• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
najprv musia dat dokopy rozocet ktory je velmi zly ale budu sa snazit pre nas urobit co najviac som zvedava
6. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns maly ma 2970g a 50cm a mam par vnutornych stehou. A zlatu zilu,som bohata
6. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka aj ja gratulujeeem ,tak už to mas za sebou nech ste zdravučky..... :slight_smile:
aj kike gratulujeeem :wink: ....nejak sa to tu plní detičkami a našemu drobečkovi sa stale nechce von, no asi to bude až v pondelok na vyvolanie ach jo :frowning2: to bude utrpenie dlho čakat :confused:
6. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka gratulujeeeeeeeeeeeeeem, a nech ste zdravučký :slight_smile:
6. aug 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka tak to ti pekne naplanovali cisarsky, akurat na "termin mojho porodu":grinning: :grinning:

6. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka blahozelam:slight_smile:
6. aug 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka,a kto je na rade? Ja lezim a reku,maly nekope.xe a kukam,brucho nikde
6. aug 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena ahoj vidim ze si zo skalickeho okresu,ides rodit do skalice?ja idem ak neporodim do skalice pondelok rano na poradnu dohodnut sa ci vyvolaju alebo co somnou,termin mam 10.8 :frowning2: stale dufam ze sa to dovtedy nejako rozbehne
6. aug 2010 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, znova mam tie mrchovske bolesti ako vcera, ale take co sa daju "prechodit"... dufam, ze to nebude takto kazdy den az do porodu...

@denisocka boze, ty si rano rodila a teraz si veselo na nete? tak to je fasa :grinning:
6. aug 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka gratulujem tešim sa stebou takže rychlovka.Ja som bola pri prvom šita jak handra a pri druhom tiež iba vnutorne to bola pasia tak ti to prajem držkajte sa a papajte.
6. aug 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka deti chcu vediet čo to bude syn ani nie že sa necha prekvapit chcel by brata že sestru už ma.No ale dcera nehrozi aby vedela to by vedela cela dedina hned na facebok tak to musim tajit ale ona inak nepovie len Nelinka tuži po sestre že brata už ma a teraz im vyhovej.
6. aug 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vladi ja to mam takto uz tri tyzdne skoro kazdu noc :frowning2: a dr ze som zavreta...tak ja to nechapem :frowning2:
6. aug 2010 o 14:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes dopoludnia sa nám narodila malá Terezka, 3100g, 49cm.
6. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 jéééééj gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krásna princeznicka
6. aug 2010 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 gratulujeeem, jeeej, takze dnes uz mame druhe babo :grinning:
drzte sa kocky, nech ste skoro doma....
6. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa nesranduj, ved ja mam este len druhy den a neviem co so sebou :confounded:
6. aug 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 gratulujem
6. aug 2010 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 verim ti...ale ja uz som v poho,tvarim sa ze ani mi nic uz nieje,par krat som uz chcela ist do porodnice,ale nakoniec som to predychala a zaspala :frowning2: som zvedava ked to naozaj pride ci si nebudem mysliet zeto su zase len poslicky :grinning: je to velmi unavne a bolestive,a pritom sa nic ,,nedeje"...aj brusko ti tvrdne?to uz as 3 mesiac pravidelne mam-som pojedla tolko magnezia ze neviem ci aj pojde von
6. aug 2010 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka gratulujem.
6. aug 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 Blahozelam k Terezke! :slight_smile:
6. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 gratulujem zlata babika skoro sa zotavte a šup domkov
6. aug 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 gratulujem Majka, nech ste zdravučké. :grinning: Maličká je nádherná, po maminke :wink:
@denisocka no tak si zvykaj moja milá, už nebude bruško kopať :grinning: :grinning: . Ale tiež by ma zaujímalo či máš svoj net v pôrodnici ? Môžem tam s ntb? No musím sa informovať v trenčíne. Ale je super, že si online :grinning:
6. aug 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 @denisocka gratulujem:slight_smile:)))

my sme boli vcera u pediatricky koli refluxu...a to nase male dieta nam pribralo za 2 tyzdne 600g!
tak uz je to velky chlap. a mame lieky na reflux tak dnes sme sa konecne lepsie vyspali.

teda az nato ze nam chceli ukradnut auto spred domu okolo 2 v noci. este ze mam na tej 20rocnej kraksni namontovany alarm:D s tym nepocitali:D a este aj rottwailera a dobermana za branou:D
takze len otvorili dvere ale nic neposkodili....
6. aug 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 jeeeej ty si uz 39tt:slight_smile: ako sa citis? este stale ziadna kontrakcia?
6. aug 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamisqva takže uspokojíš dcéru. Tá bude mať spoločníčku sestričku, bude spokojná :grinning: No toho brata dostane syn asi nabudúce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tak to si mala šťastie. Ale prvé čo ma napadlo, že aký chudák ide po 20 ročnom aute ? A potom mi došlo, že Mexiko :grinning: Iný kraj iný mrav. :grinning:
6. aug 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte minule som sa k vam pridala ale vy tu pisete kočky o sto sest ze potom vas nestiham ani citat a hlavne ste tu uz taka dobre zohrata partia ze sa mi az nechcem zasahovat vam sem do diskusii...

akika: blahozelam k syncekovi, aj ked to bolo asi velke prekvapko ale hlavne je zdravie...

kto je dalsi v poradi damy? :grinning:
6. aug 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 supeeer blahozelam ku krasnemu babatku, vela zdravicka zelam
6. aug 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka gratulujem k malemu uzlicku... a ty si uz bola v termine ci to prislo skor? tak to si mala podla opisu paradne rychle, to keby aj ja mam take stastie :dizzy_face:
6. aug 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 Dakujem, ja mam znacky plienok dve FIXIES a BABYDREAM, su to male balenia tak som
zvedava ake budu.
6. aug 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok