♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
31. júl 2010

@lucia20 no...spiiiii teraz 😠
ale pokuuusim sa.ešte pokial som doma aaaaaaaaaaa mam sa načo vyhovoriť 😉

groka
31. júl 2010

@lucia20 tak vydrzte este 🙂
idem ja na tu zmrzku konecneeeeeeee
len okna na kuchyni som umyla,viac spekulovat nebudem,este obyvackove mi chyba,na to sa kaslem uz 😀

adal
31. júl 2010

@groka ahoj a prečo do N.Z. ?

lucia20
31. júl 2010

@akika722 teraz neviem, pokusis sa vecer prist alebo teraz muza znasilnit v spanku???? :D:D:D

@groka no sak musime. do 12.8. ju tam musime udrzat aj zubami nechtami. prekrizim nohy. :D

groka
31. júl 2010

@adal tam su na inej urovni 😉

carmenn323
31. júl 2010

uz som hore idem na zmrzlinu zo susedou s kocikmi aj s mm a ja na korculiach zatim pa 🙂

jankasramka
31. júl 2010

ahojte....no ja vas vsetky obdivujem co mate dietky a este ste tehotne.mne tento nas cervik dava zabrat. dalsia neprespana noc....zacala som premyslat ze tajne napicham muza hormonmi nech sa mu zacne tvorit mlieko.... 😝

akika722
31. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 išiel s krpcom vonku a potom ho ešte vysavanie čaka tak dufam že ho to dostatočne unavy 😀 😀 😀
uvidim ale pokusim sa aspon na chvilku.dufam že pojde spať 😀 😀 😀

akika722
31. júl 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to len kym je malinky,stale to bude lepšie...
no musiš dospavať cez deň a nech sa stara manželiček 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
31. júl 2010

Spite všetke???kvietok a ty si kde cely deň...???... 😎

tiffanka
31. júl 2010

@jankasramka s manželíkom si to musíte rozdeliť na smeny 😀

tiffanka
31. júl 2010

@kvietok121 Kvietoček halóó chýýbaš nám ! 😎 😀

akika722
31. júl 2010

@tiffanka určite si uživa na nejakej party 😀

tiffanka
31. júl 2010

@akika722 😀 Tak teraz je to už istéé 😀 A vidíš, nás ani nezavolala

akika722
31. júl 2010

pomoooc 😲 😲 😲 😲 😲 asi som chorááá... 😲 😲 😲
trošičku sa ochladilo a ja mam nenormalnu chuť upratovať

akika722
31. júl 2010

@tiffanka nadhodi fotky z nejakej grilovačky a ma porazí 😠

nanula1108
31. júl 2010

ahojte babulky!!! tak sme dnes prisli domov. som unavena, ubolena, ale stastna, ze sme doma. zatial mame malo mliecka, tak sa jedujeme s prisavanim, a potom papame flasku. vivinku bolelo brusko, nadopovali ju tam cajikom, tak som dve noci vobec nespala. malu mi dali ani nie po 24hod, a potom sa uz moc nestarali, tak sa musim doma riadne zregenerovat, lebo tam som akosi nestihla. dufam, ze ste vsetky ok, teraz sa ani nejdem pokusat tu nieco citat, idem si lahnut, lebo kto vie, aka bude noc, a kedze je to krmenie take kompliovane, potrebujem aj pomoc od mm, nebudeme spat asi obidvaja 😒 . tak sa priebezne ozvem, drzte nam palce, nech pride riadne mliecko aby sme to mali lahsie a mohli si to zacat riadne uzivat!!!!! zatim ahojte

jankasramka
31. júl 2010

@akika722 dufam ze to bude lepsie....zatial mam chut len plakat z toho...je mi uplne nanic. ja mam pocit ze to nejak nezvladam:(((
teraz vam tu pisem jednou rukou ako vzdy...
muz je furt v robote...to sa proste neda:(

jankasramka
31. júl 2010

je jedna hodina poobede, som este nic nejedla, plienky v pracke, cervik stale mrnci....ja neviem no...:(

mirmaj
31. júl 2010

@carmenn323 tak ty tu hadžeš ine príspevky 😀 týždeň po pôrode by ma fakt nenapadlo isť na korčule, dúfam, že aj ja to budem potom tak zvladať ľavou zadnou ako ty 🙂 úprimne ti závidím, ako to všetko ľahučko zvladaš, nech ti to dlho vydrží 🙂 ty si asi obklopená tými správnymi ľudmi okolo seba 😉

mirmaj
31. júl 2010

@jankasramka hlavu hore 🙂 hlavne sa najedz aby si neprišla o mliečko a nebolo to ešte horšie. Ked sa ty ukludníš aj malý sa ukludní a bude dobre spinkať a ty potom všetko postíhaš, uvidíš 🙂

lucia20
31. júl 2010

@jankasramka :D:D:D neboj, vsetko bude dobre. musite si len na seba trosku zvyknut...... neboj aj my co mame deti sme to mali vesele. ja som hned prvy den po prichode z nemocnice pri vecernom uspavani plakala, lebo som kocikovala dva kociky a modlila sa nech spia. :D ale potom to pekne nabehlo do svojich kolaji...

@akika722 ja som dnes asi skor unavila seba.... nahodila som omietku v chodbe, vymalovala chodbu a teraz som sa vrhla na jednu stenu obyvacky, som nazhavena aj na zvysok, ale muz nejkao nechce odtiahnut gauc. 😠

@akika722 z toho si nic nerob, ja som tiez ako duracellka.... :D ale zajtra ma byt tropicky den. 😖

@nanula1108 hlavu hore, niekedy je s kojenim kopu trapenia ale hlavne sa snaz nestresovat, lebo aj to velmi vplyva na mliecko a hlavne na vasu babiku.....

@jankasramka neboj, bude dobre..... uvidis, to len teraz. spi vzdy ked ti prcek zaspinka, nech mas dost energie... neboj, ked sme to zvladli my, tiez doma cely den same, tak zvladnes aj ty. a to sme to mali jpo roku. hlavne ostan ty kludna, lebo take malinke deticky to vycitia... by si sa cudovala ako velmi na to reaguju...

cervika nechaj mrncat. pocvici si plucka.... hlavne sa nestresuj. vyves plienky.... hlavne sa najedz a na ostatne kasli. z vysoka. to pocka...

elina313
31. júl 2010

@jankasramka neboj nie si sama, každé bábänko je iné, niektoré spinkajú a maminky majú šťastie ako carmenn, a niektoré plačkajú a potrebujú stále cítiť maminku, teda sa pestovať.... moja Tami bola presne ten prípad, do jej roka som si nevydýchla, nemala na nič čas, kým manžel večer neprišiel z práce....dokonca som vtedy aj prvý krát za ten deň jedla. Bola som na to sama....ale nemenila by som za nič na svete. Viem presne ako sa cítiš .... si unavená a tvoje predstavy o šťastnej a usmiatej manželke pri príchode manžela z práce sa rozplýva....no a to je presne ono... to v čom som spravila chybu ja...mala som ideálne predstavy a tie sa mi rúcali a tak som bola frustrovanejšia a frustrovanejšia....
Viem, že chyba bola vo mne, lebo ani malá necítila zo mňa pohodu, teraz jednoducho viem, že som tam mala byť pre ňu a nie snažiť sa mať domácnosť tip-top ( ktorá aj tak nebola, lebo pred 8 rokmi sa nosiče ešte veľmi nenosili a s malou na rukách som nič neurobila, akonáhle mi na rukách zaspala a uložila som ju do postieľky, hneď bola hore...). Teraz budem tu pre svoje bábänko, čo stihnem stihnem, keď bude spinkať oddýchnem si aj ja, aby som nebola vyšťavená a čo nedorobím, dohodneme sa manželom, ktorý z nás to dorobí... držkám Ti palce, aby sa aj Tebe čo najskôr podarilo si nájsť spôsob, aby si nebola unavená 😉

lucia20
31. júl 2010

@elina313 presne ako pises....

baby jedna moja znama sa drzi hesla: "BORDEL V BYTE, STASTNE DITE."

nevravim, ze brutalny, ale radsej sa niekedy vykaslat na poriadok, ten neutecie a venovat sa detickam.

jankasramka
31. júl 2010

vy mi len poprajete nieco dobre a hned sa to plni🙂
zaspali sme a uz mam ruky volne tak idem rychlo makat🙂)))))

dakujem dakujem dakujem tisic krat🙂

lucia20
31. júl 2010

@jankasramka no vidis. ked bude problem, napis a my ti posleme pozitivnu energiu.
ked ti maly spi, tak ziadne makacky. vyvesaj tie pleny a hlavne sa najedz a lahnut a oddychovat. neblazni. robota neutecie nema nohy.....

elina313
31. júl 2010

@lucia20 veď som si užila s princeznou mojou, ale nevadí, bola som mladá a nechápala priority 😀 ale za to som mala plnú hlavu ideálov 😉 a ledva 48kg - teraz je to naopak....a vieš čomu verím ? že ten môj maličký bude pravý opak sestričky a že budem mať také dobré bábänko, že budem čakať, kedy otvorí očká, aby som sa mu už mohla venovať 😀 😀 😀 uzavrela som s ním dohodu 😵 😵 😵 😵

akika722
31. júl 2010

@jankasramka bude dobre moja si tesne po pôrode preto sa tak citiš-to ešte tie hormony...si dobra matka všetko zvladneš,maly si časom utvori svoj režim a zvyknete obaja 😉

lucia20
31. júl 2010

@elina313 ja si dovolim povedat, ze tie deticky su so zvysujucim sa poctom deti lepsie. ony akoby vedeli, ze mamina ma toho vela.... a musia posluchat.... ze mlada.... :D ja som mala prvu este o dva roky skor ako ty. 😀 😀 😀
isto sa uz k tomuto druhemu aj budes staviat inak, uvidis bude to super babatko...

elina313
31. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 si šikulka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre