♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
2. aug 2010

ja uz dam, aj ked neviem ktora je lepsia - na jednej mi odsekli hlavu, na duhej som len po nos, tretia ma zasa tvar ale nema telo.. tazke rozhodovanie 😀

@akika722 ja to neberiem tragicky, nepribrala som vela, ale fakt to na mne vidno, prave preto, ze som bola chuda... a mali by ste pocut tie hlasky okolia - ked som bola asi v 7mes. mi jedna znama zarvala - aka si bruchata, to kolko si uz pribrala? a ja na nu pozeram s vypulenymi ocami 😀

akika722
2. aug 2010

@vladka84 evadi mna sa pytaju že kolko som po termine a pri prvom sa ma pytali či to budu dvojičky 😢

vladka84
2. aug 2010

nooo... ved posudte 🙂

akika722
2. aug 2010

@vladka84 jéééj ved ty si suchar...ale bruško krasne super-chcem aj tvár moja 😀

akika722
2. aug 2010

@kvietok121 som poctená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikuska25
2. aug 2010

ahojte babulky poviem vam pikosku mam zakazane chodit na tuto stranku 🤐 🤐 ..dnes som si chcela na seba nieco kupit a mrnčala som ze vo vsetkom som strasne tlsta a moj nastavujuci mi vravi ze si vymyslam hluposti ze to mam z toho ze tu okukujem vase fotky a na kazde hovorim ze ste velmi pekne a chude 🙄 🙄 🙄 to len ja som taky tlstoch ☹ ☹

vladka84
2. aug 2010

@akika722 no niektori vedia teda potesit... 😒
to bude asi az ked mm chyti fotak, dievcata maju zjavne problem, neviem, ci sa im tam nezmestim, ci co 😀 😀 😀
slubujem, ze kym pojdes do nemocky, budem cela... a nie ako puzzle 😀

masabi
2. aug 2010

@vladka84 z toho si nic nerob moja,mne na internom vysetreni napisala DR.ze som obezna ked to videli na gynde sa im vlasy zjezili

akika722
2. aug 2010

@kikuska25 moja pozri sa na moje foto prejde ťa to 😀 😀 😀
hrošica-ledva chodim 😀 😀

akika722
2. aug 2010

@vladka84 čo ťa neppotešilo??? ☹ ☹ ☹

masabi
2. aug 2010

@akika722 ja som na tom podobne ako keby mali prist dvojcata, a netes sa ze o 3 dni rodis 😀 ,ja som mala termin vcera,podla uzv minulu stredu a kde nic tu nic....postielka stale prazdna akurat dnes ju manzel zmontoval

kikuska25
2. aug 2010

@akika722 joj a ta prava mojko teba som tu najviac vychvalovala si krasna a sympaticka mamina 😕 naozaj

akika722
2. aug 2010

@masabi tak možno do troch dní stihneme obe 😀

masabi
2. aug 2010

@akika722 kiezby si mala pravdu mojmu drobcovi sa nejako nechce sa mi vrti kdesi na krcku a nic 😢 😢 😢

akika722
2. aug 2010

@kikuska25 mne je zo mna na grc 😀
riť mam taku že sa ledva do dveri vopcham,sadlo po bokoch trčí,no hrôza...ty si velmi pekna nestresuj...babatka vylezu a budeme kočky 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 moja tak to je super, skoda ze ti nie je vidiet do tvaricky

akika722
2. aug 2010

@masabi no tak myslim že dlho po termíne ťa trapiť nenechaju a to je už dnes,však???termin 😀 😀 😀

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 uz mala byt vcera ale vecer sa fotit sa mi zdalo divne

kikuska25
2. aug 2010

@akika722 jaj netrep..ja dufam ze ked drobec vylezie dam sa dokopy ale nedavam tomu nadej ked ide zima tych 30kg nebude take lahke zhodit asi ☹ ☹

akika722
2. aug 2010

@vladka84 ☹ ☹ ☹ mať postavu ako ty ☹ ☹ ☹

akika722
2. aug 2010

@kikuska25 uvidíš babo da zabrať,večerné krmanie a tak...no na tebe 30kg fakt nie je vidno...sfotim ti moju riť a porazi ťa 😀 😀 😀

masabi
2. aug 2010

@akika722 no neviem preco ale tu MK ho mam dnes ,ale stanoveny termin bol vcera...a ja som si naivne mysllela ze to bude v polke jula...ani som do tejto temy nepachla...no co uz cakala som 10 rokov este par dni vydrzim nie?

kvietok121
2. aug 2010

@kikuska25 kikuska mne uz nestaci ani to tehotenske pomaly po jednom odkladam ale stale si vravim ze to uz nejako vydrzim ... este ze mam par takych natahovacich a jedny nohavice co mam aj tehotenske pod pupkom

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 budeme cakat

kvietok121
2. aug 2010

@masabi tak to by ma porazilo 😠

kvietok121
2. aug 2010

@masabi moja tak toho uz mas plne zuby kolko ta nechaju prenasat???

akika722
2. aug 2010

baby videli ste slona v legínach alebo chcete foto????? 😀 😀 😀
všetko mi je malééééé ☹ ☹ ☹

masabi
2. aug 2010

@kvietok121 no to netusim v stredu mam v nšmocke poradnu ale beriem si aj veci pre istotu...

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 pocuvaj ty vtipalek ja chodim len v gatkach po dome lebo v nicom si nemozem sadnut a aj tie by som si dala najradsej dole ... vsetko ma tlaci

masabi
2. aug 2010

@akika722 esteze je tak teplo mozes chodit v spodaroch 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre