♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 ty uz nemozes uz dva dni a budes mat princeznicku pri sebe

kvietok121
3. aug 2010

baby bezim na kurz tak vecer papa

akika722
3. aug 2010

@kvietok121 no ved ešte 2 dni 🙂
ale ten nstup do nemocnice ma začina stresovať ☹

danulienka35
3. aug 2010

@kvietok121 no ja jezdila vcera na kole a myslela som ze uz uz ale nic 😢

tiffanka
3. aug 2010

@akika722 tešíím sa s tebou... už len trošinku s budeš s tvojou bábikou 😉

akika722
3. aug 2010

@tiffanka ďakujem pekne 🙂 hned pošlem foto lucke a katke tak môžeš prihodiť k babatkam...fakt ich mame malo... 🙂

danulienka35
3. aug 2010

@akika722 ako sa citis? inak

akika722
3. aug 2010

@danulienka35 ako 2 dni pred pôrodom 😀 😀 😀
opuchnuta,unavena,nič nevládzem,....budeš rodiť normalne???

kika36
3. aug 2010

ahojte babule, ste tu este take ktore si ma pamatate? vidim ze sa to tu rozrastlo 🙂

akika722
3. aug 2010

pekne od vás,ja pridem a vy odídete ☹ ☹ ☹

vladka84
3. aug 2010

@akika722 ja tu budem na teba cakat, do tyzdna istotne neporodim 😉
konecne som objednala kociar, dnes mi ho zabalia a poslu, huraaaaa! Nakoniec to nie je ani jeden z tych, ktore som povodne vyberala... inspirovala si ma akkika, bude to Pierre, ale iny typ... sice som ho dlho zhanala, lebo momentalne ho nikde nemali, ani v CR, bol len na objednavku, ale podarilo sa... tak som zvedavaaaa, potom vam hodim foto!

akika722
3. aug 2010

@vladka84 jéééj dakujeeem 😀 😀 😀
no hod som zvedava...aky typ?a farba???

vladka84
3. aug 2010

@akika722 este ho nemam, len dnes som ho objednala 😀
tak aspon link... http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/kombi...
a pripajam foto aky by mal byt, farba je ale v reale trosku tmavsia, obrazok je zle vytienovany...

akika722
3. aug 2010

@vladka84 jéééj tak to je niečo take ako mam ja...už som v nom skušala viesť syna-chcel skusiť-šport.čast a vyborne sa ovlada jednou rukou ja som velmi spokojna...aj skejtik na neho mam a fakt super 😀

vladka84
3. aug 2010

@akika722 tak dufam,ze budem aj ja 😀
tolko som vyberala a vymyslala, ze mi mm povedal, ze to urcite nakoniec dopadne tak, ze vyberiem taky, ktory po mesiaci budem predavat...
to ale preto, ze pri Timke om vystriedala viac kocikov a teraz som uz vedela co chcem a co nie... a este je ich tolko na vyber, ze si clovek fakt nevie vybrat!

akika722
3. aug 2010

@vladka84 no,tak uvidiš ked ho budeš mať doma...potom mi daš vedieť 😀

akika722
3. aug 2010

no....idem dobaliť nech to mam za sebou a užiť si ešte Paťka ☹ už teraz mi je smutno za nim...tak večer ked zaspinka som tu 😉

vladka84
3. aug 2010

@akika722 ale zachvilku si doma aj s malinkym balickom... 😉
idem aj ja zotriet aspon podlahy a asi si zacnem robit kopky, co mi treba zbalit, nemate niekto zoznam? 😵

tatulienka
3. aug 2010

ahojte...

tak dnesna poradna... v celej porodke robil poradnu snad iba jeden doktor, vsetci su na dovolenke, jeden robil ultrazvuk a nejaky dalsi dvaja, traja zevraj operovali..tak vsetky tehule sme sa skopili v jednej cakarni, tak to bola svanda... :rol8: :rol8: :rol8: takze krcok uz nemam jednotku, ale dvojku, cize sa otvaram pomaly, no ale doky povedal, ze vyzera, ze sa to este nechysta, ze mam este chvilu cas... hmmm...neviem co myslel pod tou chvilou, ale myslim ze asi to, ze do terminu vydrzime pokope...alebo kto vie, co pod tou chvilou myslel...inac vsetko v poriadku, tak zase poradna o tyzden...

groka
3. aug 2010

ahojte
len zhruba,krv mi vyserili uz dnes v zamkoch zase a zas zle vysledky,tak rano putuje do BA pobede zajtra mam voalt dokimu
nemame este nic naplanovane,cakame na tie vysledky,doki mi to musi porobit na zaklade toho sa bude navrhovat primarovi ukoncenie tehu a pripadne potom bude sekcia ale vsetkci ma odhovaraju do nej,tak budem ziadat najskor vyvolavacku

lulu4
3. aug 2010

@akika722 ahojky dakujem za privitanie, som citala ze aj ty sa chces nudit, no neboj ja si tento cas priam vychutnavam lebo viem ze uz sa nikdy take nieco nevrati a mozno mi to aj chybat bude, lebo uz bude starostlivost o jedno dieta a ked sa potom rozhodneme mat druhe tak si neviem to tehulkovanie ani predstavit uz nebude take ze si robim co chcem, lahnem ked sa citim unavena... inak klobuk dole ked ti bolo teraz pocas druheho tehu zle alebo si sa citila prilis unavena ako sa to da zvladnut uz pri jendom dietati? fakt si neviem predstavit mamicky ktore su napr. na druhom rizikovom tehu... rozmyslam stale nad takymito vecami akoby sa ma uz tykali ale aj tak fakt klobuk dole 😵

lulu4
3. aug 2010

@tatulienka ahoj vsimla som si ze si z BA mozem sa opytat v ktorej si bola nemocke na poradni, lebo ja idem zajtra na Kramare aj mi povedali meno konkretnej dr. ked som sa objednavala tak hadam nebudeme tiez vsetky v jednej cakarni cakat do aleluuuuja 😝

lulu4
3. aug 2010

@vladka84 ahoj krasny kocik si objednala, a to kedy by ti mal prist ved uz sa ti to blizi, nebojis ze ti nestihne do porodu dojst, ja som tiez objednavala cez net ( mam ho v albume ) sme skoro mesiac cakali lebo ho dali vyrobit nedrzia viac kusov na predajni ale 18.7. sme ho uz mali doma....
inak som si vsimla ze mame rovnaky termin porodu, ved uvidime do kedy to potiahneme, ci sa ti nasi krpci rozhodnu prist skor alebo vydrzia pekne do terminu... ty by si prijala porod skor dajme tomu o tyzden ci to radsej oddialit ako ja? ja som sa nekonecne tesila, nevedela dockat aj dni by som posuvala a teraz ked sa mi to takto blizi dostavam paniku a najradsej by som cas zastavila 😀 nejaky divny predporodny syndrom 😀 😀

tatulienka
3. aug 2010

@lulu4 ahoj, ja chodim na antolsku, na kramaroch neviem ako to je, takze to ti neporadim..

lulu4
3. aug 2010

@tatulienka nevadi aj tak dik za odpoved ved idem tam zajtra tak potom napisem ako som pochodila na prvej poradni v nemocke... sama som zvedava...

vladka84
3. aug 2010

@lulu4 dakujem, dnes ho balili, zajtra posielaju kurierom, takze do konca tyzdna by som ho mala mat 😀
ved toho som sa aj ja obavala, ze mi nepride do porodu, nikde ho nemali na sklade, vsade bol na objednavku a kedze ho vozia z Madarska, kde maju prave dovolenky, termin dodavky bol cca 21 dni - to som nechcela riskovat, tak som uz zacala vyberat iny a nakoniec sa mi ho podarilo najst v jednom obchode, posledny kus 🙂
akurat dnes mi mm hovoril, ze najskor mozem rodit 20.8., lebo dovtedy sa z prace velmi neuvolni, potom si moze kludne vziat aj 2 tyzdne dovolenku, tak budem brusku dohovarat, nech pocka dovtedy... ale inak by som pristala keby to bolo skor, uz sa nemozem dockat. Porodu sa zatial nebojim, asi mam oneskorene reakcie 😀

mamisqva
3. aug 2010

Ahojte babule,ja vas vždy čitam a ked skončim tak som unavena a boli machrbat od sedenia tolko toho popišete,JA sa už neviem dočkat našho drobca,Ale to každa,@lulu4 moje ma štikutku tiež často ale sranda že vždy začnem mat aj ja alebo naopak,

natallia01
3. aug 2010

ahojte!tehulky ktora ste z trencina a mate termin 12.8?

majka35
3. aug 2010

ahojte ... no mňa asi "picne" 🙄 🙄 🙄 🙄 😒 idem do škôlky po malú ... malá bolesti bruška, hnačka a teplota ☹

natallia01
3. aug 2010

@mamisqa 🙂 moj tiez casto,a potom je uz asi nervozny z toho ze stikuta a zacne ma strasne kopat pod rebro... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre