♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. aug 2010

ahojte tehulky tak poradna za mnou i CTG - musim sa pochvalit ze som otvorena na 1 prst, nas matejko ma 3kg, prietoky ok - 0,77, aj velkostou ze priblizne zodpoveda danemu tyzdnu takze by malo byt vsetko ok, na CTG som mala dvakrat konecne nie rovnu ciaru ale mala som tu krivku az na 60, tak uz sa to pomalicky moznoze aj hybe dopredu 😀

kvietok121
5. aug 2010

@liba78 ahoj posledne slovicko co si napisala bola zmrzlina tak ju uz mam aj ja pred sebou 😀

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@lucia20 ahoj Lucka dobre prekvapko nam dnes akikaspravila vsak?ale aka bola vysmiata 😀 😀 😀 sa mi pacilo ako to sportovo zobrala 😉 malinky je nadherny,drobátko 🙂 ja dnes makam uvaril som obed,vyvesila 5tu pracku,poumyvala dlazky....a niiiiiic...Luci ja som mala pre dievcatko tento druhy krat vybrabte meno Ivanka,Silvinka,Paulinka....mne sa strasne zle zase chlapcenske meno vyberalo

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@kvietok121 super spravy,este aby si neporodila skor ako ja 😉

vladka84
5. aug 2010

@tiffanka no najskor ho musim zmontovat a potom dam foto kompletne... zatial mam len autosedacku a vanicku, lebo tie nebolo treba skladat 😀 farba je taka svetlucko zelena, neviem ci ju na foto dobre vidno,juuuj sa tesim...

kvietok121
5. aug 2010

@lucia20 luci tak to je dobre s chudnutim ... tak to ma nenapadlo, mozno mi to tiez konecne niekto povie 😀
@dajna11 ja nemam ziadne skusenosti a tiez cakam co bude
@akika722 chlapcek samko??? gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, som zvedava ja co bude
@katulkaaaaaa ahoj moja a ahoj katkin malicky, my ta chceme uz vidiet, nehnevaj maminku, musime ho prehovorit 😀
@dajna11 takze uz ti to zacina??? to je skvele
@evanns takze este zatvorena, nevadi pride aj to ...my tiez upratuje, lubkame sa chodime poschodoch, pijeme cajik z malin a vidis dnes uz mame pokrok na 1 prst

kvietok121
5. aug 2010

@katulkaaaaaa tak to zase tak rychlo urcite nepojde 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
5. aug 2010

@kvietok121 super spravy 😉 este tri a rodime 😀

kvietok121
5. aug 2010

@vladka84 takze uz ho mas domka co??? konecne pekna farba jemnucka

kvietok121
5. aug 2010

@vladka84 co tri myslis cm????

memory97
5. aug 2010

@katulkaaaaaa mozno to upratovanie zaberie a maly bude na svete🙂 Alebo skus horucu sprchu, ked sa mu nebude chciet na svet🙂

@akika722 gratulujemmmm

@evitkamalicka jejda ty uz mas drobceka na svete, no som tu toho fakt vela premeskala, blahozelam🙂

Gratulujem aj vsetkym maminkam🙂

vladka84
5. aug 2010

@kvietok121 tri prsty 🙂 dnes prisiel, je to presne taka farba aku som hladala a hodi sa pre dievcatko aj pre chlapceka (keby nahodou) 😎
volala som mm, ze mam pockat, zlozi ho ked pride, no urcite budem cakat... uz ma vidiii 😀

evitkamalicka
5. aug 2010

@memory97 dakujem, maly sa narodil 28.7. cisarskym, o 3 dni skor ako bol v skutocnosti planovany

kvietok121
5. aug 2010

@vladka84 chlapi ... nevedia ze pripravy vybavicky zenu vzdy tesia

lucia20
5. aug 2010

@tatulienka no to vies, vybrali ako vybrali... muzovi sa moc nepaci ale ine nevie vymysliet..... 😖

@vladka84 tak to musis mat radost... uz len donho mat co dat. :D

@tiffanka tamarka, je tiez pekna. mne sa vzdy pacila terezka, ale muzova babka je tereza a je to hroooooooozny clovek. :D

memory97
5. aug 2010

@lucia20 takze budes podobne na tom ako ja ☹ mliecko som rozbehala, ale kojit nekojim, lebo maly je este malinky a nevie sa poriadne prisat, ale skusam, ci sa mu to betarovi nepodari🙂. Iba odsavame a papame z flase. Odporucaju kojit az od 2500g a to mame este k tomu daleko☹

saksina
5. aug 2010

ahojte, neviete ake su "dobre" hodnoty na prietokoch? Ja mavam okolo 0,55 len neviem, ci je to v poriadku... Asi ano, ked dr. nic nehovoril, len by som chcela vediet, ake je rozpatie tych hodnot, pokial je to v poriadku... A este by ma zaujimalo, ze ake maju byt hodnoty na CTG, ze kedy uz vidno ze trocha sa tam uz s maternicou nieco deje. Od tych 60 smerom hore je to uz take, ze mozem volaco cakat? lebo ja som to pred tyzdnom mala od 13 dole a kleslo mi to az na 0 😝 😀 Takze klidek... 😒

A gratulujem k narodenym babatkam 🙂 Ja uz kazdym dnom cakam, ze sa nieco bude diat, ale absolutne nic, jedine lonova kost ma boli, asi sa roztahuje. Ale inak nic, ani poslickovia, ani bolesti, ani tvrdnutie brucha... Proste sa citim uplne dobre, akoby som mala rodit o mesiac 😀

vladka84
5. aug 2010

@kvietok121 no ved to! ale je rad, ze som rada, tak mu uz konecne dam pokoj, lebo doteraz musel so mnou prezerat vsetky kociky a najlepsie bolo, ked som mu ukazala 4 odtiene zelenej a ze ktory sa mu najviac paci.... a on nevidel ani rozdiel v nich 😀

@lucia20 joooj, povozim zatial babiku, ale len po byte, nech si o mne susedia nemyslia, ze mi preskocilo 😀

lucia20
5. aug 2010

@memory97 a kolko ma malinky??? tak aspon ze odsavas... mala mala pred tyzdnom 2629g, tak hadam bude dost velka...

helen1007
5. aug 2010

dievčence poradíte mi kam mám napísať aby nás zapísala,že sme sa už narodili do tabuľky 🙂 , dakujem

lucia20
5. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 ja som tiez vozila po byte :D

lucia20
5. aug 2010

@helen1007 tiffanke

helen1007
5. aug 2010

@lucia20 ďakujem

kvietok121
5. aug 2010

@vladka84 to chapem aj ja, s manzelom chodim aj ja do obchodu, ze velkeho mnozstva si ja musim vybrat 2 moznosti a on potom uz zvladne vybrat chichi

kvietok121
5. aug 2010

@helen1007 ano tiffanka je starostliva tehulka, ktora vsetko zapisuje

vladka84
5. aug 2010

@lucia20 noo, tak nie som jedina 😀 Timka sice trosku protestuje, ze nie je cerveny, ale jednym ockom po nom poskuluje, takze verim, ze ju to rychlo prejde... idem montovat, tak dufam, ze ho neprerobim na bicykel 😝

helen1007
5. aug 2010

@tiffanka ahoj. napíšeš nás prosím do tabuľky. Máme doma Dominiku, narodila sa 22.7. ....miery: 2400g a 47cm 🙂
ďakujem

kvietok121
5. aug 2010

@vladka84 tak to hadam nie ... aked tak kupite este ten ceveny kociarik a budete mat aj bicykel 😀 😀 😀 😀

lucia20
5. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemas chybu

kikuska25
5. aug 2010

@kvietok121 ahojky..citam ze uz si otvorena?a ako sa citis?nechali ta domka ci ako?drzim palec uz sa vam ti to blizi..to je super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre