♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
7. aug 2010

ahojte maminky aj čakateľky, tak my už sme od včera doma a pomaličky si zvykáme a zabiehame sa tak uvidíme ako nam to pôjde 🙂 pozerala som že tabuľka sa už pekne zaplňa, gratulujem všetky babätkám a hlavne veľa zdravíčka 🙂

mirmaj
7. aug 2010

a ešte ďakujeme za všetky gratulácie🙂

vladka84
7. aug 2010

ahojte baby, tak som na vas mrkla, ze kto je este cely 😀
@groka blahozelaaam, nech ste zdravucki a co nasjkor doma 😉
@katulkaaaaaa paaani, to je brusko! ja mam tristvrtnu z toho, ale mam problem zohnut sa...to ta obdivujem, ze to este takto zvladas 😲 😉
@kvietok121 je isto v nemocke, inak by sa uz ozvala,nenechala by nas takto na pochybach 😉
a to bola otvorena na 1 prst.... 😀
Timka v noci teplotovala, teraz je to uz lepsie, ale lezi v posteli a len z nej vykrikuje... Mamiii, mamiiii, mamiiii...tak lietam ako handra, ale aspon nemam cas na to, aby som sledovala, ze ci ma kdesi picha 😀

lucia20
7. aug 2010

Ahojte babulky...

rano mi akika poslala foto malinkeho... vraj uz ho ma stale pri sebe, pokusaju sa pomaly kojit a strasne ju boli krk od spinalky, ze su tam tri po spinalke a vsetky maju taketo problemy... 😖 inak vas vsetky pozdravuje a velmi sa na vas tesi. brusko ju vraj vobec neboli. tak aspon nieco.... malinky je nadherny a aky je vlasaty.... krasne babatko.

my sme vcera boli na tom srdiecku, vraj vyzera byt ok a vacsie chyby tam nevidi. za mensie sa nevie zarucit, lebo niekedy sa na tomto prenatalnom uzv nedaju odhalit. ale tak aj tak som sa potesila, ze srdiecko je ok...

mna uz vcera aj dnes nenormalne boli brusko a krize... ale neskutocne. nevladzem ani stat. myslite ze by to mohol byt vedlajsi ucinok liekov co mi dal lekar??? odkedy mi ich predpisal, tak mam taketo problemy a uz neviem z coho to moze byt. 😖

liba78
7. aug 2010

@mirmaj ahoj a vitajte doma. Keď budeš mať chvíľku, zmeň si v profile tehulkovstvo, aby sme videli ako rastie bábätko. 😀 a pošli prosím tiffanke fotečky, nech sa nám napĺňa album. Inak asi nevieš aké prekvapenie počkalo na Akiku. Narodil sa jej chlapček, miesto Kristínky 😉 😉 😉

lucia20
7. aug 2010

baby, zabudla som....

mozete mi napisat ci sa medzicasom niekomu nieco narodilo???? akika sa ma na to pytala a ja jej neviem povedat, kedze som tu nebola....

lucia20
7. aug 2010

@mirmaj gratulujeme.... nech ste zdravucki a rychlo sa zabehnete.... 😉

liba78
7. aug 2010

@vladka84 všetko zlé je na niečo dobré, teraz by si ani nezbadala kontrakcie 😝
@lucia20 som rada, že srdiečko je ok. Ale aby si nám nešla rodiť predčasne mimo plánu lekárov 😉

liba78
7. aug 2010

@lucia20 groke sa dnes narodil chlapček. a nehlási sa kvietok121 a ani ladena

vladka84
7. aug 2010

@lucia20 pozdrav akkiku, nadherneho chlapceka ma..a aky je velkyyyy 😎

kvietok121
7. aug 2010

ahojte baby sme na pracovnom vikende u mojich rodicov, robime plot a menili okna tak upratujeme ani som nemala cas sa ozvat, idem precitat co sa udialo nove, inac sme zatial v pohode, len uz na mna prichadzaju take blbe stavy, trosku bolesti, ale na porod to zatial nevyzera

@majka35 gratulujem k terezke
@jankasramka nie vstupujem od pondelka do 39. tyzdna tu mi to ukazuje trosku dopredu, som len na jeden cm otvorena, trosku uz bolesti, slabsie kontrakcie, ale len ako poslickovia, zatial to na nemocku nevyzera
@lulu4 jasne ze si nasa, myslim ze nas tu je dost a ked tu clovek nie je den dva tak potom ma citania na polovicu dna, tak to mas dost vysoky a co ti hovori dr, ja mam tak 120 na 80 hore dolu o 5 stale
@katulkaaaaaa suhlasim s tebou vsetky podobne, pobalene a cakame staci nejaka bolest a uz myslime ze ideme a ono stale nic, ja som tiez mala vsera hrozny krc v brusku, najprv som sa zlakla ale potom sa malicky veselo hybal kopal ruckami nozickami a vsetko bolo ok
@vladka84 @liba78 nie moja nerobim len som na pracovnom vikende, teraz som si odbehla aby ste si nemysleli ze uz rodim, ziadate EPI? ja som zatial hrdina a idem skusit bez nej

kvietok121
7. aug 2010

@groka gratulujem k jurkovi
@liba78 @tiffanka nie nerodim len som bola mimo netu, to je super ze na mna myslite

kvietok121
7. aug 2010

@vladka84 normalne mi vyhrkli slzy ze na mna tak myslite este nie som v nemocnici

kvietok121
7. aug 2010

tak uz musim vecer sa zase ozvem papa

liba78
7. aug 2010

@kvietok121 no vidíš kvietok, chvíľu tu niesi a hneď nám všetkým chýbaš 😉 😉 😉 A v pondelok ideš do 39tt, veď to máš termín na 23.augusta ako ja, nie ? A počatie 29.11.2009 ??? 🙂

lucia20
7. aug 2010

@liba78 dakujem.... aj ja sa velmi tesim, ze srdiecko je ok. ale bojim sa toho predcasneho porodu. teraz lezim uz od rana na gauci. no prdel ma uz svrbi... ja neviem ako mozu baby vydrzat prelezat polku tehu, ked musia. ja vravim, ze nech vydrzime do poradne a potom uz nech sa deje cokolvek. od zajtra sme v 37.tt tak este tyzden vydrzat a je to ok... strasne sa desim toho, ze sa porod spusti sam, to si neviem predstavit ako by to riesili, keby mala bola uz v porodnych cestach... lebo sekciou musime ist na 100% inak je ohrozeny jej zivot... tak mam bobky a lezim..

velmi ma potesilo, ze ste ma vykukavali. tak ma napadlo, ze ak by sa teraz nieco stalo, ani vam nemozem dat vediet, lebo mam tc iba na akiku... 😖

lucia20
7. aug 2010

@memory97 jezis, no to bol este drobatko, ked sa vypytal, ale pekne pribera...

malinka uz nema 4 tyzdne. max. v 38..tt ju idu vyberat von. ale tak verim, ze ona dost este porastie.... hlavne nech je silna... kde si lezala?

liba78
7. aug 2010

@lucia20 neboj, mozno uz bude akika doma. Ale kludne mi napis mobil do IP a ja ti poslem sms, aby sme mohli dat vediet. Ale urcite sa premôz a radsej chvilu lez a odpocivaj. Lebo u teba je moooc velke riziko, keby sa spustil spontanny porod. A zas mas k nemu blizko, lebo baby mas relativne male a tým pádom mozes mat rýchly nástup pôrodu. Dávaj si pozor. 😉

tiffanka
7. aug 2010

@liba78 deti u teba nachádzajú záchranu 😀 😀 😀

liba78
7. aug 2010

@tiffanka 😀 😀 😀

tiffanka
7. aug 2010

@lucia20 To je super, že srdiečko je OK 😉 Predčasného pôrodu sa neboj, vlastne ničoho sa neboj, lebo všetko dopadne dobre 😉

tiffanka
7. aug 2010

@liba78 čo sa smeješ 😀 😀 😀 😀 😀

nanula1108
7. aug 2010

@tiffanka ahoj! rodila som 27.7. mame malu vivien.

memory97
7. aug 2010

@katulkaaaaaa ved v tom boxe poriadne nic nie je, zeby ju zaujali casopisy 😀 ale stale lepsie, ked nechcu to dieta, ze ho tam nechaju, akoby sa mu malo nieco stat... ☹

@liba78 to si viem predstavit, tiez pri mne lezala jedna pocernejsia, ked som bola pocas tehu v nemocnici a to som prvykrat vsetko cennejsie brala so sebou🙂 Rodila uz piate dieta a nechcela ho....

liba78
7. aug 2010

@nanula1108 gratulujem, ešte nejaké podrobnosti by to chcelo. váha, dĺžka, aký bol pôrod atd. Nebuď taká skúpa, my sme zvedavé... 😉
@tiffanka na tej záchrane, oni totiž vedia, že tatinko všetko dovolí 😀

memory97
7. aug 2010

@mirmaj ahojky, ako to zvladate? Dufam, ze ste obe v poriadku a rychlo si na seba zvyknete 😉

@kvietok121 si nas pekne dostala🙂 Tak sa drzkajte, o chvilku to budes mat za sebou aj ty🙂

@lucia20 to mas pravdu, bol drobunky ako babika, ale teraz robi krik ako velky🙂 neboj, vsetko bude dobre, len pekne lezkaj a nenamahaj sa.

Babule chcem sa opytat, tie co uz mate deticky, kedy ste s dietatkom prijali prve navstevy, boli v supermarkete. Po mesiaci to uz bude ok?

memory97
7. aug 2010

@nanula1108 blahozelame.-)

tiffanka
7. aug 2010

@nanula1108 napísala som ťa 😉
@memory97 a čo je vlastne v tom boxe?
@liba78 jáááj 😀 😀 Tak to väčšinou aso býva 😀

liba78
7. aug 2010

@memory97 môj názor- normalne to je tak po 2-tyzdnoch. Ale u Dávidka by som povolila len tie navstevy, supermarkety majú klimatizácie a on je predsa ešte maličký. Von v kočíku už chodíš trošku, nie ?

tiffanka
7. aug 2010

@memory97 carmenn písala, že oni dostali návštevu hneď na druhý deň ako došli z nemocnice. Podľa mňa to je prehnané, niekde som čítala, že mamičkovanie si treba užívať, byť v pyžame keď príde návšteva, aby videli že to ešte nie je vhodné. Neviem si predstaviť seba v pyžame pred návštevou ale 😀 😎 😀
Minule som bola v lekárni kupovať ortopedické nohavičky pre malé a vypytovala som sa aj na jednorazové gázové nohavičky, a akurát prišla jedna mamina, mi ich odporúčala, že aj ona ich používala, že to je skvelé a tak 😀 A vonka ju čakalo týždňové bábo 😀
Ale ty by si trošku mohla počkať, keďže sa drobec narodil trošku skôr 😉 A ja počkám dlhšie aj keď sa nenarodí skôr. Veď predsa, teraz je plno vírusov, atď. Také dva-tri týždne by som s malým určite von nešla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre