♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulu4
8. aug 2010

@memory97 dobre ranko,konecne je niekto hore🙂 tak tych plienok mam potom tak akurat,mame 15ks a zopar tych hrubsich flanelovych co saju vodicku dobre.no co aka bola tato noc,krpcek nechal maminku trosku vyspinkat?

katulkaaaaaa
8. aug 2010

dobre ranko 🙂 dalsia noc za nami,uz som tu ako inventar 😀
@mirmaj malinka je nadhernaaaaa,gratulujem 😵 😵 😵 vlasana ako bola moja Viki
...dva dni uz skusame s mm zmekcovanie krcku 😀 davam si dost teplu sprchu,prechadzky atd a nic nepomaha....ak dneska nic tak rano poradna v nemocnici,dufam ze zo strachu dnes porodim 😒

kahlan1
8. aug 2010

dobre ranko 🙂

dnes ráno mi odisla hlienova zátka, neviete do kedy asi môže začať pôrod? odišla aj niektorej vam?

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@kahlan1 porod moze zacat do 24 hodin,ale aj do dvoch tyzdnov kazda to ma inak 🙂

kahlan1
8. aug 2010

@katulkaaaaaa prave beham po nete a citam 🙂 by som sa uz aj potesila keby to bolo do tych 24 hodin 🙂 sa nevieme malickej dockat

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@kahlan1 mi hovor ...dva dni do terminu a nic ...uz som z toho na nervy ☹

kahlan1
8. aug 2010

@katulkaaaaaa to ti verim, ale hadam to uz bude coskoro a malicky bude coskoro s vami 🙂

evanns
8. aug 2010

@lulu4 aj my mame doma popri jednorazovych asi 20 bavlnenych...do nemocky mam zbalene asi 3 z nich...beriem aj ciapocku, deku zatial som nezbalila...ale ved kedykolvek mu ju mozu priniest

oksu
8. aug 2010

Ahojte, tak my deň po termíne a malý stále v brušku :(
Už by sa mohol pobrať na svet - nevieme sa ho dočkať. Poraďte jak ho prehovoriť nech sa už rozhodne prísť sem medzi nás 🙂
Hm, do nemocnice sme mali v zoznami nepísané 5-6bavlnených plienok, tak som aj tak zbalila...

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@oksu ja co som precitala a bavila sa s kamoskami,zevraj pomaha sex,tepla vana,prechadzky,nejake upratovanie....ja som robila uz vsetko a nepomohlo nic...zatial ☹ moja mama sa mi smeje ze babetko vie kedy ma prist na svet,ze ja sa mozem aj na hlavu postavit a nespravim s tym nic...aky mas teraz postup?dokedy bude dr cakat,a potom vyvolaju?

dajna11
8. aug 2010

@kahlan1 hmm dúfam ,že ma nezjete, že sa vám pletiem do debaty, ale žene sa to stalo ráno a o pol štvrtej poobede som bol tatom

evanns
8. aug 2010

baby a ake vlozky si so sebou beriete do porodnice? - aka znacka a kolko kusov?

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@dajna11 jasne ze nezozerieme 😀 stastna to zena ze to mala take rychle,gratulujeme 🙂

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@evanns ja mam kupene samu classic od hartman stali 1,29e jetam 20ks v baleni....mam tri balenia do porodnice,ale pochyujem ze tam miniem vsetky,no 2 baliky si zober urcite

mirmaj
8. aug 2010

@liba78 ja som tiež mala 4kg ked som sa narodila, tak som myslela že aj mala bude velka, aj vzhľadom nato koľko som pribrala, ale tak bola tak akurat 🙂

mirmaj
8. aug 2010

@lucia20 ale ja odsavam ešte len 8.deň, tak preto to zvladam, neviem do kedy to takto vydržíme ☹

mirmaj
8. aug 2010

@memory97 skúšame aj cez klobučiky aj všelijako, ale klobučik sa mi zle prisaje, mala ho aj chytí a on odpadne....no nejde to moc cez to

dajna11
8. aug 2010

@katulkaaaaaa díky...no až moc, o pol tretej ju len zobrali, že ju to trochu pobolieva, to nás aj chceli poslať domov, tak som sa kápek rozčúlil, narobil kriku, ináč by to bolo v aute xixi

kahlan1
8. aug 2010

@dajna11 to by nebolo zle 😀 gratulujem, následne potom mala kontrakcie?

dajna11
8. aug 2010

@kahlan1 no len ju dali na postel , ani jej nestihly dať nejaké pásy na meranie neviem čoho, a začalo to

kahlan1
8. aug 2010

tak uvidime ako to bude u mna

jankasramka
8. aug 2010

@mirmaj my tu mame tri hod rano a ka sedim a odsavam a strasne ma to nudi tak vas aspon citam....ja uz nechcem odsavat!!!!!!!!!!!!!!
inak aku flasku pouzivas ? od porucili ti nieco specialne?

@dajna11 gratulujem,super porod🙂))

lucia20
8. aug 2010

boze baby toto bola desna noc. najskor som o 1.30 hod. volala na susediaci barak policajtov... 😖 o 2.00 hod. konecne stichli a potom som sa celu noc tusim kazdych 5 minut tocila ako veterny mlyn. baby aj vas tak strasne bolia bedrove klby a celkovo bok, ked lezite na boku???

oksu
8. aug 2010

nooo, zajtra mám ísť do nemocnice na kontrolu a pak čo bude neviem, bo doktor mi nič nepovedal, ale radšej si beriem aj tašku so sebou - keďže nebývam v tom meste kde idem k lekárovi. Ale možno mi povie, že môžem ísť domov -🙂 uvidíme. Dám potom vedieť. Najradšej by som však šla rodiť už dnes.
Ja mám do pôrodnice vložky Nova - 4balenia po 20ks - tak sme mali napísané v zozname čo do pôrodnice -🙂 Hm, také mali v zdravotníckych.

lucia20
8. aug 2010

@evanns ja mam od hartmanu - samu classic 20ks, ale v nemocnici si este minimalne jedno balenie dokupim....
@katulkaaaaaa ale co by si bola inventar... a aj keby si bola, tak mily. :D mojko, mne ani pri jednej tieto babske rady nepomahali. 😖 keby tuto nevyberali predcasne urcite aj ju porodim o dva tyzdne neskor...

niektore ktore su tu prvorodicky mozu skakat 20 m. vysoko, ze porodili okolo terminu. to je teprve zazitok prenasat dva tyzdne... 😖 to je strasne na psychiku.

lucia20
8. aug 2010

@oksu mna si ako prvorodicku nechali az v 42.tt

lucia20
8. aug 2010

@lulu4 bavlnenych plienok beriem iba zopar. do zavinovacky a na kojenie... viac ako 5-6ks nie....
detske plienky - uplne najmenie balenie mame 2x po 28ks to su 2-3kg a potom mame pampersky 2-4kg a tam je 98ks a potom uz len vacsie.
deku, ciapocku beriem, lebo ozaj byva prievan...

liba78
8. aug 2010

@dajna11 no super, gratulujem tak ďalší augustový miláčik na svete. A kedy presne sa narodil ? Nemáme zatial v tabulke 😉 Aj miery by nás zaujímali.

fialka5959
8. aug 2010

@katulkaaaaaa Jaj ty mas skor termin ako ja, ako sa citis?

fialka5959
8. aug 2010

@tiffanka ved zavelis, aby sa aj tebe uslo kocikovanie, tak mi jednu pomocnicku posli 😀
A inac ako sa mate?
Ja uz tretiu noc nemozem spat, vzdy sa budim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre