♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
5. aug 2010

podla mna je to tiez vela, hlavne ked neviem, ci tam mala bude chciet byt...alebo teda som pocula aj taky nazor, ze si ju naucim, aby tam bola a potom budem chodit ako indianka stale s nou, lebo nikde inde nebude chciet byt 😖

evanns
5. aug 2010

@majka35 my mame monitor dychu pozicany z nemocnice...34 eur na pol roka

majka35
5. aug 2010

@evanns áno a z ktorej?

kvietok121
5. aug 2010

@majka35 ja ho nemam ale planujem si ho pozicat z nemocnice

lucia20
5. aug 2010

@majka35 my sme byvali teiz na sidlisku a povedala som ze nikdy viac....

majka35
5. aug 2010

@lucia20 keby som si ja tak mohla povedať 😒

lucia20
5. aug 2010

@majka35 treba vymenit. :D

majka35
5. aug 2010

@lucia20 hm, pred 2 rokmi sme menili byt za väčší ... máme hypotéku, muža by som nenahovorila 🙄

lucia20
5. aug 2010

😖 @kvietok121 dvakrat som si kupila ten isty.... v oboch odisiel po cca polroku az tristvrte roku uzivania software v objektive. som povedala ze staci, lebo ked mi to spravi po zaruke, tak objektiv stoji to co novy fotak. takmer. a myslim si ze z vlastneho vrecka kešovat dalsich 300eur na objektiv je dost. ale si vezmite aki by sme boli frajeri, na MD a ja budem mat zlozeny fotak za 7OOeur. :D to by bola sila... no ale tolke prachy ja za to nedam...

lucia20
5. aug 2010

@majka35 no my sme hned kupovali toto. teda hypo sme vybavovali na toto. lebo to bolo za smiesnu cenu a to prostredie nas dostalo....

fialka5959
5. aug 2010

Ahojte, konecne som sa popadila do porodnice, to bola fuska 😀

fialka5959
5. aug 2010

Baby ake su dobre detske plienky, ktora znacka?

lucia20
5. aug 2010

@fialka5959 my sme maxi spokojni s babylove...

kvietok121
5. aug 2010

@lucia20 tak to je smola my sme tiez kupili fotak prednedavnom, akoze kvalitnejsi ako sme mali a robi strasne vela rozmazanych fotiek, ked vsetci stoja, poriadne nastavis tak su fotky super ale ked ho bezne pouzivas tak tie fotky su horsie ako z toho predchadzajuceho tak sme trosku nahnevani ze tolke peniaze a slabota 😠
@fialka5959 si sikovna ... ja mam pampers a potom sa uvidi ake budu pre drobca vhodne

denisocka
5. aug 2010

dnes porodila aj naša @bihan do vody maly rybku 😉 a tiež rýchlofka a najťažšie dieťatko v našej sukromke a určite pekne prirodzene bez nastrihu ,to len na sk strihaju všetky jak nejake švadleny 🙄

vladka84
5. aug 2010

@fialka5959 to uvidis ake budu babatku vyhovovat, prve kup radsej mensie balenie... my sme mali pri Timke v porodnici pampers (aj teraz som kupila), ale potom pri tej druhej velkoti sa jej zacali robit vyrazky na miestach, kde je gumicka, tak som vymenila za huggies a tie mala az kym nezacala chodit na nocnik... ale tiez som pocula chvalu na babylove, tak rozmyslame, ze tu druhu velkost asi vyskusame tieto...

kvietok121
5. aug 2010

baby kupuje si niekto YAL???

kvietok121
5. aug 2010

@denisocka @bihan gratulujem nech sa vam dari

tiffanka
5. aug 2010

@bihan srdečne gratulujem 🙂

lucia20
5. aug 2010

@kvietok121 tak vidim, ze aj vy mate taku skusenost... my sme kupovali tento, pretoze je dobry na zachytavanie deti v pohybe a vidis to... :(

@denisocka krasna vaha... klobuk dolu. prenasala ju???

@kvietok121 co je to???

vladka84
5. aug 2010

ejha, pan minister Mihal uz neuvazuje o zruseni prispevku... zasah zhora 🙂 no uvidime ako este bude riesit ten rodicovsky...

kvietok121
5. aug 2010

@lucia20 ano tiez nie sme az tak spokojni a kupili sme vlastne vyssiu verziu tejto znacky a mysleli sme si ze to bude lepsie... ma viac pixelov ale co ked sa musis velmi sustredit aby si pekne odfotil a to som nechcela taky fotak

namiesto klystiru, vravela nam to sestricka ze si to mozeme doniest, ze to nie je az take hrozne, trva to trosku dlhsie a nie ze na WC musis pomaly utekat , tak neviem

kvietok121
5. aug 2010

@vladka84 aj mna to bude zaujimat

kvietok121
5. aug 2010

@lucia20 Je to „malý klystír“, cca 1 a pol decilitra tekutiny vo vyformovanej fľaške s násadkou. Ľahko sa aplikuje, nestojí veľa a majú ho, hádam, v každej lekárni. Tento spôsob je efektívny a intímny.

denisocka
5. aug 2010

@lucia20 nie ,zajtra mala tp

lucia20
5. aug 2010

@kvietok121 ale ani bezny nie je az taky hrozny... :D ja som musela dokonca cakat kedy konecne zaberie. :D

kvietok121
5. aug 2010

@lucia20 ved preto sa pytam ake mate skusenosti ze ci ostavate na klystire alebo nie

alure
5. aug 2010

@kvietok121
yal si poniektoré maminy pochvaľujú a niekto má problém ísť na toaletu aj po bežnom klystíre. Ale sestričky mi v pôrodnici vraveli že klasický klistýr je síce nepríjemný ale o to účinnejší.Osobne radšej tú chvíľku vydržím,ako potom stresovať čo som dostatočne "čistá".
Ale ako píše @lucia20 bežný nie je hrozný a tiež som pri prvom pôrode musela dosť dlho čakať kým zaberie.
No ale sú situácie že sa nestihne podať vôbec ....

liba78
5. aug 2010

Ahoj babenky.. @kvietok121 súchlasím s @alure aj debaty na túto tému končili s tým, že klasický klistýr nielen vyprázdni črevá, ale aj prehreje brušnú dutinu a tým uvoľní svalstvo a napomáha otváraniu pôrodných ciest.

kvietok121
5. aug 2010

@alure takze odporucate normalny klystir??? dam si poradit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre