♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
3. aug 2010

@lulu4 ja viem aj mne sa sa zda ze je toho na nich vela a hlavne v tomto obdobi ked uz maju malo miesta

dakujem za pochvlau ani nevies ako sme na tu izbicku hrdi uz o nej snivam od zaciatku ked sme sa tu prestahovali (4 roky) uz vtedy som vedela ako bude vyzerat

vladka84
3. aug 2010

som naspat z obchodu, baby som nechala este trosku von, urobila som polievku, postavila buchty a pozeram kolko ste tu toho popisali 😲
@tiffanka @kvietok121 aj ja mam buchty veeelmi rada, mnaam, ale zajtra mam poradnu a ked si ich dam, urcite budem mat zasa cukor... ci myslite, ze ich do rana vycikam? 😖
@majka35 to bol debil, ja by som sa tam asi zlozila, keby na mna zrukol... psov sa nebojim, ale ked vyskoci na cloveka neznamy doberman bez kosika, tak si myslim, ze sa zlakne aj chlap a nie to este tehotna zena... aj ja ti zavidim, ze uz budes mat malicku pri sebe, ten cisarak samozrejme nie 😉

lulu4
3. aug 2010

@kvietok121 viem si predstavit ze sa z tej izbicky velmi tesite ja by som mala tiez rovnaku radost... ja velmi rada zariadujem ieco nove... ja by som nam menila byt kazdu chvilu keby to bolo mozne no hlavne by to islo dobre do penazi co je nemozne... tiez by som tak rada detsku izbu zariadila ale zial maly bude s nami v spalni a ked podrastie a bude mu postielka mala budeme musiet obetovat obyvacku alebo ju z casti prerobit aby tam mal svoj kutik a postel... no mama len 2 izb. byt tak sa neda moc vyskakovat... snad raz budem aj ja detsku izbicku zariadovat ale to aj mm povedal ze keby cakame druhe tak by sme museli nieco poriesit s byvanim tak uvidime... ale to je hudba buducnosti...vy mate kolko izbovy bytik ci rodinny domcek?

kvietok121
3. aug 2010

@vladka84 to ti neostane ... ja sa vobec v tomto nekontrolujem

kvietok121
3. aug 2010

@lulu4 nie nie mame tiez len bytik 3 izbovy ale mensi, len 61 m2, no sme radi ze ho mame, tiez sa nam ho podarilo vynikajuco kupit, pred 4 rokmi, teraz ked si na to pomyslim tak sa mi to zda az neskutocne... tiez rada zariadujem ale mas pravdu velmi to zalezi od peniazkov, ale som vdacna aspon za to co mame a co si mozeme dovolit, ty byvas v drahej casti v BA a tam je to vsetko este tazsie co sa tyka peniazkov, nie su podstatne ale bez nich sa byt neda

vladka84
3. aug 2010

uz dvakrat sa mi cukor objavil, vzdy ked som den predtym, alebo v noci zjedla nieco sladke...tak sa musim kontrolovat, bojim sa aby z toho nebola curovka...bola som sice na tom GTT teste a nic mi nezistili, ale doki ma tam poslal este raz 😒 maju ale teraz dovolenku, takze nic mi nezistili...

tiffanka
3. aug 2010

@vladka84 To ti ani do rána nezostane, nemalo by aspoň 🙂

vladka84
3. aug 2010

ste ma prehovorili 😀 a este ked som pozrela na baby, zamazane od cokolady okolo ust, no da sa odolat? 😀

liba78
3. aug 2010

Ahojte babulky, už som Vás dočítala aj fotky nové pozrela. Chválim, krásne ste... 😉 @majka35 zlatíčko, ty máš posledné dni šťastie len na debilov. Asi by si tvoj drahý mal zobrať dovolenku a robiť ti ochranku ☹ Ja sa psov bojím, a asi by som na mieste skolabovala, a ešte taký hrozný komentár. Taký ľudia by nemali psov mať a na verejnom priestranstve podľa zákona musia byť s košíkom a na vodítku, nie? Inak by si sa nemala báť tej celkovej... Vraj majú teraz nové prípravky a po nich sa človek budí bez tých príznakov ako sucho v ústach a problémy s dýchaním. Ja som nezažila, ale Moni si dávala minulý rok operovať pruh a to bolo v celkovej. Zrovna včera sme sa o tom po ceste bavili. Vraj po prebudení bola v pohode. Neboj dobre bude uvidíš... A hlavne bude bruško preč a krásavica malá na svete. 😉
@lulu4 tie maličké mávajú štikutku dosť často a budú ju mať aj po pôrode. Najviac ma pobavila jankasramka, keď si myslela že jej Mateo sa tak rytmicky hýbe v brušku. A potom, keď bol vonku prišla nato že štikútal 😀
@tiffanka dávam ti hlas za patrónku augustoviek. Keby sme nemali teba a tvoje šikovné dcéry, neviem, neviem...
Inak som videla teraz aj album júloviek, už ho majú skoro celý a sú tam tááááke krááásne bábätká.

tiffanka
3. aug 2010

@liba78 veď to, a my augustovky máme zatiaľ fotky len 2 bábätiek... ☹ ☹ ☹

tiffanka
3. aug 2010

@vladka84 veruže nie, odolať sa nedá 😀 😀

liba78
3. aug 2010

@tiffanka tak začneme bombardovať baby, aby sa s nami o pokladíky podelili. Že aj my chceme vidieť. ☹
Už som napísala memory97 IP 😝

tiffanka
3. aug 2010

dobre 😀 😀 aj carmenn323 by mohla poslať, ked sa tak nudí 😀

liba78
3. aug 2010

no nič, toľko čo vás dočítam a už musím ísť. Zajtra má môj Maťko 11 rokov a dnes chce oslavu. Musím ísť nakúpiť a vyrobiť niečo. Ale aj tak chce len jediný darček, aby naše mimi vyliezlo túto noc von a bolo presne z utorka na stredu ako on pred 11 rokmi. No neviem, to sa kúpiť nedá 😠 😠

kvietok121
3. aug 2010

@vladka84 to uz hadam nie ked doteraz nic nebolo
@liba78 to by bolo super keby sa narodili presne v ten isty den

kvietok121
3. aug 2010

@tiffanka neboj bude ich dost ved sme este len nazaciatku

vladka84
3. aug 2010

@liba78 kraaasne su tie babatka, take drobucke... ja som uz aj zabudla, ake je to malinke 🙂
ani sa na to necitis, zeby to mozno mohlo prist?

akika722
3. aug 2010

no baby začala som čitať a vzdala som to,Majka to nemyslíš vážne to čo za ...... bolo?????
čitam a nechapem ako môže byť taky hajzel.no fakt nenormálne 😲
a ty ideš do celkovej pri sekcii?musíš alebo chceš?
no bola som na poradni,na hovno!!!moč tlak vaha a domov!!!ale schudla som 2 kg 😀

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 ten tvoj dr, uz to ide vsak ? pred porodom sa chudne aj tak zajtra uz ides ...

danulienka35
3. aug 2010

Ako sa mate babulky-tehulky? ja pod psa 😝

akika722
3. aug 2010

no...musim dnes dobaliť že načase nie?ale čakala som aspon vyšetrenie alebo tak...no nič sa nedialo...a ešte aj nasraty bol že odmietam sterilizaciu...chapete na 24 rokov sa mam dať vykastrovať??

akika722
3. aug 2010

@danulienka35 ved sa ti to kraaati 😀

akika722
3. aug 2010

@lulu4 všimla som si že si k nam pribudla,vitaj medzi nami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
3. aug 2010

@danulienka35 ja sa mam celkom fajn, slniecko az tak neprazi trosku sa zatiahlo tak v byte sa da vydrzat, zachvilku ideme cvicit

danulienka35
3. aug 2010

@kvietok121 no mala tlaci a uz neviem co robit bambulky su na prazdninach a tak asi nuda uz aby to bolo za mnou 😔

danulienka35
3. aug 2010

@akika722 ja viem len uz aby to bolo vcera som bola na kole anic a ja ze uz konecne neco bude 😒

kvietok121
3. aug 2010

@danulienka35 to aj ja sa nudim, ale zajtra ma pride pozriet kamoska tak sa tesim ... velke upratovanie je za mnou tak teraz len varim a sedim, sem tam posta ...

danulienka35
3. aug 2010

@kvietok121 no prajem aby navsteva bola super a ako sa citis inak?

akika722
3. aug 2010

aj ja sa chceeeem nudiť 😠

kvietok121
3. aug 2010

@danulienka35 inak v pohode ako kazda tehulka same kopance, sem tam krc, sem tam bolesti v pdobrusku, unave, zle sa dycha ... ale to mame vsetky ale este ziadne bolesti do krizov, kontrakcie 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre