♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
31. júl 2010

@liba78 😀 😀 😀 naša určite 😀 😀 😀 som rada že ma lekarov 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
31. júl 2010

@kikuska25 neboj aj ty sa dočkáš, a potom si doprajeme všetko čo carmen323. masáž, prsteň, handry, nechty a kozmetičku ....

akika722
31. júl 2010

@groka 😀 😀 😀 moje riešenie,zatiahnuť žaluzie 😀 😀 😀
do porodu to počka 😀 😀 😀

akika722
31. júl 2010

@liba78 ked bude energy... 😀 😀 😀

kikuska25
31. júl 2010

@akika722 neboj zachvilu tu budes pisat ze uz si doma z porodnice a tesis sa z oboch svojich deti..ak sa mozem spytat a kolko po sekcii drzia v porodnici?

liba78
31. júl 2010

@akika722 včera nepísala @21 ako si na tom?, už rodíš? rýchlo info, nevieme ani pohlavie !

akika722
31. júl 2010

@kikuska25 asi kde ako pri synovi som bola presne 7 dni a teraz hovoril že pustia už na piaty
@liba78 to pisala ona tebe alebo ty jej???a???nerodi??

kikuska25
31. júl 2010

@liba78 dakujem to dufam..ja si ani nepotrebujem dopriat take veci..mne staci ked stastlivo porodim a budeme sa uz doma tesit to mi nahradi vsetko to co si napisala 🙂

groka
31. júl 2010

@akika722 ale aspon sa hybem,lebo to nic nerobenie tiez neni buhvi co na ten porod a celkovo ja sa nudim tak dnes aspon nie 😀

liba78
31. júl 2010

@akika722 to som teraz jej, aby našla že ju spomíname ... 😉

akika722
31. júl 2010

@liba78 😀 tak ak nerodi dozvieme sa 😀

liba78
31. júl 2010

@akika722 no, nepísala tuším ani včera, tak neviem ... ☹

akika722
31. júl 2010

@liba78 žeby dalšie babo???nedavala kontakt na seba nikomu???

liba78
31. júl 2010

@akika722 neviem, mne nie ...

carmenn323
31. júl 2010

@katulkaaaaaa moja modru indulonu ,ľť plienok som minula a to kakal nonstop 😀 krem na zadok 10obyc plienok,utierky a uz nic ostatne som anio nemusela brat 😖 pre teba aspon 3kosele 3balenia vlozky,zupan aspon 6nohavicky a kozmetiku uteraky pribor mineralky vela inak tiez nic ani podlozky nic ostatne daju jaj a pre mimi osusku 😵 ozvem sa neskor som KO OD DRUHEJ HORE IDEM HAJAT DOBRUUU 😀

akika722
31. júl 2010

@carmenn323 jéééj predsa si sa unavila 😀 ...už som myslela že to nie je možne...no pekne sa vyspinkaj 😉

akika722
31. júl 2010

@katulkaaaaaa ty nie si v kontakte s 21???nevieme o nej nič...

carmenn323
31. júl 2010

@akika722 MOJA JA KED SOM BOLA TEHU TAK UZ SOM S POSLEDNYCH SIL VSETKO ALE MUSELA SOM NIK MI TO NEUROBI KED MAM DOMA DVOCH CHLAPOV NO TERAZ SOM KO TOTAL LEDVA CHODIM UZ MAM MINUS 9KG TAK TERAZ JEM A IDEM HAJAT TAK ZE HLAVNY JE SPANOK ABY SI SA MOHLA POTOM VENOVAT MIMINKU VSETKO OSTATNE POCKA LEBO ONO TO VYCITI ZE NEVLADZES TAK ZE NIEWT SA ZACO HANBIT 😉

akika722
31. júl 2010

@carmenn323 no obdivujem ťa ako to všetko zvladaš 😉
a tie kila keby aj mne tak potom klesali ☹ ☹ ☹
oddychuj pokial sa da 😎

carmenn323
31. júl 2010

@liba78 KLUDNE ALE TO BY SI MUSELA PRIST VSETKY KAMOSKY MI TO HOVORIA ZE TERAZ IM DODAVAM TAKU ZVLASTNU BENERGIU A RADOST 😀

liba78
31. júl 2010

@carmenn323 tak miminko super a ty, maminka si si otočila deň s nocou 😉

liba78
31. júl 2010

@carmenn323 aj nám cez net, neboj cítime to všetky... díky 😉

liba78
31. júl 2010

no babulky porúčam sa aj ja. Idem pozrieť sestru a vyzdvihnúť si od nej Maťka, sám domov asi nedorazí 😀 😀

groka
31. júl 2010

baby tak ja idem zajtra do nemocky,prave mi vybavila krstna svojho lekara,ze ma vysetri,berieme aj veci,tak rano prasime a ideme do novych zamkov a moje myslienky nehcite vediet,radost a obava 😀 mozno sa nieco udeje dnes po tych oknach a mozno zajtra budemotvorena a tam mi to teda nebudu zastavovat

akika722
31. júl 2010

@groka tak držim palce no daj potom vedieť 😀

carmenn323
31. júl 2010

@liba78 tak to som rada ale uz fakt idem lebo ma mm zabyje boji sa ze mi nieco je 😀

groka
31. júl 2010

@akika722 no dam po katulke na nu mam mobil

lucia20
31. júl 2010

@akika722 neboj nerodim, iba som od rana prezliekla periny, popratala, varila, boli sme na kafe a este som trosku pospala... :D som v noci moc nenaspala, lebo ma nehorazne boleli klby, tak som sa len prevalovala.

@akika722 si sa zblaznila??? to tinespravim, ze ta predbehnem.... ja si pockam na foto tvojej princeznicky a az potom "vrhnem". :D

@tiffanka no my sme sa nevedeli nejako rozlucit.... :D co uz ked tie nase deticky spolocne kopu cely vecer... :D

@liba78 tak aspon sme ti hned narano spravili dobru naladicku. :D

@katulkaaaaaa ha ha, ze dospava. pri dvoch detoch??? :D :D

@groka termin mam sice v septembri, ale rodime uz najneskor o tri tyzdne....ak dovtedy malinka vydrzi.

@vladka84 no u nas ziadne zmakcovanie nebolo, kedze moj muz zaspal od urazenia a rano si ma udobroval s ranajkami do postele. :D

@akika722 neboj, broskyna uz vysla a nemali sme misu plnu polyesterenoveho snieziku, takze asi to nebola dekoracia..... :D
vy si vymienate svokry??? ja vam moju darujem, zaplatim za nu a este vam aj ako bonus pribalim svokra a svagrinu.... to je vyhodna ponuka nie??? tak cakam na adresy, uz su pobaleni v krabiciach a dobre prelepeni.

akika722
31. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jéééééééééééj žijeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nie diky mne stačiii jedna
a teraz padam ja syn je hore 😖
tak pridem večer ak mm nebude dudrať 😀

lucia20
31. júl 2010

@akika722 muza si mala odbavit teraz cez den, nech vecer mozme kecat.... vecer ta tu cakam s otvorenou narucou. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre