♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mamisqva
4. aug 2010

@21 no už som uplne v r...že vek som jasna ja som aj toto tehu znašala najhoršie a tiež som prišla na to že koli veku noneviem či nenavštivim ešta psychoša.

kvietok121
4. aug 2010

no ahojte baby dnes som mala cely den teda poobedie - prisla mi o jednej kamoska, potom svagor so zenou a dietatom, a teraz predchvilou odisla moja zastupkyna v praci, ktora mi priniesla z prace papiere.... a do toho som zistila ze v kuchyni nam preteka ventil, tkaze zajtra pride vodar .... to som si myslela ze uz mam byt v pohode .... 😖

lucia20
4. aug 2010

caute baby.. ja som doma. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 odolala som. :D

kvietok121
4. aug 2010

@mamisqva dik aj nabuduce, varenie ma bavi ... len v teple sa mi nechcelo, ale ked je chladno tak sedim pred kucharkami, a studujem co nove by som uvarila
@vladka84 tak to som rada ze je vsetko v poriadku to je hlavne, ja sa neviem dockat zajtrajska a tiez by som chcela pocut ze je vsetko ok
@alure aj moj manzel sa narodil skor a mal menej a ma teraz 190, ja som mala 3600, 51 na tu gulicka a teraz mam ledva 168 cm takze nikdy nevies
@evanns to suhlasim ze sa tomu neda odolat, ja si tiez myslim ze toho vela nemame ale uz som si povedala ze zaklad ma a najblizsie do detskeho vstupim az po porode ... zatial som to dodrzala, tiez mam na fotoblogu vybavicku tak mozes porovnat pocet, dakujem za izbu som na nu hrda
@memory97 dakujem verim ze to tak bude ... chcela by som vediet ako dlho bude trvat ta chvila 😀

kvietok121
4. aug 2010

@lucia20 je super a ako to dopadlo?

lucia20
4. aug 2010

@kvietok121 jaj perfektne... dosla som na sono, tam sa doktor vytocil, ze ako je mozne, ze nikto nie je schopny z personalu vybavit za tri dni jedno cislo do kardiocentra, tak to osobne obvolal... sestricky tam stali ako mysky.... ani nepipli... jedna mu vravi,ze sak mala ist na sono a on ,ze na co by mi ho robil, ze je tam teratom, ta druha diagnoza je somarina na mraky, doslovne, ze on to diagnostikoval uz v 16.tt, tak teraz jedine co ho zaujima je srdiecko babatka, nic ine...

na poradni nas pochvalil, ze krcok drzi, poradnu mam 12.teho aj monitor a povedal mi, ze mi povie aj termin sekcie, ze v druhej polovici augusta rodime.. :D:D:D

isla som sa objednat do kardiocentra, tam na mna vyskocila sestricka, ze kde sme doteraz boli 😕 , ze ony maju na dva tyzdne plno, tak som na nu trosku vyskocila tiez, ze to je neskoro, lebo to uz budem porodena a ze ony srdiecko potrebuju teraz, aby vedeli, ci je dieta ohrozene a treba ho vybrat.... tak po pol hodine mi dala termin na piatok. 😀

tak sa vytesujem, ze mame tyzden k dobru, stihneme tym padom aj matersku, diagnozu mi potvrdil, tak ja som uplne maxi stastna za dnesok....

liba78
4. aug 2010

@21 tak dík, ja mám ešte viac ako ty ☹

liba78
4. aug 2010

@lucia20 tak sa teším s tebou... Nakoniec budeš ešte mať bábätko skôr ako ja. Ale hlavne, že ten termín našli už na piatok. Dúfam, že tento piatok. 😉

kvietok121
4. aug 2010

@lucia20 tak to som rada ze ste tak dopadli, ked ludia chu tak vsetko ide ok, to byl bolzivot keby vsetci chceli poriadne, 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
4. aug 2010

ale nám tu celý deň chýba naša Akika, však baby ? Už má určite vyšetrenia za sebou a aj vie čas sekcie zajtra.
@lucia20 nezabudni nám hneď dať vedieť... Som strašne zvedavá na veľkosť slečny Kristínky... 🙂 🙂

kvietok121
4. aug 2010

@liba78 to urcite tiez na nu myslim

lucia20
4. aug 2010

@liba78 no ak by si prenasala, tak mozno aj ano. :D aspon nejaku augustovku predbehnem. :D ale ty aspon budes mat zase baculatejsie babatko... ja dufam, ze malinka bude mat dobru vahu....

termin je na tento piatok ano... juj, ja som dnes taka vytesena...

@kvietok121 ak nechcu, tak ja ich dokopem aby chceli. je to moje babatko, tak nech makaju jak fredky. :D

@liba78 neboj nezabudnem, aj mms by mala prist, tak necham notebook na noc zapnuty nech vam to hned hodim, lebo rano o osmej by ju uz mali brat, tak do hodinky by mi mala volat.... 😀

katulkaaaaaa
4. aug 2010

@lucia20 ahoj Luci som rada ze mas dobre spravy 🙂 som zvedava zajtra na spravu od akiky,juj normalne jej zavidim ze bude mat babulku uz zajtra 😉 @liba78 citala som ze chces epiduralku,aj minule porody si mala s nou?ja prvy porod s epi a teraz nechcem...sa bojim abysom zbytocne nehrala hrdinku,teraz uz ked sa to blizi,u nas ti to nedaju dokial nemas dopredu vsetko dohodnute...tak mi ostava len vydrzat potom

lucia20
4. aug 2010

@katulkaaaaaa dakujem....

lucia20
4. aug 2010

baby, ja mam pocit, ze az teraz sa zacinam na malinku konecne tesit. doteraz som to brala tak, ze sa nam nemusi ju podarit donosit, tak teraz sa uz zacinam na nu nehorazne tesit, ked viem, ze je ok aj v tomto tyzdni, uz chystam veci, doteraz sme nic nepochystali... juj, taka som natesena... :D:D:D

dnes som jej kupila este dve deky, do kocika, tak uz su aj nachystane. 😀

kvietok121
4. aug 2010

@lucia20 sspravny pristup aj ked by to mali robit aj bez toho nakopania, verim ti lucy musis byt stasstna a zasluzis si to

katulkaaaaaa
4. aug 2010

@lucia20 krasne,to je super ze sa zacinas tesit,tak to je spravne,treba mysliet pozitivne,malinka to urcite z teba citi,juj sa tesim aj za teba 😵 😵 😵 drobatko malinke

lucia20
4. aug 2010

@katulkaaaaaa ja som sa tesila aj doteraz, ale to vies, len tak opatrne... aby nahodou... ale teraz to uz zacina naplno. :D

lucia20
4. aug 2010

@kvietok121 aj tak sme sa s muzom dohodli, ze ju pojde zapit az po operacii. :D preistotu. :D

kvietok121
4. aug 2010

@lucia20 uplne ta chapem ked som potratila tak som povedala ze pridruhej to poviem az ked prejdu tie tri mesiace, a ked bude vsetko ok, do tretieho mesiaca som sa ani neodvazila rozmyslat ze my budeme mat miminko len som sa modlila a cakala

lucia20
4. aug 2010

@kvietok121 no tak presne vies o com hovorim..... tiez si si to nepriala ale vedela si ze je tu ta moznost ze o babatko pridete... ale vidis, uz pomaly klopkame na dvere a sme tesne pred cielom.... 😀

liba78
4. aug 2010

@katulkaaaaaa práve že som tie dva mala bez a uz nechceeeeem. Tak budem makať aby som stihla vybaviť.
@lucia20 krásna dečka, no Tánička už nemá na výber. Musí sa narodiť a robiť ti radosť ceeeely život. 😀 Neboj, ešte ťa doopatruje 😝

kvietok121
4. aug 2010

@lucia20 ano je to tak mas uplnu pravdu, konecne sme veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi tesne pred cielom

lucia20
4. aug 2010

@liba78 😀 😀 😀 no ved ja v to dufam... ved mam tri baby doma, teda budem mat, tak hadam mi niektora z nich bude utierat prdel na stare kolena. 😀 😀 😀

lucia20
4. aug 2010

@kvietok121 juj ale bude mi luto za tehu... mam pocit, ze vdaka tomu vsetkemu co sa riesilo som si ho ani nestihla uzit. ale o to viac si budem uzivat to co pride po porode... :D

katulkaaaaaa
4. aug 2010

@liba78 uf bolo to take strasne?ja zase neviem preco tentokrat mam pocit ze to bude rychlejsie,a bolest som si uzila 5 hodin aj pri epi...tak sa mi to zda cele zbytocne ☹ a jemi po pravde luto aj tych 150eur...uvidime po porode mozno budem lutovat

lucia20
4. aug 2010

@katulkaaaaaa ja som mala oba porody bez epi.... ja som sa zase viac bala toho vpichu ako bolesti....
prvu sme rodili 36 hodin a druhu 8 hodin. takze kati aj toto druhe budes mat rychlejsie.... moc na vas budem mysliet..

katulkaaaaaa
4. aug 2010

@lucia20 ja som sa prave vobec nebala vpichu,velmi som si chvalila epi...ale tetokrat po tych 6 rokoch som si povedala tak ci tak to boli ako ,,svina" nez sa otvoris - aby ti ju mohli dat a u mna to malo ten efekt ze sice bolesti prestali ostali len kontrakcie a tvrdnutie brucha-ale mne to uplne zastavilo porod..5 bez epi,4 s epi...spolu 9 hodin...tentokrat mi to gynekolog neodporucal,tak som dala na jeho radu,uvidime....si ma potesila ze druhe ide rychlejsie 🙂

liba78
4. aug 2010

@katulkaaaaaa ozaj Kati, a čo groka, nebola tu už druhý deň. Nemáš nejaké info 😉

katulkaaaaaa
4. aug 2010

@liba78 nie groka sa neozvala-keby ano dam info,snad je vsetko ok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre