♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

fialka5959
6. aug 2010

@majka35 Gratulujem, tak uz to mate za sebou

jankasramka
6. aug 2010

@liba78 ved tie sa najlepsie kradnu-otvoris s hocijakym klucom, a navyse je to chrysler:D ma hodnotu asi 40 a lahko sa preda....keby som bola zlodej povazujem to za ideal 😀 😀 😀

liba78
6. aug 2010

@lulu4 ahoj a neboj sa zapájať, veď si naša a téma je otvorená pre všetky augustové mamičky. Ktorá z nás je na rade teraz neviem, ale môj tip je že pôjde katulkaaaaa. Už by som jej to priala moooc. Podľa toho čo písala ladena, tak tiež to má za pár dní za sebou. Ale teraz to býva také napínavé, takmer každý deň máme nové miminko a občas aj dve 😀 sa vždy teším, keď idem nakuknúť..... 😉

liba78
6. aug 2010

@jankasramka a čoho 40 ? Mne sa môj muž smeje, keď mi nechá otvorené auto pred domom a kľúče v zapaľovaní. Vraj by také staré auto nik nechcel. A to mám 2003.

jankasramka
6. aug 2010

@liba78 😀 to bude asi tym ze tu sa kradnute auta lahsie predaju. na slovensku by im tie opletacky nestali zato.
to moje auto ze ma hodnotu 40 tis.

liba78
6. aug 2010

@fialka5959 bavili ste sa o plienkach. A mňa až teraz keď to čítam napadlo, že som nakúpila pampersky (108ks a 150ks balenia) a malému nemusia robiť dobre. To ma nenapadlo predtým 😒 . Tak teraz budem dúfať, že sa minú bez problémov. No síce mama do tretice ale stále trúúúba 😠

liba78
6. aug 2010

@jankasramka tak to má ešte celkom peknú hodnotu. A hlavne po nápore zlodejov zostalo doma 😉 Teda viem, že nie eur, ale tých vašich mexických peňazí. 😉 Ozaj Jani a také vymoženosti ako jednorázové plienky tam asi máš ale aj takých značiek ako u nás ?

evanns
6. aug 2010

@majka35 gratulujem...krasna je malinka 😉

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@liba78 dakujem si taka zlata 🙂 uvidis mozno budu pampersky vyhovat,ja som kupila do porodnie jedno balenie z dmky baby love uvidime...pri malej som pouzivala huggiies,u nas zacina dalsia burka,dneska uz tretia,kde sa nam stratila @lucia20?dns som ju tu nevidela,baby a volala mi @groka zatra jej idu vyvolavat porod drzte vsetky palce aby to dobre dopadlo 😵 😵 😵

lulu4
6. aug 2010

@liba78 dakujem za privitanie 😀 veru veru co vas tu par dni citam tak tu pribudaju nove babatka ako na beziacom pase 😵 takze vy do tretice chlapca cakate? ty by si brala asi take prekvapko ako mala akikaa ale naopak ze by ti zahlasili ze sa narodilo dievcatko ze?
co sa tych plienok tyka mne strasne vela znamych co uz maju deti odporucilo tie pampers premium care ze su velmi dobre na detsku pokozku a ja mam zatial jedno mensie balenie do porodnice kde je 40 kusov a na doma balenie 78 kusov je tam myslim a potom dokupime ved do obchodu mozeme skocit kedykolvek a ked nie ja tak mm podla obrazka kupi 😀 takze sa neboj tie by mali malemu vyhovovat aj ked kazde dieta ma inu citlivost koze ale tak zatial som nepocula ze tie by boli zle

leteku
6. aug 2010

@majka35 - Gratulujem ti a veľa zdravíčka obom. Terezka je krásna.

lulu4
6. aug 2010

@katulkaaaaaa ved aj tebe sa to uz krati uz aby ste mali drobca pri sebe a co zatial ziadne naznaky ze by to malo prist? a mala by si mat spontanny porod, malicky je dole hlavickou?

jankasramka
6. aug 2010

@liba78 jasnacka, pampes, huggies asi najznamejsie🙂 koniec koncov USA je blizko. ale tak ja som dost proti jednorazovym plienkam. ja pouzivam latkove a basta fidli motyka 😀
len prvy tyzden sme boli na huggies lebo bol taky miniaturny ze mu sandry nesedeli 😀
ale balik s 20ks stal 160sk. to akoze pre bejby menej ako 4kg. ked sme kupili taku lacnejsiu znacku hned sa z toho vyhadzal.
takze ja som za ekologicke a ekonomicke plienky. ale hlavne sme to rozhodli koli neznecistovaniu zeme-ved je to koli nasmu pokladiku🙂 a treba ist prikladom...

tiffanka
6. aug 2010

@memory97 no vidíš, keby si rodila vtedy kedy máš 😀 , boli by sme naraz 😉 😎

tiffanka
6. aug 2010

@majka35 Gratulujéééém moja, dúfam že si ju užijete v zdravíčku 😉

tiffanka
6. aug 2010

ejha, vy sa tu užbavíte o plienkach, ja som o nich doteraz ani nesnívala 😀 Ale myslím, že zo začiatku vyskúšame pampers

elina313
6. aug 2010

@majka35
@denisocka aj ja sa pripájam ku gratulantom, ale sa nám to krásne už sype 😵 😵 😵 😉

cezarka7
6. aug 2010

Baby cafte, mam otazku: uz 2den ma zo spodu picha, je to ostra bolest...Dnes som bola na kontrole a ze som stale zavreta...mavate to?

elina313
6. aug 2010

@cezarka7 jasné, niekedy až zhíknem ako ma prepichne .... 😅

vladka84
6. aug 2010

@liba78 ja by som tiez kupovala velke balenie nebyt toho,ze sa mi Timka vyhadzala, to som z 96 ks balenia pouzila dve plienky... tak som si to zapamatala, ved nie nadarmo sa hovori, ze sa clovek najlepsie na vlastnych chybach nauci 😉
@katulkaaaaaa Lucka mala ist na Kramare, ci daco take pisala, tak urcite vecer dorazi...ci to uz je vecer? boli sme na navsteve, tak mi zbehlo poobedie, ze ani neviem ako... aj na bolest som zabudla 😀

cezarka7
6. aug 2010

@elina313 a picha ta to denne? a ako casto? mna to uz picha uz aj pri sebe, nielen ked chodim...
takze nemam stresovat? 🙂 a vieme co to presne je?

oksu
6. aug 2010

Ahojte, vzhľadom k mojmu zaneprazdnenie zvyknem toto forum len rýchlo prebehnut očami - kuknúť, ktorá máte čo nové, ktorá už porodila a tak,... Nooo dnes aj reagujem na tému, "ktorá je na rade" 🙂 , xixi bo my máme termín už zajtra tak dúfam, že dnes v noci sa už pobereme do nemocky - že nás chystia kontrakcie, aj keď nejaké veľké zmeny sa vo mne moc nedejú. Len kríže trošku pobolievajú a tak. Nooo hádam malý bude poslušný a vyberie sa na svet podľa toho ako nám to vypočítali, t.j. zajtra 7.8.2010.

Ináč o plienočkách som aj ja počula rôzne názory, my sme zatiaľ kúpili len 2balenia pampers - a pak sa uvidí ako ich bude malého riťka znášať. 🙂

lulu4
6. aug 2010

baby neviem co robit... som si akurat merala tlak takym zapastnym tlakomerom a mala som 143/92 a mi na poradni povedala ze si mam merat a ked budem mat 140/90 a ten spodny vyssi ako 90 ze sa tam mam potom hlasit na nejakej ambulancii vedla kde som bola to je asi rizikovka ale ide vikend a neviem ked budem mat ten spodny nad 90 ci mam ist na pohotovost radsej ci pockat do pondelku, necitim sa zle ani sa mi hlava netoci ani mi v usiach nepiska... nechapem tomu a to som v klude doma

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@lulu4 ahoj ja mam bolestive posliky uz cca 3tyzdne niekedy viac niekedy menej,bolesti ako ked je menzes,teraz momentalne sa citim fajn,krize ma bolia stale,ano mam mat prirodzeny porod,mal je hlavickou dolu,uz len cakat kedy to prepukne 🙂 vidim ze budes mat Vladka-aj moj muz sa tak vola 🙂
@cezarka7 aj mna tak picha,som myslela ze to vtedy ked sa krcok skracuje-ale dr povedal ze zatial sa u mna nic take nedeje ☹
@oksu drzime palce aby isiel malicky von na termin

lulu4
6. aug 2010

@cezarka7 aj mna obcas zo spodu tak neprijemne pichne az sa zlaknem... pocula som ze to moze dieta na mechur tlacit a ze sa to takto moze prejavovat ale tazko povedat... ale pokial nemas sfarbeny vytok, krv a podobne tak by to nemalo byt nic vazne... mna uz aj podbrusko bolieva ako pri zacatej MS

lulu4
6. aug 2010

@katulkaaaaaa no veru veru manzel velmi trval na Vladkovi po nom tak som na to pristala aspon nebude mat meno ktore sa stale opakuje ale tak kazdy ma iny vkus 😀 ja uz mavam tiez take bolesti v podbrusku ako pri MS asi druhy tyzden tak sem tam sa to objavi ale krize nebolia ani lonove kosti zatial... ale ten tlak ma hneva... si precitaj pls. vyssie som pisala neviem co robit

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@lulu4 s tym tlakom ti neviem poradit ☹ ja mam cele tehu nizsky u mna je normalne 90/60...odmeraj si zase za hodinu,sleduj si to ak by to stuplo,alebo by si sa necitila dobre radsej chod ked ti kazali...popripade zavolaj

cezarka7
6. aug 2010

ok dakujem ;) tak uz to len vydrzat! ;)
@lulu4 nie nemam ziaden vytok, ani krv, tak snad to je ok...

lulu4
6. aug 2010

@katulkaaaaaa ja by som v tehu prijala radsej ten nizsi ako toto nie je az tak vysoky tlak ale zevraj v tehu je to uz hranicny a este mi aj nohy puchnu.. juuuj takto k zaveru sa mi to musi kazit ked som mala vsetko pekne cele tehu...

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@lulu4 ja som opuchy nemala ani pri jednom tehu,ani ten tlak vysoky...keby sa ti nieco nezdalo radsej chod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre