♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
3. aug 2010

@vladka84 ,ano, sme.

21
3. aug 2010

@akika722 , v porodnici prepichuju na 4.den.

mamisqva
3. aug 2010

@21 gratulujem krasna princeznička tušim si mala termin ako ja?Tak ti v dobrom zavydim ja som moje deti prenašala tak už mam z toho depku že toto sa napoponahla tiež a ja takstrašne chcem už melem z posledneho ale čo už potom sa nam to bude zdat že to nič nebolo tt hore dole

fialka5959
3. aug 2010

@kvietok121 beriem na vedomie 😉 , zajtra bzdem balit a cakat na den D 😅

kvietok121
3. aug 2010

@mamisqva len aby si ma nepredbehla mame rozdiel len niekolko dni ,,,,

kvietok121
3. aug 2010

@fialka5959 tak tak treba sa pripravit moja

mamisqva
3. aug 2010

@kvietok121 neboj ja som to už dohnala teraz mam pocit že priberam kilo za den a to som poslušna

katulkaaaaaa
3. aug 2010

@vladka84 vladi jasne dam to vyhlasit 😀 😀 😀 aj na konika to vyvesime mam cisla na baby poslem smsky🙂jej ja sa vyvolavania bojim ako cert kriza 😒 bola by som najradsej keby praskla voda a isla som rodit ako to bolo prvy krat...no uz som po sprche,kriza bolia stale uvidime,uz som nervozna a ,,prijemna " na vsetkych okolo 😎 asi pojdem zalahnut do postele a cakat ci nieco viac alebo ako vzdy zaspim

kvietok121
3. aug 2010

@mamisqva aj ja mam ten pocit, ach jo nech uz to stojiiiiiiiiiiiiiiii, uz sa nemozem ani pohnut

lucia20
3. aug 2010

ha baby vy ste vtipne.... ze 9 stran.... :D

@tiffanka tak to s tymi februarovkami, no tak to je sila... mi oci skoro vyleteli....:D:D

kvietok121
3. aug 2010

@katulkaaaaaa moja ato ti verim ze si nervozna keby sme to tak dopredu mohli vediet ake to bude co

katulkaaaaaa
3. aug 2010

@kvietok121 no presne,najhorsie je to cakanie...je uz toto to prave???alebo len poslicky???a tie nekonecne keci od druhych....dnes znama ze boze ti mas obrovske brucho cakas trojicky??? 😠 len pre zaujimavost ese tehu nebola ani nerodila....a ja som jej s usmevom povedala nie mam malicke brusko,sak som pribrala len 4kila,som velmi spokojna 😀 😀 😀 a bola vybavena 😝

vladka84
3. aug 2010

@lucia20 akurat som na teba myslela, ze ci si ta nechali v nemocke, ci kde sa tulas 😉
@katulkaaaaaa to vyhlasenie som myslela pre tych "prijemnych" spoluobyvatelov, ktori sa ta pytaju, ci si porodila.. je mi jasne, ze nam to das vediet 😎 tak nech je tato noc poslednaaaaa 😀

kvietok121
3. aug 2010

@katulkaaaaaa perfektna odpoved, ale si jej dala, tak ma co chcela poucovat tehulku ako ma vyzerat, kolko pribrat, ....

lucia20
3. aug 2010

@vladka84 :D keby si ma tam nechali, tak som uz od obeda na nete... :D

dnes som bola na krvi,mala som si vybavit znovu testy na alfafetaproteiny... no kukali na mna jak na zjavenie... ze kde som doteraz bola, ze to sa robi v 12.tyzdni... :D tak som im to zacala vysvetlovat od zakladu a sestricka mi vravi, ze na to sa musi pozriet, lebo ze to v zivote nerobila, tak som jej odpovedala, ze ani ja som nikdy necakala dieta s teratomom, tak sa len zasmiala... hodinu jej trvalo nez si vsetko vytelefonovala... ja som isla zatial na monitor... no tam sa zase hrala mala s lekarkou. vzdy ako nasla srdiecko a odisla odomna, tak mala sa pretocila a musela to znovu nastavit... tak jej to spravila trikrat, tak sa smiala, ze sa hraje na skovavacku. :D:D:D

ten doktor ku ktoremu sme mali ist na sono srdiecka je na traumatologii, ze sa bicykloval... 😀 😀 😀 no som zvedava ku komu pojdeme. lebo tento jediny to robil. tak zajtra mi povedia...

dnes som sa stihla domov otocit do 10.00, tak som vytiahla stroj a ja som posila taaaaaaaaaaaaaku kopu... poskracovala periny, usila povliecky do postielky, no som vytesena, ze som sa toho zbavila... :D:D:D:D o starost menej. :D

katulkaaaaaa
3. aug 2010

@vladka84 ja viem aj ja som to tak myslela,ze by som to dala vyhlasit do rozhlasu v dedine,by pozerali 😀 😀 😀 juj bodaj by si mala pravdu a bola by posledna 🙂 jedine co je na tehotenstve super je to ze raz musi skoncit 🙂

vladka84
3. aug 2010

inak baby, dnes som mala aj ja prehanky... a to som si vcera dala zelezo rano aj vecer.. ale to preto, ze ja som taka empaticka, spolucitim so vsetkymi naokolo, takze co ktoru postihne, znasam to s nou 😀 😀 😀

evanns
3. aug 2010

baby...dnesna hlaska dna:
u pediatricky 1krat sme sa boli dohodnut ci nas prijme po porode a pani doktorka mi hovori: "a vy ste uz tehotna?" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 shak som jak sloooooooooooooon

kvietok121
3. aug 2010

@lucia20 tak to mas za sebou zase narocny den, malicka s nou pekne vybabrala, ved nech si nemysli ze je to take lahke pocuvat srdiecko

vladka84
3. aug 2010

@lucia20 mala si plodny den 😎

kvietok121
3. aug 2010

@evanns 😀

lucia20
3. aug 2010

@evanns :D:D:D no tak to fakt bola hlaska dna...

@kvietok121 😀 😀 tak to hej. len som si spomenula preco nenavidim monitor... cele krize ma boleli, mala je nepokojna, ked som na chrbte...

zajtra mame narocnejsi den... idem s katkou na uzv a potom poradna... 😖

lucia20
3. aug 2010

@vladka84 no mala, ale som taaaaaaaaaka rada, ze to mam hotove. som sa odhodlavala tusim pol roka... len to zberala. sila som malej aj zavinovacku a tu tu mam prisaham bohu od nejakeho druheho mesiaca... 😒 az sa hanbim aka som boal leniva...

vladka84
3. aug 2010

@evanns 😀 to sa stalo aj jednej mojej znamej, je asi o jeden tyzden za mnou, bola u lekarky so stitnou zlazou a pozerali vysledky, hovori jej, ze jej tie vysledky skacu, ze nevie cim to moze byt, potom sa tak na nu pozrela s vitazoslavnym usmevom a pyta sa jej: Nie ste vy nahodou tehotna? Myslela, ze ju vystrie, lebo k nej chodila od zaciatku tehotenstva a upravovali davky prave preto, ze jej oznamila, ze je tehotna... a mimochodom, myslim, ze na nej vidno, ze je tehotna a ide do finale 😀

evanns
3. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀
na mne tiez vidno...ved sa ledva hybem...+ 9 kg...ale potesi 😉

kvietok121
3. aug 2010

@lucia20 tak dufam ze vsetko dobre dopadne a malicka v brusku poslucha

lucia20
3. aug 2010

@majka35 no majka, tak ty mas teda stastie tento tyzden na samych debilov.... sak keby si zo soku porodila, tak by ho smiech presiel... debil jeden.. .juj nakopat takych idiotov...

kvietok121
3. aug 2010

@evanns tak to nemas vela

lucia20
3. aug 2010

@evanns boze ja mat navyse len 9 kg, tak skacem dva metre...

@kvietok121 vsetko dopadne ok, ak sima tam nenechaju. :D

kvietok121
3. aug 2010

@lucia20 luci ten by na to ani neprisiel taky primitiv vnima len seba a nikoho ineho ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre