♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
3. aug 2010

@lucia20 budeme s matejkom drzat palce

evanns
3. aug 2010

@kvietok121 tak akurat...krize a klby bolia neskutocne ☹

evanns
3. aug 2010

@lucia20 skakat? cosi 😀 sa ledva hybem 😝

kvietok121
3. aug 2010

@evanns mna len tie klby ale krize nie

lucia20
3. aug 2010

@evanns tak ono nezalezi na vahe... tehulka si vdzy a to da zabrat...

@kvietok121 dakujem....

vladka84
3. aug 2010

@kvietok121 @evanns a mna zasa len krize, klby vobec...
no zotrela som dlazku a ako tak upratala kupelku, baby mi doniesli tolko piesku, ze som sa citila ako pri mori 🙂
ale tie kopky som si stale neurobila a to som mala v plane, ze zajtra po poradni skocim este do mesta dokupit co mi chyba... no tak si budem asi chystat pri vas 😎

lucia20
3. aug 2010

inac baby zaregistrovali ste ze planuju zrusit prispevok pri narodeni, ale chvalabohu az od januara. by ma vystrelo, keby som to nestihla ani pri jednej... :D my si to vieme pekne nacasovat. 😀 😀 😀 😀

kvietok121
3. aug 2010

@vladka84 tak to si dobra ... ja sa ani neohnem ja ak nieco umyjem tak len kolenacky, este ze mam mm ...

kvietok121
3. aug 2010

@lucia20 ano my jednorazovy urcite dostaneme

lucia20
3. aug 2010

@kvietok121 no sak aspon to. ked uz nestihnem matersku... ani pri lucke ani pri katke som ten prispevok nestihla. :D

vladka84
3. aug 2010

@lucia20 no ved ja som tiez rada, lebo pri Timke to este nebolo, tak som rada, ze aspon tentokrat mi stat zaplati aspon nieco 😀 pokryje mi to mozno aj celu vybavicku...
@kvietok121 s tam nastastie nemam problem, vysavat a umyvat mozem, jasne, ze mi to nejde tak sikovne ako bez bruska, ale zvladam to.. len mi mala potom ide brucho vykopat.. asi sa jej upratovanie velmi nepaci 😒

kvietok121
3. aug 2010

@lucia20 teraz stihnes, je to fajn prispevok, ved tolko veci treba ... naozaj je to len malicky prispevocek ale vdaka a j za to

kvietok121
3. aug 2010

@vladka84 tak to si dobra, ja ked upratujem tak nieco umyjem a pol hodinu sedim aby som to predychala 😀

akika722
3. aug 2010

@lucia20 moja tu som...chybam ti?ale prišerne ma boli hlava je mi na grc.....
taka som nejaka divna

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 predporodne stavy

lucia20
3. aug 2010

@vladka84 no ved hej, ja viem ze pri detickach nejde hlavne o penize ale uznajme, ze pomozu....
@kvietok121

@akika722 no jasne ze mi chybas.... ved som uz cakala ze si ostala v spitali...

akika722
3. aug 2010

@kvietok121 hm...žeby? 😖

akika722
3. aug 2010

@lucia20 to by si už vedela 😉

kvietok121
3. aug 2010

@lucia20 jasne a poriadne

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 neviem este somtake nemala ☹

vladka84
3. aug 2010

@akika722 neboj sa, vsetko dobre dopadne, mysli na to, ze vo stvrtok uz budete styria 😎

lucia20
3. aug 2010

@akika722 no to dufam... ale aj tak som na vas stale myslela. ked mi dosla sms, uz som myslela ze ty pises. :D

akika722
3. aug 2010

@kvietok121 teplo,stres a tie pocity....netrapy ma to že idem,na malu sa nesmierne teším ale že bez Paťka budem,večer plakal ☹

akika722
3. aug 2010

@lucia20aj to bude 😉

kamajka
3. aug 2010

@lulu4 vnútromaternicová retardácia plodu.......zaostáva bábätko ☹
ďakujem pekne ale asi ma budú držať čo najdlhšie aby bábu čo najviac pomohli dorásť. ja som to mala aj predtým takže sa nie je asi čo čudovať, vravela aj doktorka čo robila sono že nemôžem čakať že porodím slona keď aj prvé deti boli maličké, ale že sa tomu dá ešte trocha pomôcť tak že aby som prišla ležať.... asi sa tam zbláznim ale tak čo už... maličký je teraz dôležitejší.

vladka84
3. aug 2010

@akika722 joooj, ani nehovor, ja budem cele dni v nemocke stresovat, ze co Timka, uz sa poznam... a pritom si mylsim, ze ona to zvladne v pohode... aj Patko to vydrzi a mozno ta potom bude trosku viac pocuvat..aspon prvy den ked sa vratis 😉

akika722
3. aug 2010

@vladka84

lucia20
3. aug 2010

@kamajka ahoj, ja som ta tu este moc nezaregistrovala.. tak vidim, ze dalsia co ide lezat... ake su vyhliadky??? diagnoza je konecna?

lucia20
3. aug 2010

@akika722 ani mi nehovor. ty tam ides na tyzden... ja idem na mesiac... 😖 co moje babulky...

ozaj baby dnes som mala s malou sen. prvy normalny... normalne som bola vykolajena... 😀 😀 😀 muz mi vravi ze uz som asi moc zvyknuta na tie svoje hororove sny... tak normalny ma uplne vykolaji. :D

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 moje male chudatenko urcite mu je smutno ked maminka ide prec ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre