• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kamajka moja tak nech ta udrzia co najdlhsie
3. aug 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj, bude v pohode, uz je velky chlap, mozno mu prislo trosku luto, ale ked uz budes prec, tak to zvladne... je to ako so skolkou, kym stoji mamka pri dverach, dietatko sa jej drzi zubami-nechtami, akonahle sa zavru dvere, je vsetko ok.... a urcite je uz rozumny a chape, ze si neodisla navzdy, ale len po sestricku... uvidis ako sa bude tesit, ked sa vratis... prajem ti, nech ti to rychlo ubehne, aj Patkovi :wink:
3. aug 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky...
@kamajka a prvé detičky boli tiež s diagnózou IUGR, alebo boli len maličké ? Inak pôrodná hmotnosť teba a manžela má tiež vplyv na veľkosť bábätka. Genetika nepustí a určite v nemocnici podrastiete a o IUGR po pôrode nebude nik chyrovať. :wink:
@akika722 Paťko bude len s mm ? Alebo ho dáš na starosť nejakej babičke ?
3. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem buvat
3. aug 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 budeme na teba mysliet hned ako sa bude dat tak sa ozvi drzkaj sa prajem ti aby ti to vsetko islo rychlo bez bolesti a skoro sme mohl vidiet tvoju drobceka a teba uz nie ako tehulku ale ako 1v 1, tak sa drzkaj
3. aug 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze okrem akiky nikto zajtra nema naplanovany odchod do nemocky, ale poradne su takze vsetkym drzime palce papa
3. aug 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc
3. aug 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 pa pa kvietok... :wink:
baby ja mám pocit, že keď sa pripojím vy všetky ste už preč... :frowning2:
3. aug 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 z toho si nic nerob, ja som tu bola ked tu boli baby a aj tak som si vykecavala sama. :D
3. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
@kvietok121 dakujem
@liba78 aj s mm aj mama tu bude ked treba,svokra brala dovolenku pre istotu pred tyždnom :confounded:
3. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm ma prave fotil a zacal sa smiat s vetou - ze tristvrte mojho tela je brusko. :D
3. aug 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja do postele, rano mam budicek, o 7mej mam byt v poradni, som zvedava kedy sa dostanem narad...vypila som dva litre vody za poobedie, urcite stravim noc na zachode...
@akika722 tak este raz, drzim palce, nech to pre vas obe dobre dopadne :wink:
@liba78 tu si? voda nepraskla? aka bola oslava?

baby, nepiste vela, kto to bude zajtra citat? :grinning:
3. aug 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. aug 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 oslava dobrá a voda stále vo mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže Maťko je zatial bez darčeka - bratčeka :wink:
ale dnes je celkom divný deň, už nemám brať magnezium a všetko ma bolí.

@akika722 šikovná ježibaba (svokra), no hlavne aby mal kto byť s Paťkom keď ťa pôjde mm navštíviť. Moja švagriná si vždy malého nechala doma, aby potom neplakal pri rozlúčke. Takto sa len tešil že prídem :grinning:
3. aug 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ona si to vie zariadiť-ježibaba :grinning:
3. aug 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka zmizla :frowning2:
3. aug 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vy sa citite v tvari take nejake spuchnute???? :unamused: :confounded:
@akika722 lucka sa hrala na modelku :D:D:D
@lucia20 jéééj hned mám lepšiu naladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 pekné, pošli aj tiffanke do albumu. Ja mám len dve brady naviac, ale mm hovorí že som slon už aj v ksichte :grinning: :grinning:
3. aug 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 teraz neviem ci z mojej pritomnosti alebo z tych foto. :D
3. aug 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :D:D:D aki su ti nasi chlapi vtipni, ked to nemusia nosit oni. :D

keby som mala lepsie foto tak aj ano, ale tearz zase bolo nahouby svetlo.... a ja hotova prisera. to sa musit trosku "nastajlovat". :D
3. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 aj aj a vyzeraš super... :wink:
3. aug 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tak sa nastajluj aby si nebola bez bruška skôr ako bude fotka v albume.
3. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu, som sa stahovala na poschodie do postele...:D
3. aug 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@liba78 :D:D:D no ak si ma tam zajtra nechaju, tak uz len pozy v zupane. :D
3. aug 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@lucia20 no hádam nechcete ísť naraz do nemocky... už berieš aj veci ?
3. aug 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no doktor sa s tym vyhrazal, ale zajtra nechavam tasku doma a beriem katku, tam hadam este tyzden ma doma necha a ked nie, no hold tasku donesie muz... :D
3. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 idem ja hajať baby rano skoro vstavam a už aj brucho sa k tej bolesti pridalo :angry:
3. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 bezkaj, sak o chvilku idem aj ja. lebo mi huci v hlave cely den, mala spi, tak by som to mala vyuzit, rano musime pred siedmou vyrazit z domu a ceyl den na kramaroch. jupiiiii
3. aug 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok