♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

biba12
12. jan 2010

Lucy dakujem 😉
Fuj ja chipsy ani hranolky nemozem ani citit. A predtym mi nevadili, balicek chipsov som zjedla na posedenie. Radsej som ich nekupovala , lebo ja ked som ich zacala jest, tak sa neviem zastavit. A kivi tiez nemusim, teda mojed dieta nemusi. Zjedla som a islo von. Ale spagety ostali.. 🙂

tiriel
12. jan 2010

maculi - ano,mna boleli trošku skor,asi od 5tt a teraz zatial nie , teda posledne dni

press
12. jan 2010

Biba, všetko naj k narodeninám
Ja som pred tehu milovala sladké, skoro denne jedla palacinky a teraz sa na sladké nemôžem ani pozrieť, asi som si za roky predtým sladké nadjedla 😀 , ja sa skúsim teraz dostať do seba zemiaky s acidkom, snáď to ukľudní zase na chvíľu žalúdok.
Dnes som bola prvý krát v práci a zistila som, že nezapnem ani jedny rifle 😀

tiriel
12. jan 2010

joj biba,nerob chute s hranolkami,akurat som minule vyliala olej z friťataka,bo som bola lemra škrabať zemiaky a dnes ked som na Spektrume videla toho žrača čo chodí po svete a je megavelke porcie jedál-a mal tam hranolky - pol kila ,posypané struhaným syrom a zapečene,skoro som televizor vylizala 😝

press
12. jan 2010

a čo sa týka tej veľkosti, ja to vôbec neriešim, myslím, že je normálne, že každé mimčo je iné. Verím svojmu dr., keď mi povedal, že je všetko OK, tak to tak je 😀

tiriel
12. jan 2010

pres pozri,mame rovnaky TP a ty si už 11tt 😀

nika.r
12. jan 2010

Ahojte 🙂

No teda, keď čítam, čo všetko šrotíte, až sa bojím o svoj život. 😝 Ja zjem denne tak maximálne dve detské porcie, môj Tomáško zje viac ako ja.

Včera som sa odvážila postaviť sa na váhu a skoro ma kleplo, keď som zbadala 41 kg. Veď to je už by ma aj ako anorektičku označili. Netuším, koľko som schudla, keďže som sa dávno nevážila. Pri Tomáškovi som za celé tehu pribrala 8 kg, teraz to tuším bude ešte menej, lebo o takomto čase som pri ňom mala už 1 kg navyše a teraz zatiaľ len chudnem.

nika.r
12. jan 2010

musím ísť od Vás preč, lebo mi je zle z tých jedál, čo spomínate. 😀

press
12. jan 2010

vidíš, tak to nerobí rozdiel len v cm, ale aj dátumoch🙂))), ale ja som tiež podľa dr. v 10tt, len to neviem zmeniť

press
12. jan 2010

nika, ja som tiež zatiaľ len schudla, jem počas dňa síce často, ale máličko, ale ja to dobehnem, keď sa žalúdok umúdry 😀

lenadka
12. jan 2010

tiriel na tu mykozu fakt treba obmedzit cukor, sladke a skus pit acidko, ja som vypila denne take 3 pohare a dr. mi spravil vyplach borraxom ci cim ked som lezala v nemocke....no a o tyzden mi este pre istotu treskol normalne cipky proti mykoze boli to len 3 ks ale uz si nepamatam ako sa volali 😅

biba vsetko najlepsie k narodeninam-hlavne sa vyspiiiii do ruzova konecne!

vitam nove bosorky aj nebosorky, som vas privolaal tou bradavicou a metlou ci co? 😀

strasne vela ste toho popisali este to musim docitat 😝

mata1001
12. jan 2010

ahojte mozem sa pridat?

press
12. jan 2010

vitaj mata

tiriel
12. jan 2010

mata možeš , jasne - a máš aj metlu?

lenadka
12. jan 2010

pres, ja som dnes prevratila dom hore nohami co som hladala tehu rifle, mala som 2 ks, jedni som pozicala svagrinej a tie druhe mi ostali, lebo tie uz nezapla cez boky...a ani za svet som ich nenasla, tieto su take uzsie, daju sa nosit tak do polky tehu-teda mne, potom uz tlacia alebo co-nepamatam si...vsetky gate ma uz tlacia, ale musela som si nejake obliect, tak som potom behala s rozopnutym gombikom a zipsom-este ze je zima a nosia sa svetre a kabaty a pekne sa to schova 😀

tiriel
12. jan 2010

ja iež idem na chvílku preč, bolia ma oči aj žaludok,asi som to prehnala s paprikou , musim sa vystrieť nech sa mi urobi miesto na tie čipsy

nika.r
12. jan 2010

holky, mňa vážne naplo z tých Vašich chipsov a hranoliek...keď to takto pôjde ďalej, budem dietovať aj do konika. 😝

prajem pekný večer, pokojné žalúdky a nezabudnite zajtra myslieť na elinku. 😉

nika.r
12. jan 2010

od konika

tiriel, ty si číslo..že urobiť miesto na chipsy 😀

mata1001
12. jan 2010

dakujem za privitanie.a preco metlu?nechapem...

tiriel
12. jan 2010

no, bo su tu bosorky s metlami a aj nebosorky

ladywitch26
12. jan 2010

baby nemate niektora link na ten cinsky kalendar? zeby som mrkla, ci bude mat stanka sestricku alebo braceka...

press
12. jan 2010

lenadka: veď aj ja som nakoniec pobehovala rozopnutá 😀, kámoška mi sľúbila tehu nohavice, ale rodí až začiatkom marca, to som si myslela, že dovtedy na mne nebude nič vidieť, ale máš pravdu, ešte že sa nosia svetre🙂

mata: lebo sme tu niektoré bosorky 😀

press
12. jan 2010

ladywitch: to som ani nevedela, že existuje🙂

mata1001
12. jan 2010

jaj tiriel tak ja patrim medzi nebosorky.dufam.

press
12. jan 2010

ja som sa chcela dnes ísť opýtať do tehu obchodu, či existujú také nohavice, ktoré by sa dali nosiť už teraz až do konca, ale to chcem asi veľa, však?

mata1001
12. jan 2010

press asi ano.myslim ze take nie su.ale my do konca nepotrebujeme lebo v juli a v aug budes nost suknu...

press
12. jan 2010

to máš vlastne pravdu, ušetríme 🙂

mata1001
12. jan 2010

press byva ti zle?

zuzana76
12. jan 2010

ahojte

som doma, no zazila som sok, lebo babo sa vobec nehybalo, doki cely zmeraveny, ale nakoniec rozhodilo rucickami, ze co ho asi budime zo sna, srdiecko bilo, drobcek ma 3,6 cm a zodpoveda 11 tt

ake boli vase babetka? hybali sa velmi? lebo vraj toto je velmi kludne

press
12. jan 2010

mám žalúdok na vode, prišla som na taktiku, že musím po troške a často, potom je to celkom fajn, ale myslím že už to ustupuje. a tebe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre