♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
1. aug 2010

@akika722
@kvietok121 dakujeeeem. :D ale na vase bruska sa ani nechytame. :D
@groka nechcem sa vnucovat, ale tiez by som chcela veddiet co sa deje... ved aj ja mam o vas strach...

@liba78 dakujem.... nebola som ohnuta... ja mam take brusko uz hadam od zaciatku... keby som ti ukazla foto z pred dvoch mesiacovm, tak je stale rovnake... preto vravim, ze mala mi strasne tlaci dolu....ale zrejme je to kvoli tomu tretgiemu tehuz..... neviem...
ten clanok sa mi tiez nenormalne pacil....

@tiffanka no ked tie nase dietky su tiez take nocne vtaky a kopu najviac v noci.... :D

kvietok121
1. aug 2010

@lucia20 dakujem lucy ale myslim ze sme vsetky nazahryznutie ... xixi

lucia20
1. aug 2010

@akika722 aj ja vecne lezim pri pc. :D

boze baby ja si musim tiez dnes spravit nejake normalne foto... len neviem ci sa to s mojim ksichtom vobec podari.... :D

lucia20
1. aug 2010

@kvietok121 ale ja mam toto tehu take mini brusko... pri babach som mala ovela vacsie. asi tatianka vie, ze musim mat malinke brusko kvoli babam... :D

kvietok121
1. aug 2010

@lucia20 😀 😀 😀 je chapava, aky je ten email na tiffanku nejak mi nikto neodpoveda

lucia20
1. aug 2010

@kvietok121 ja ti to s istotou neviem povedat, na starsich strankach to bolo ale myslim, ze je to augustovemilaciky@gmail.com len neviem ci tam nema byt niekde bodka alebo ci tam nema byt aj 2010 😖

kvietok121
1. aug 2010

@lucia20 tak budem musiet pockat ja tiez viem ze tak nejak a nechce sa mi listovat na starsich strankach uz je toho dost napisane

liba78
1. aug 2010

@kvietok121
@lucia20 baby, je to augustovemilaciky2010@gmail.com

vladka84
1. aug 2010

@kvietok121 je to augustovemilaciky2010@gmail.com

no baby som vas docitala co ste od vcera popisali a aj som sa unavila ako pri knizke, hadam by som si aj zdriemla, ale kto bude potom v noci spat?
vcera sme si s mm a Timkou urobili pekne popoludnie a vecer - to preto, ze som bola nervozna, maju pre mna pochopenie, tak ma vzali medzi ludi, isli sme najskor na zmrzku do mesta, potom na pizzu a vecer sme sa dllllho rozpravali, az som zaspala 😀
teraz isiel mm s Timkou na chvilku von, tak som si vylozila nozky, poupratovane mame, este mi treba prichystat veceru - dnes toasty na zelanie a dalsi krasny den za nami...

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem

liba78
1. aug 2010

@kvietok121 uz sa tesim na foto, nech máme pekný, veľký album. 😉

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 uz som poslala a kde si mozem pozriet fotoalbum????

liba78
1. aug 2010

@vladka84 tak to je super, vidíš akú máš chápavú rodinu 😀 ...s tou zmrzlinou dobrý nápad, idem to hodiť do pľacu, či sa môj mm chytí 😝 ...

liba78
1. aug 2010

@kvietok121 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/augustovemil... tu si to pozrieš, len to tam musí dať naša autorka @tiffanka kvietok poslala foto s bruškom... 😉

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 @vladka84 tak to mate super, ja som doma sama

kikuska25
1. aug 2010

Ahojte bambule tak ako vidim vy tu travite spolocne cely den..ja len tak na skok stale sem chodim.. 🙂 🙂 nudno mi dnes 😔

liba78
1. aug 2010

@kvietok121 a kde si poslala mm, veď je dnes nedeľa ?

liba78
1. aug 2010

@kikuska25 a čo tak, tiež si sama doma ako kvietok ?

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 fuha tak to su tam ine kocky s bruskom, ja som poslala taku rozmazanu musim svojho milacika nahovorit aby ma odfotil este raz s fotakom aby aspon kvalita fotky bola lepsia

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 pracuje tlaci projekt - vies ked musi tak musi

kikuska25
1. aug 2010

@liba78 nie nie vsetci v dome..len kazdy ma svoj relax segra s mojim drahym travia dnik pri bazene a mamca s tatom lenosia pred telkou a ja?no kde inde ako v posteli ☹
@kvietok121 a ty travis sama nedelu?ako to?

liba78
1. aug 2010

@kvietok121 teda, ďakujeme... mne sa tam strááášne moc páčila alure, tak keď som včera bola sama doma a môj nikon zo statívom 😀 😀 😀 , môj muž na fotenie nemá nervy.

kvietok121
1. aug 2010

@kikuska25 manzel pracuje a ja som doma sama tak sa bavim na nete, telefonujem a tak

liba78
1. aug 2010

@kikuska25 zlatíčko, ešte chvíľku vydržíš a potom budeš aj ty pri bazéne. A čo bruško ? Bolí aj dnes ?

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 ja mam vela fotiek ale vsetko na mobile takze horsia kvalita tak musim sa odfotit v nasej izbicke fotak poprosim manzela

kvietok121
1. aug 2010

@kikuska25 ako dnes uz pojdes do 38 tyzdna ako ja to uz ked sa babo narodi tak to nie je ani predcasne

liba78
1. aug 2010

@kvietok121 tak aspoň môžeš pokecať s nami osamelými v plných domoch. Môj zámer zo zmrzkou nevyšiel, pojedli zmrzliny z mrazáka a už nemá nik chuť 😉
ale ja si to zajtra vynahradím, pôjdem pre Kubíčka do tábora, už sa teším... dúfam, že bude dobrá cesta. Určite som to už písala a ešte 100x napíšem, ale ja dnes myslím len na to... 😀 😀

liba78
1. aug 2010

@kvietok121 tak ak chceš potom napíš tiffanke, aby ti tam dala fotku zajtra, poprípade vymenila. Ona je taký náš admin. 😉

kikuska25
1. aug 2010

@liba78 ja viem ☹ ☹ ale to bude uz asi az o rok..dnes celkom fajn len ma tak zvlastne picha na lavej strane..neviem co to je a zasa mi trosku opuchli nohy asi zato ze je dnes teplo velmi..a ty?ako sa citis?
@kvietok121 tak oddychuj niekedy je fajn mat den sama pre seba 😎

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 a ako sa ma uz lepsie ako na zaciatku???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre