♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
3. aug 2010

@21 gratulujem 😵 😵 😵 krasna babulka 😵 😵 😵

akika722
3. aug 2010

@katulkaaaaaa moja zajtra rano už padam vo štvrtok sa ozvem až bude po všetkom 😀

akika722
3. aug 2010

@21 nadherna je... 😀
o chvilku mam aj ja taku bambulku 😀 😀 😀
kt.deň ste davali uška prepichovať???

mamisqva
3. aug 2010

@akika722 nevidia hlavne že oni maju platy a chudoba je len chudoba,presne ma napadla kamoška teraz čaka trojičky nejak koncom roka no chuda dovtedy to hajzli porušia a skrešu čo sa bude dať.

akika722
3. aug 2010

@mamisqva uf tak uživiť dokonca trojičky z jednej materskej plus jedneho mm platu no klobuk dolu.
no jasne že sebe odopierať nebudu...matky s detmi by mali podporovať a nie takto

katulkaaaaaa
3. aug 2010

@akika722 drzim palce!!!!

akika722
3. aug 2010

@katulkaaaaaa dakujem,no aby sme nerodili naraz ked ty takto 😀

vladka84
3. aug 2010

@akika722 uz sa len dvakrat vyspis.... 😉
Timke prepichovali, ked sme odchadzali z nemocky... ale mala zltacku, takze to bolo az na 10 den...

vladka84
3. aug 2010

@21 ste uz doma? pozeram, ze Terezka ma 3 dni, to tak skoro pustaju?

mamisqva
3. aug 2010

@tiffanka jasnačka termin nevadi budem rada.už si bola na to požehnanie? @kvietok121 to požehnanie mame za sebou bolo to super boli sme dve kolegyna aj plakala potom aj ja u nas to bolo prvy krat a potom každy ake to bolo krasne ludia uneseny ako na dedine som sa citilajak hviezda.

kvietok121
3. aug 2010

@vladka84 no ved to aj mna to bude zaujimat vsak sa nas to tyka
@akika722 no o tom este poriadne nevie, pretoze zistil ze nas stat je svorc
@zuzka1008 u nas po dvoch dnoch posiela dr do nemocky, to ti verim je to hrozne aj tym ze uz 38 si vlastne pripravena a cakas vsak uz to nie je predcasne
@katulkaaaaaa to je dobry znak uz to urcite ideeee
@21 krasna terezka krasna princezna

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 potom sa hned ozvi budeme na teba cakat, takze dnesna noc je posledna

akika722
3. aug 2010

@vladka84 vraj to je lepšie čim skôr s uškami,,,ani nehovor,tak mi je smutno že maleho neuvidim zopar dni ☹

katulkaaaaaa
3. aug 2010

@akika722 jaj aka by som bola rada...uz nevladzem ☹ stavy mam ze dovidenia,sak keby nieco poslem aj smsku,idem hodit sprchu paaa

akika722
3. aug 2010

@kvietok121 no aaanoposledna tu s vami,ale je mi tak divne s toho...info da katka a lucka

kvietok121
3. aug 2010

@mamisqva tak ste to museli mat krasne, je to dolezite, ja sa chystam tiez teraz niekdy ocistit svoje srdce ... aby sme boli pripraveni

mamisqva
3. aug 2010

@akika722 a to ma doma dvoch chlapcov

akika722
3. aug 2010

@katulkaaaaaa aaaaaa pôjdeš...no tak to maš hned za sebou 😀
drž sa

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 verim ti ked tak rozmyslam som rada ze ten termin neviem

akika722
3. aug 2010

@mamisqva no nie je čo zavidieť...

akika722
3. aug 2010

@kvietok121 no,tak to pride nevieš kedy ani nestihneš poriadne stresovať a drobca& maš pri sebe...

vladka84
3. aug 2010

@akika722 u nas na novorodeneckom bol taky zvyk, ze kto chcel, mal si den pred odchodom namocit nausnice do liehu a v den odchodu babatkam potom sestricky prebili uska..uz som o tom pisala, mozno aj tu, ze som citala, ze sa mozu porusit nejake nervove kanaliky alebo co, ale urcite dam prebijat uska znova takto... babo este nema take korigovane pohyby, zeby si ich strhol, ani bolest si nebude pamatat a aj osetruje sa to lahsie...
@katulkaaaaaa a to ti pise, ze mas este 7 dni... to musi byt strasne cakanie.... aj mna to cakaaaaa 😖

mamisqva
3. aug 2010

@kvietok ja som už očistila som lahšia o kilo

vladka84
3. aug 2010

ja som zvedava, co bude zajtra v poradni, bude mi brat tie stery, tak mi hadam pozrie aj krcok, ked uz tam budem natiahnuta a povie ako som na tom 😀
predpokladam ale, ze som este zamknuta na 7 zamkov 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
3. aug 2010

@vladka84 no pisat moze,nikdy nevies kedy porodis 🙂 maloktora rodi presne na termin,dcerku som 5 dni pred terminom,teraz uvidime...len aby som nakoniec este neprenasala,dnes som bol v obchode a asi 5 ludi ma zastavilo..ti este nerodis???ti ste cela???no nie ja len tak uz mam porodene len ma bavi nosit to mega brucho 😠 😠 😠

mamisqva
3. aug 2010

@tatulienka tak sa potroche otvaraš,ja som včera mala poradnu som sa tešila že trocha budem otvorena lebo som mala posličkov tak som sa tešila že sa to rozbieha a pytam sa dr že či?a on že nebojte sa neotvarate sa uff ja už chceeeem.

akika722
3. aug 2010

@mamisqva ja o 2...to je radosť 😀

mamisqva
3. aug 2010

@vladka84 ja somsa tak tešila včera som zatvorena sko sezam a som tiež na konci mesiaca

vladka84
3. aug 2010

@katulkaaaaaa no ja mam Timku po termine a este s vyvolavackou, takze dufam, ze tentokrat to bude bez vyvolavacky a pred terminom aspom par dni 😀
verim ti, ze to musi byt otrava, keby aspon ti ludia mali kusok rozumu, ale niektori su fakt taki natvrdli, ze si sproste poznamky neodpustia...tak ti prajem, nech je to co najskor... a potom im daj do rozhlasu, ze UZ SI PORODILA 😀 😀 😀

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 ja som len zvedava ake to bude, len nech to do tej nemocnice stihnem ine uz prezijem a hlavne nech je chrobacik v poriadku
@mamisqva vazne???? mne zatial kila pribudaju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre