♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
3. aug 2010

@majka35 preboha 😨 žeby tomu chlapovi ten pes chuja odkusol ,prajem mu ... toto nieje normálne 😕 ešte že sa ti nič nestalo,normálne mi zle prišlo 😒

kvietok121
3. aug 2010

@tiffanka keby ze nemam maso zo vcerajsku tak si ich tiez vyberiem z mrazaku

kvietok121
3. aug 2010

@majka35 maji to nemyslis vazne ze sa ti toto stalo a na okoli ludia nejako nereagovali???? ved to je hrozne

lulu4
3. aug 2010

@majka35 ahojte nerada sa vam sem miesam ale obcas vas citam, som tiez augustovka ako vy 🙂
citala som si tvoj prispevok s tym dobermanom a ti poviem ze az mi zle prislo, ja sa celkovo psov bojim lebo v dnesnej dobe ked vidim tych majitelov neda sa verit ani tym zvieratam... a este na tehotnu takto zruknut co keby sa ti nieco stalo? by som chcela vidiet co by potom robil frajer... tvoja reakcia bola asi na mieste lebo tiez by so nevedela co robit a asi by som sa rozplakala...drzkaj sa, teraz sme viacej precitlivene v tom tehu... ono sa ti len zda ze sa vsetko na teba sype, bude dobre...

majka35
3. aug 2010

@denisocka ja som bola hotová, tehotnej žene toto povedať ... kamoška mi povedala, že som mala volať políciu, ale ja som sa fakt nezmohla na nič, iba na rev a akurát som mu povedala, že vy nie ste normálny a on nezabudol dodať: toto si rozprávaj svojmu pojeb... mužovi, ty pi... ... tak som sa rozklepala, rozrevala a trvalo mi hodinu, kým som sa z toho dostala ...

majka35
3. aug 2010

@kvietok121 nebol tam nikto, iba my

lulu4
3. aug 2010

ahojte dievčata som si vsimla vo fotoblogoch ze lucy1990 uz porodila Lenku, supeeer, neviete kedy a ci uz su domka? len som tu nieco postrehla davnejsie ze isla na prvu poradnu do nemocky a ze si ju tam hned aj nechali... obcas sme si pisali a teraz nemam o nej ziadne infosky... drzkajte sa ved sa nam to uz krati 😀

tiffanka
3. aug 2010

@majka35 Uf, nechcela by som také niečo zažiť 😠 ... Neboj sa, aj keď sa možno sype, ale ty si silná, a určite to zvládneš 😉 Teš sa na to, čo ťa čaká 🙂 🙂

denisocka
3. aug 2010

@majka35 no ved to, tehotnej takto povedať, ciboha ja by sa tam tiež asi posrala od strachu a tiež by som sa asi na nič nezmohla,ked ten chujus mal ešte aj psa,ale ako toto povedať ??? takto reagovať??? čo to za hajzla bolo ????

denisocka
3. aug 2010

@lulu4 lu dnes ide domu, leničku porodila za necele 2 hodiny 😀 o 0.50 nam písala že jej odtiekla voda, 1.10 bola na kramaroch a otovrena na 9cma apred 2.00 bola lenča na svete , je zdrava , krásna a už sa na lucy tešime že zreferuje rýchloporod

tiffanka
3. aug 2010

@majka35 ako povedala lulu4 tá reskcia bola na mieste, fakt neviem, čo iné by som robila ja.... netuším...

majka35
3. aug 2010

@tiffanka no veď toto ma teší ... v piatok idem o 7.30 na príjem, tak do dvoch hodín by som mala byť dvojnásobnou mamou, keď všetko dobre dopadne ... 😎

kvietok121
3. aug 2010

@majka35 moja zlata este ze sa ti nic nestalo, to snad ani nie je pravda ... to ani nemohol byt normalny chlap ... obycajny podliak pekne povedane, ja by som tam rovno omdlela ....

lulu4
3. aug 2010

@denisocka jeeej dakujem za info tak to bol vazne rychloporod, to je snad sen kazdej rodiacej zeny... aj ja by som brala taky porod... hlavne ze su zdravucke a oki... tak potom sem musim castejsie kuknut co nam napise 😀

kvietok121
3. aug 2010

@lulu4 vitaj lulu

tiffanka
3. aug 2010

@majka35 jóó trošinku ti aj závidíím 😀

majka35
3. aug 2010

keby som nebola tehotná, reagovala by som ináč, ale takto som sa bála o bábo, lebo som netušila, čo tomu idiotovi ešte napadne urobiť ... a chvála bohu, že som nemala so sebou aj barborku ... ten chlap mohol mať 50, plešatž a z očí mu nič dobre nešlo ... totálny nervál ... a primitív ... lebo nie je frajerina vyskakovať ná slabšiu, tehotnú ženu ... keby bol so mnou môj muž, neviem, či by tak reagoval

kvietok121
3. aug 2010

@majka35 tak to nech to mas rychlo za sebou zasluzis si to teraz na zaver ta toho riadne postrhlo

majka35
3. aug 2010

@tiffanka no keď to budem mať za sebou, aj ja si budem závidieť ... teraz sa bojííííím 😀

denisocka
3. aug 2010

@lulu4 jj,to jej zavidime všetky,ten porod 😀

lulu4
3. aug 2010

@kvietok121 ahoj, dakujem za privitanie, vidim ze aj tebe sa to uz pekne blizi... ja uz som zacala byt taka ako na ihlach, navonok to na mne nevidno ale vo vnutri cakam ake to asi bude, ci odtecie plodovka, ci pridu len bolesti a ci sa budem dlho otvarat ale asi je zbytocne nad tym polemizovat... priroda to u kazdej zariadi inak... ostava len dufat ze to bude rychle... vy ste si nedali zistit pohlavie chcete sa nechat prekvapit?

majka35
3. aug 2010

baby, cisárský rez? v celkovej anestézii? no neviem, neviem, či je čo závidieť 😀

kvietok121
3. aug 2010

@majka35 moja zlata je dobre ze si takto reagovala

kvietok121
3. aug 2010

@majka35 ten urcite nie ale to ze tento vikend svoj pokladik uz drzis v naruci

kvietok121
3. aug 2010

@lulu4 nie vieme ze cakame matejka aspon si to vsetci myslia - dr, ale nikomu z nasho okolia to nevravime a robime vsetkym prekvapko, tak preto to tu nemam ani zaznacene

majka35
3. aug 2010

@kvietok121 no už sa neviem dočkať, tak ako vy určite ... dúfam, že dievčatko bude v poriadku ... a poverím muža nahodiť sem večer foto 🙂

tiffanka
3. aug 2010

TABUĽKOVÁ ŠTATISTIKA KU DŇU 3.8.2010 😀
celkový počet detičiek v tabuľke - 84
celkový počet dievčatiek - 36, z toho už narodených 9
celkový počet chlapčekov - 35, z toho už narodených 8
celkový počet čakajúcich prekvapení - 8
na otázku ohľadom pohlavia neodpísalo - 5

😉

majka35
3. aug 2010

@kvietok121 a keď to tu niekto číta?

kvietok121
3. aug 2010

@majka35 budeme sa tesit

kvietok121
3. aug 2010

@majka35 no myslim ze zatial este nikto ... alebo nikto mi to nepotvrdil ze to vie, kazdy len tipuje, podla steny, kocika ... vsetkeho mozneho ale nikto nepovedal urcite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre