka, sám domov asi nedorazí :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja idem zajtra do nemocky,prave mi vybavila krstna svojho lekara,ze ma vysetri,berieme aj veci,tak rano prasime a ideme do novych zamkov a moje myslienky nehcite vediet,radost a obava :grinning: mozno sa nieco udeje dnes po tych oknach a mozno zajtra budemotvorena a tam mi to teda nebudu zastavovat
31. júl 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka tak držim palce no daj potom vedieť :grinning:
31. júl 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 tak to som rada ale uz fakt idem lebo ma mm zabyje boji sa ze mi nieco je :grinning:
31. júl 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no dam po katulke na nu mam mobil
31. júl 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj nerodim, iba som od rana prezliekla periny, popratala, varila, boli sme na kafe a este som trosku pospala... :D som v noci moc nenaspala, lebo ma nehorazne boleli klby, tak som sa len prevalovala.

@akika722 si sa zblaznila??? to tinespravim, ze ta predbehnem.... ja si pockam na foto tvojej princeznicky a az potom "vrhnem". :D

@tiffanka no my sme sa nevedeli nejako rozlucit.... :D co uz ked tie nase deticky spolocne kopu cely vecer... :D

@liba78 tak aspon sme ti hned narano spravili dobru naladicku. :D

@katulkaaaaaa ha ha, ze dospava. pri dvoch detoch??? :D :D

@groka termin mam sice v septembri, ale rodime uz najneskor o tri tyzdne....ak dovtedy malinka vydrzi.

@vladka84 no u nas ziadne zmakcovanie nebolo, kedze moj muz zaspal od urazenia a rano si ma udobroval s ranajkami do postele. :D

@akika722 neboj, broskyna uz vysla a nemali sme misu plnu polyesterenoveho snieziku, takze asi to nebola dekoracia..... :D
vy si vymienate svokry??? ja vam moju darujem, zaplatim za nu a este vam aj ako bonus pribalim svokra a svagrinu.... to je vyhodna ponuka nie??? tak cakam na adresy, uz su pobaleni v krabiciach a dobre prelepeni.
31. júl 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jéééééééééééj žijeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nie diky mne stačiii jedna
a teraz padam ja syn je hore :confounded:
tak pridem večer ak mm nebude dudrať :grinning:
31. júl 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 muza si mala odbavit teraz cez den, nech vecer mozme kecat.... vecer ta tu cakam s otvorenou narucou. :D
31. júl 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok