♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
7. aug 2010

ahojte baby tak uz sme domka
@barinkova aj ja sa velmi bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim hrozne ☹

kvietok121
7. aug 2010

@liba78 nie ja mam termin 16. augusta v pondelok kedy vstupim do 40 tyzdna

liba78
7. aug 2010

@kvietok121 tak teda v pondelok 39tt ukončíš, som to zle pochopila sorry 😉

kvietok121
7. aug 2010

@lucia20 ahoj luci tak len pekne lezkaj oddychuj, stoji to za to, nech ta pekne vsetci obskakuju, tyzden to vydrzia
@nanula1108 gratulujem
@memory97 to som zvedava ako bude trvat dlho ta chvlka
@vladka84 suhlasim s vami skore navstevy sa nehodia, max. rodicia, mne sa to paci min. do krstu, nech si na seba zvykneme

mirmaj
7. aug 2010

@liba78 dakujeme veľmi pekne, už by malo byť zmenene tehulkovanie 🙂...dík za info o Akkike, tak to som fakt netušila. tak to muselo byť poriadne prekvapko teda 🙂)) jasne foto pošlem a pripájam aj tu nejaké....máme vlasaňu ako aj Akkika ma vlasateho chlačeka 🙂

kvietok121
7. aug 2010

@liba78 nie teraz v pondelok zasinam 39, a druhy pondelok zacinam 40. tyzden a vtedy mam termin

kvietok121
7. aug 2010

@mirmaj kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna princeznicka

mirmaj
7. aug 2010

@memory97 celkom nam to spolu ide, malinka je dobručka zatiaľ, papa a potom spinka, uvidíme čo druhá noc aká bude 🙂 len mame problem, že nevie chytiť cicík, lebo mam ploche bradavky, ale mliečko máme tak odsavam a krmíme z flaše...ale možno sa to ešte naučíme ked bude troška väčšia a mne odsavačka trocha vytiahne bradavky uvidíme...je to naročnejšie, ale tak čo neurobím pre dobro malinkej 🙂

pýtala si sa na návštevy, my sme mali návštevu už hned včera ked sme prišli domov, aj dnes druhú 🙂) všetci su moc zvedavý 🙂

von sa vyberieme možno zajtra na chvíľočku, určite nie dlho, alebo len dame buvkať na balkon uvidíme ešte...do supermarketu sa ale nechystáme zataľ 🙂

mirmaj
7. aug 2010

@kvietok121 ďakujeme 🙂 a vy sa ako cítite?

vladka84
7. aug 2010

@mirmaj krasna je, nadherna... jooj, tak sa tesim na tu moju... 😀

kvietok121
7. aug 2010

@mirmaj celkom dobre len uz sa nam zle sedi, boli ma chrbatik, a sem tam take tvrdnutie, tak si hovorim rovanako ako katulka nemoze to trvat vecne

kvietok121
7. aug 2010

@mirmaj sem tam ked ma pichne alebo poriadne kopne alebo nieco, tak len tak nahlas vzdychnem mm prileti a s usmevom na mna ideme???

mirmaj
7. aug 2010

@vladka84 ďakujeme..neboj ani sa nenazdaš a budeš ju mať pri sebe aj ty 🙂
@kvietok121 no jasne, určite sa to raz skončí 🙂) a katulka už porodila či nie? inak ja som mala prenášať a nakoniec sme do termínu skoro stihli aj domov prísť 🙂 ale neviem či sme tomu nahodou nepomohli, cez deň sme sa boli pressť, potom som si dala kupeľ a ešte sa aj s mm polaskali a už som ani nezaspala, čo mi začali bolesti...ale voda mi nepraskla, len som sa začala otvarať, tak som išla asi po 5hod do nemocnice a až tam mi prepichli vodu

kvietok121
7. aug 2010

@mirmaj tak to je super .... zavrsenie vecera 😀 a katulkaaa uz porodila to som si nevsimla to vazne

evanns
7. aug 2010

@mirmaj princezna je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherna! 😉 gratulujem

lucia20
7. aug 2010

@kvietok121 ja by som sa rada nechala obskakovat, ale v pondelok uz ma budu moct obskakovat iba deti. :D a to asi neprejde....

@mirmaj krasnucky vlasacik.... :D nadherna je... ako z cukru....

@mirmaj ja som tento problem riesila klobucikmi, lebo pri prvej som tiez takto odsavala a dufala, ze sa chyti ked bude vacsia ale uz sa nechytila.... ☹ a druha bola hned od zaciatku s klobucikmi a po cca tyzdni a pol sme ich mohli uz nadobro odlozit... :D

@mirmaj to je uplne idylicky scenar porodneho dna... my sme toto s muzom robili kazdy den a decka aj tak natiahli o 11 a 12 dni. :D

kvietok121
7. aug 2010

@lucia20 a muzik ide kde????

lucia20
7. aug 2010

@kvietok121 muz ide do prace, chodi domov az po siestej vecer a v pondelok som ho este poslala na futbal, nech si to uzije... lebo potom bude mat dlho utlm a v oktobri maju turnaj, tak nech trenuje. :D

vladka84
7. aug 2010

@kvietok121 katulka este neporodila, zatial 😉
@mirmaj ked tak pozeram na tie fotky, co tu hadzete, tak uz zajtra sa mi zda neskoro 😀
idem si dat sprchu, mala zaspala, uvidime dokedy...

kvietok121
7. aug 2010

@lucia20 aha ty si zlata, mne sa paci mm kked odchadza do prace tak mi vzdy povie milacik medzi 6-8 vobec nemozem odist alebo medzi 4--6 nemozem ist zak v inom termine dobre tak som zvedava kedy ho matejko prekvapi

vladka84
7. aug 2010

@kvietok121 ty pijes ten caj z malin, vsak? ako to chuti?

liba78
7. aug 2010

@mirmaj tak tá je chutnučká, prekrásne dievčatko 🙂 🙂 a ešte aj ten pôrodný deň sa vydaril, no super. 🙂 Skúsim v pondelok podobný scenár, akurát miesto prechádzky pôjdem na poradňu 🙂

kvietok121
7. aug 2010

@vladka84 dakujem, lebo vzdy si pozriem co ste pisali ale idem tek rychlejsie, tak som si myslela ze som si to nevsimla

kvietok121
7. aug 2010

@vladka84 je celkom fajn nechuti nejak uzasne ale normalne ako bylinkovy caj 😀

mirmaj
7. aug 2010

@lucia20 my sme to tiež od začiatku trenovali klobučikmi, ale nejako nam to nešlo a teraz sme už dosť pohodlne na flašku, ale tak trenujeme ešte, uvidíme či sa nam to podarí alebo nie, ale tak hlavne že máme aspoň mliečko, len ho troška naročnejšie papkame 🙂

vladka84
7. aug 2010

@kvietok121 a ako casto ho pijes? jedenkrat do dna? alebo rano a vecer? alebo si urobis liter a pomaly pijes cely den? v pondelok zacinam 38tt, tak som si kupila, ze mozem zacat pit 🙂

mirmaj
7. aug 2010

@liba78 no ale ak to všetko ostatne dodržíš, tak to možno vyjde 🙂))) ale fakt si myslím, že sme tomu pomohli týmto všetkým 🙂 lebo dr mi v piatok povedal, že to vidí tak za 10 dní a to ešte nie je ani teraz ten čas a mala ma už šiesty deň na svete 🙂

kvietok121
7. aug 2010

@vladka84 robim si do pollitraka raz za den

mirmaj
7. aug 2010

@vladka84 už sa to zaplňa babätkami, ved už mam konečne ten august, ked sme čakali tie augustove miláčiky a koľke z nich ani nepočkali na ten mesiac 🙂

liba78
7. aug 2010

@mirmaj 🙂 🙂 budem sa snažiť... zajtra príde mm domov, ale ešte chcem tú poradňu v pondelok. Neviem výsledky zo steru, radšej 1deň počkám 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre