♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
4. aug 2010

@memory97 musi to byt nadherny pocit ze ten drobcek patri vam ze sa mozes na neho pozerat kolk len chces

tiffanka
4. aug 2010

@kvietok121 To je ten najkrajší pocit, aký môžeš zažiť, to mi ver. 😉

tiffanka
4. aug 2010

Zachvílenku vám niečo ukážem 😉 😎

kvietok121
4. aug 2010

@tiffanka nemozem sa ho dockat - toho pocitu

tiffanka
4. aug 2010

@kvietok121 Ani ja 😀 Teším sa ako keby prvý krát 🙂 🙂

kvietok121
4. aug 2010

@tiffanka to ti verim vsak kazde dietatko je pozehnanim je ine, niecim inym prekvapi, jedno kolko ich mas ten pocit musi byt vzdy uzasny

tiffanka
4. aug 2010

je to niečo na rozptýlenie 😉 (text som nevymyslela ja, doplnila som len obrázky 😉 )

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/augustovemil...

Dúfam, že sa vám to bude páčiť 😉

kamajka
4. aug 2010

@kvietok121 to je predpokladaný termín od začiatku tehu, doteraz bolo všetko ok všetky soná sedeli, le toto posledné ukázalo že bábenko je menšie o 3 týždne než by malo byť

kamajka
4. aug 2010

@denisocka Deni tebe som ešte neodpísala, sorry, mám sa dobre len maličký v brušku sa nemá dobre tak pôjdeme ležať do nemocnice, ty sa ako máš ešte si celá ako vidím 🙂

kvietok121
4. aug 2010

@kamajka aha tak to bol urcite sok, ja mam ist na posledne sono az vo stvrtok tak som tiez zvedave neviem sa dockat

liba78
4. aug 2010

@tiffanka to je krááásne, až mi slzy stekajú... 😅

denisocka
4. aug 2010

@kamajka cela cela,ideš do sukromky?

kamajka
4. aug 2010

@kvietok121 veš že aj ano.... vždy ked som šla na sono alebo na nejaé vyšetrenie týkajúce sa tehu, tak som sa strachovala, či bude všetko v poriadku a ono bolo, na toto som išla bez obáv a dopadlo to na prd...... CTG dobre ale sono ukázalo že maličký nerastie ako by mal

kamajka
4. aug 2010

@denisocka neviem Deni, asi zatiaľ radšej ostanem tu, u mňa je to také preskakovačné 🙂 , sú dni keď píšem a dni keď vôbec nekliknem na koníka, potom zas neviem čo sa deje v tej-ktorej téme, a potom sa mi ťažko zapája............... 😖

kvietok121
4. aug 2010

@kamajka moja zlata ... ja sa tiez uz neviem dockat ved tak dlho som uz nepocula co je s nim ake je, dr hovori ze je ok, ale budem pokojnejsia az po ultrazvuku, uz ho mal robit minule, ale nerobil, ze az tento tyzden v 38 staci

kvietok121
4. aug 2010

@tiffanka no tak uz hej, normalne som sa pri tom rozplakala je to prenadherne, si sikovna, vies ako nas tehulky potesit

vladka84
4. aug 2010

@tiffanka jeeeej, to je krasne...a pre tie nase zblaznene hormony a rozcitlivene povahy uplne pohladenie, dakujeme tifanka 😉

bola som v poradni baby, tak som sa vytocila... objednana som bola na 7 rano, do ambulancie som sa dostala o 10!!!!! normalne ma skoro vystrelo, neviem, ci ta sestricka sa zblaznila, ale objednala asi 5 mamiciek na siedmu, 3 mamicky na pol osmu a dalsich 5 na osmu atd.... a kedze nas lekar je fakt pedant a kazdej sa venuje poriadne, nejako sa to tam nakopilo, takze som si posedela v olnej cakarni. A este mi pridalo aj to, ze som sa rano nenajedla, nechuti mi tak skoro a ratala som s tym, ze do hodinky som naspat a najem sa potom... no, tak pekne mi zacal den 🙄

kvietok121
4. aug 2010

@vladka84 tak to si sa poriadne nacakala ja tiez nemam rada ked musi clovek cakat, a inac vsetko ok na poradni???

memory97
4. aug 2010

@tiffanka dik tif

mamisqva
4. aug 2010

@kvietok žemlovka mnam minule si ma nabažila že slivkovegule včer som robila žemlovka bude v piatok.Už viek koho sa pytat čo varit,lebo ked sa pytam mojich tak vždy len povedia,že čosi uvar a niekedy fakt neviem čo diiiiik.

mamisqva
4. aug 2010

@tiffanka dik za pridanie a ta prezentacia nema chybu už som si poplakala a fakt mi to dodalo novu silu vydržat už to bude onedlho diiik.

vladka84
4. aug 2010

pochopila by som, kebyze sa tam nechodi na objednavky... ale takto, ked si presne na cas objednana? ved kazdy rata s nejakym casovym sklzom - ale 3 hodiny??? no vytocili ma riadne!
bral mi stery, ale vysledok sa dozviem az pri dalsej poradni, lebo teraz ide na dovolenku, takze az 17.8.
robil mi aj prietoky a ultrazvuk, mala sa nechcela ukazat, normalne si davala ruku na tvar, tak sme sa smiali, ze jej musim dohovorit, ale videla som jej prsteky 😀
no a myslela som si, ze ked mi bude robit kultivaciu, tak ma aj nejak detailnejsie popozera, ale on nic, len povedal, ze vsetko ok a uvidime sa 17teho...
a podla ultrazvuku mi ukazalo 36+3, takze maaaame este cas 🙂

mamisqva
4. aug 2010

@vladka84 to ťa uplne chapem to čakanie je hruza,ja to mam vždy objednana o9-tej avybavena okolo 12.Ked som tam hodinku tak to je uspech a to som u dr tak 10 min.Pondelok som bola na stery a išla som druha lebo to muselo byt do 8 tak super.

mamisqva
4. aug 2010

@vladka84 to važne stery ti robil tak neskoro u nas to robia medzi odbermi rano potom to posielaju s krvou močom atak

vladka84
4. aug 2010

@mamisqva no ved asi preto ma aj objednala na 7, ale akosi nestihala... Ujo prisiel po krv okolo 8mej a v cakarni okrem mna boli este dve zienky, ktorym potom brala krv. Neviem, ci ujo chodi dvakrat po odbery, alebo to skladuje do dalsieho dna... 😲
Stalo sa mi to prvykrat, doteraz som bola velmi spokojna, lebo maximalny sklz bol 15 min., takze som si vzdy na lekara vyhradila hodinku a vedela som, ze v pohode stiham...

liba78
4. aug 2010

@vladka84 no tak to by naštvalo aj koňa 😠 Mňa štve, keď čakám aj 1 hodinu 😠 . Preto som menila lekarku pred 3rokmi. Veď kvôli receptu sa u tej predchádzajúcej tvrdlo hodinu. No akože díky... 😠

Bože babenky ja som celé dopoludnie strávila s telefonom na uchu. Z počutia z koníka som mala info, že v trenčíne dajú EPI na požiadanie keď začne pôrod. Ale hovorím si pre istotu overím. Sestrička na anesteziologickej mi povedala, že eee-eee ☹. Vraj najskôr obvodný lekár - doporučenie na interné a predoperačné a potom konzultácia anesteziologická amb. Pňa asi picne, ja som to brala ako 100% vec a teraz aby som začala vybavovať!! 😠

alure
4. aug 2010

@memory97
Dôležité je teraz hlavne to že ste obaja v poriadku. Váhu dobehne ani sa nenazdáš. Prajem veľa veľa mliečka....
@kvietok121
ja som pri narodení nemala ani 2kg,tiež som nedonosená a teraz mám 180 cm..takže som poniektorých aj predbehla..ale genetika je genetika 🙂

@21
tiež jedno z tých väčších bábätiek...Ale hádam si ten pôrod nemala tak ťažký???Tretie dieťa už muselo ísť ľahšie von či ani nie???

elina313
4. aug 2010

@alure halo ty si tu ? ako včera ? ja som bola od nedele do teraz v nemocke, mala som nejaké kontrakcie, ale štuplík si to rozmyslel 🙂 a ty si ako dopadla ?

vladka84
4. aug 2010

@liba78 no ved ja som tiez menila lekara, okrem ineho som pozerala aj na to ako sa k nemu objednava. No dufam, ze to bolo prvy a posledny krat a nebude sa to viac opakovat, lebo som schopna kvoli tomu opat menit lekara, aj ked ostatne veci mi pri nom vyhovuju... uvidime...
Este som sa sestricky pri odchode pytala, ze ci mam prist o 10:15 ako ma objednala, alebo sa mam doma naobedovat a tak mi staci prist 😀

evanns
4. aug 2010

@kvietok121 dakujeeeeeem...dnes som doplnala o polodupky 😝 ked ja mam stale pocit ze mame malo a hlavne sa tym veciam neda odolat... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre