• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@memory97 dobre ranko,konecne je niekto hore:slight_smile: tak tych plienok mam potom tak akurat,mame 15ks a zopar tych hrubsich flanelovych co saju vodicku dobre.no co aka bola tato noc,krpcek nechal maminku trosku vyspinkat?
8. aug 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: dalsia noc za nami,uz som tu ako inventar :grinning:
@mirmaj malinka je nadhernaaaaa,gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vlasana ako bola moja Viki
...dva dni uz skusame s mm zmekcovanie krcku :grinning: davam si dost teplu sprchu,prechadzky atd a nic nepomaha....ak dneska nic tak rano poradna v nemocnici,dufam ze zo strachu dnes porodim :unamused:
8. aug 2010 o 08:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

dnes ráno mi odisla hlienova zátka, neviete do kedy asi môže začať pôrod? odišla aj niektorej vam?
8. aug 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 porod moze zacat do 24 hodin,ale aj do dvoch tyzdnov kazda to ma inak :slight_smile:
8. aug 2010 o 08:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa prave beham po nete a citam :slight_smile: by som sa uz aj potesila keby to bolo do tych 24 hodin :slight_smile: sa nevieme malickej dockat
8. aug 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 mi hovor ...dva dni do terminu a nic ...uz som z toho na nervy :frowning2:
8. aug 2010 o 08:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa to ti verim, ale hadam to uz bude coskoro a malicky bude coskoro s vami :slight_smile:
8. aug 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 aj my mame doma popri jednorazovych asi 20 bavlnenych...do nemocky mam zbalene asi 3 z nich...beriem aj ciapocku, deku zatial som nezbalila...ale ved kedykolvek mu ju mozu priniest
8. aug 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my deň po termíne a malý stále v brušku :(
Už by sa mohol pobrať na svet - nevieme sa ho dočkať. Poraďte jak ho prehovoriť nech sa už rozhodne prísť sem medzi nás :slight_smile:
Hm, do nemocnice sme mali v zoznami nepísané 5-6bavlnených plienok, tak som aj tak zbalila...
8. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu ja co som precitala a bavila sa s kamoskami,zevraj pomaha sex,tepla vana,prechadzky,nejake upratovanie....ja som robila uz vsetko a nepomohlo nic...zatial :frowning2: moja mama sa mi smeje ze babetko vie kedy ma prist na svet,ze ja sa mozem aj na hlavu postavit a nespravim s tym nic...aky mas teraz postup?dokedy bude dr cakat,a potom vyvolaju?
8. aug 2010 o 09:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 hmm dúfam ,že ma nezjete, že sa vám pletiem do debaty, ale žene sa to stalo ráno a o pol štvrtej poobede som bol tatom
8. aug 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ake vlozky si so sebou beriete do porodnice? - aka znacka a kolko kusov?
8. aug 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jasne ze nezozerieme :grinning: stastna to zena ze to mala take rychle,gratulujeme :slight_smile:
8. aug 2010 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ja mam kupene samu classic od hartman stali 1,29e jetam 20ks v baleni....mam tri balenia do porodnice,ale pochyujem ze tam miniem vsetky,no 2 baliky si zober urcite
8. aug 2010 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja som tiež mala 4kg ked som sa narodila, tak som myslela že aj mala bude velka, aj vzhľadom nato koľko som pribrala, ale tak bola tak akurat :slight_smile:
8. aug 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ale ja odsavam ešte len 8.deň, tak preto to zvladam, neviem do kedy to takto vydržíme :frowning2:
8. aug 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 skúšame aj cez klobučiky aj všelijako, ale klobučik sa mi zle prisaje, mala ho aj chytí a on odpadne....no nejde to moc cez to
8. aug 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa díky...no až moc, o pol tretej ju len zobrali, že ju to trochu pobolieva, to nás aj chceli poslať domov, tak som sa kápek rozčúlil, narobil kriku, ináč by to bolo v aute xixi
8. aug 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 to by nebolo zle :grinning: gratulujem, následne potom mala kontrakcie?
8. aug 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 no len ju dali na postel , ani jej nestihly dať nejaké pásy na meranie neviem čoho, a začalo to
8. aug 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uvidime ako to bude u mna
8. aug 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj my tu mame tri hod rano a ka sedim a odsavam a strasne ma to nudi tak vas aspon citam....ja uz nechcem odsavat!!!!!!!!!!!!!!
inak aku flasku pouzivas ? od porucili ti nieco specialne?

@dajna11 gratulujem,super porod:slight_smile:))
8. aug 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby toto bola desna noc. najskor som o 1.30 hod. volala na susediaci barak policajtov... :confounded: o 2.00 hod. konecne stichli a potom som sa celu noc tusim kazdych 5 minut tocila ako veterny mlyn. baby aj vas tak strasne bolia bedrove klby a celkovo bok, ked lezite na boku???
8. aug 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, zajtra mám ísť do nemocnice na kontrolu a pak čo bude neviem, bo doktor mi nič nepovedal, ale radšej si beriem aj tašku so sebou - keďže nebývam v tom meste kde idem k lekárovi. Ale možno mi povie, že môžem ísť domov -:slight_smile: uvidíme. Dám potom vedieť. Najradšej by som však šla rodiť už dnes.
Ja mám do pôrodnice vložky Nova - 4balenia po 20ks - tak sme mali napísané v zozname čo do pôrodnice -:slight_smile: Hm, také mali v zdravotníckych.
8. aug 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ja mam od hartmanu - samu classic 20ks, ale v nemocnici si este minimalne jedno balenie dokupim....
@katulkaaaaaa ale co by si bola inventar... a aj keby si bola, tak mily. :D mojko, mne ani pri jednej tieto babske rady nepomahali. :confounded: keby tuto nevyberali predcasne urcite aj ju porodim o dva tyzdne neskor...

niektore ktore su tu prvorodicky mozu skakat 20 m. vysoko, ze porodili okolo terminu. to je teprve zazitok prenasat dva tyzdne... :confounded: to je strasne na psychiku.
8. aug 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu mna si ako prvorodicku nechali az v 42.tt
8. aug 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 bavlnenych plienok beriem iba zopar. do zavinovacky a na kojenie... viac ako 5-6ks nie....
detske plienky - uplne najmenie balenie mame 2x po 28ks to su 2-3kg a potom mame pampersky 2-4kg a tam je 98ks a potom uz len vacsie.
deku, ciapocku beriem, lebo ozaj byva prievan...
8. aug 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no super, gratulujem tak ďalší augustový miláčik na svete. A kedy presne sa narodil ? Nemáme zatial v tabulke :wink: Aj miery by nás zaujímali.
8. aug 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Jaj ty mas skor termin ako ja, ako sa citis?
8. aug 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ved zavelis, aby sa aj tebe uslo kocikovanie, tak mi jednu pomocnicku posli :grinning:
A inac ako sa mate?
Ja uz tretiu noc nemozem spat, vzdy sa budim.
8. aug 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok