♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
8. aug 2010

no teraz neviem, čím by som sa posťažovala na toho môjho. Nič ma nenapadá lebo sú preč už 4. deň. Ale počkajte do 18,30 to by mal doraziť domov aj s chlapcami a o 19-tej sa už niečo nájde 😀 😀 Zatial sa teším aj keď prídu s kopou špinavého prádla (mm ich nechal lietať na bicykloch aj po blate a pod).

lucia20
8. aug 2010

@liba78
@ladena
@kvietok121 aj ten moj je uplne uzasny, ked je v ba na futbale. :D taaaaaaaaak mi chyba... :D to je pravda, na chlapov by sa dalo "stazovat" a stazovat. chcela by som povedat, ze bez nich by nam bolo horsie, ale mne bolo fajn, ked sme spolu neboli a bola som s deckami sama. ja sa prisposobim hadam aj sibenici. ale najhorsie je to ich mlcanie. vsetko chcu vyriesit sami. dokonali a tvrdi muzi.... niekedy je to viac na skodu ako na osoh. viem, ze ked sme riesili malinku, ci si ju nechame alebo ju budeme musiet dat prec, tak ja som mala silnu potrebu o tom hovorit a on bol stale ticho. najskor som si myslela, ze to berie pasivne a ked som uz nanho vyskocila, ze ci k tomu nema co povedat, mal vtedy trosku vypite, tak sa mu vylial taky prud slz z oci a vtedy som pochopila, ze ho to boli mozno este viac ako mna, lebo je uplne bezmocny a este k tomu nevie o tom hovoirt...

tiffanka
8. aug 2010

ahojte baby 😉 Zasa ste toho véééééééééééľa popísali 😀 Čo máme nové? nejaké mimčá? 😉 😉

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@lucia20 luci myslim ze kazda jedna riesi nieco s tym svojim ale je dobre sa vyrozpravat a ulavit si,mi mame momentalne dobre obdobie ale su casy ked by som ho najradsej 😠 sa divim ze teraz znasa moje nalady a vsetko ked som hnusna este len rano stanem 😀 ale nemozem si pomoct....u nas sa pernamentne riesi futbal,hraje ho uz xrokov....tri krat do tyzdna trening,nedela zapas...ja uz ani nedufam ze sa to niekedy zmeni....

tiffanka
8. aug 2010

@mirmaj ahoj 😉 môžem dať fotky do albumíka? 🙂

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@fialka5959 no momentalne dnes sa citim akoby som ani tehu nebola,nic ma neboli...ak neporodim zatra rano poradna v nemocnici....fyzicky sm ok ale psichicky uz mi prekapava zo vsetkeho 😠 mam pocit ze neporodim nikdy a to este neprenasam...ak mi dr povie ze uvidime sa za tyzden tak ho asi poslem do teplych krajin 😀 😀 😀

tiffanka
8. aug 2010

@katulkaaaaaa ze do teplych krajin 😀 😀 mne doktorka povedala, že 20. si mám prísť pre nejaké papiere, lebo že potom tu už nebude.... a ja taká že: no, vtedy tu už nebudem ani ja 😀 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@tiffanka dobre si jej povedala 😀 😀 😀 ja neviem tieto posledne dni prezivame kazda rovnako,ze to ani ti dr nechapu...

jankasramka
8. aug 2010

@mirmaj ja odsavam od zaciatku- koli tomu ze je vela mlieka a teraz aj koli tomu ze v noci sme na praskovom mlieku zahustenom lebo ma reflux strasny, sme koli tomu ani spavat nemohli...

tiffanka
8. aug 2010

@katulkaaaaaa nechapu, nechapu 😠 😠 ale už máme len kúsoček pred sebou 😉 ty dokonca ešte menej 😎 čo si dneska porábala? 🙂

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@tiffanka ja som dnes nerobila dokopy skoro nic 🙂 tri hodky som bola s malou u kamosky strihala nam psika,a ked sme sa vratili malu si zobrali nasi a isli sa vozit nakole,mm isiel klasika na futbal 🙂 tak som sama doma s pc,a ti ako? 🙂

tiffanka
8. aug 2010

@katulkaaaaaa my sme sa akurát rodinka vrátili od svokrovcov, mali krásne 50. výročie svadby 😉 doobedu som bola v kostole, a inak tiež nič som nerobila 😀

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@tiffanka jéééj no teda mali ste oslavu,super 🙂

jankasramka
8. aug 2010

ked uz pisete o tych muzoch....moj je strasne ale strasny spac....teda nie je lenoch ale strasne rad si pospi-to akoze ja vobec-ja som mala skor vzdy problemy so spankom-cez den ani nezaspim ani ked som znicena.

no a teraz ked mame matea-minule v noci strasne ale strasne plakal-mal take kolikove noci a muz sa vobec nebudil tak som vzala placuceho matea a dala mu ho rovno k uchu....a on si len zachrapal tri krat trosku hlasnejsie, pomrvil sa a spal dalej.
to som skonstatovala ze samych ich doma asi nikdy nenecham:D

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@jankasramka 😀 😀 😀

liba78
8. aug 2010

@lucia20 tak vidíš, je veľmi citlivý a určite vás miluje všetky a aj tú maličkú v brušku. čo sa týka komunikácie, ja mám tiež ten pocit že mm komunikuje málo o dôležitých veciach. Ale vždy ma podrží, keď to potrebujem. A veľmi mi vadí, keď miesto komunikácie sa uchýli k poháriku ☹ . Ale potom sa zas rozkecá 😀 , ešte že to nieje moc často.
@katulkaaaaaa no tak som zvedavá, čo bude zajtra. Veď aj mňa čaká poradňa. Ešte šťastie, že tam mám byť až o 11-tej. Lebo dnes som spala do 10-tej 😀 😀
@tiffanka tak to bola pekná oslava...
@jankasramka neboj, aj u nás to tak bolo. Potom si mm vyvinul 6-sty zmysel a budil sa pomaly častejšie k malému ako ja. A ešte som mala taký zvyk, že po prvom nočnom kojení som ho už nevrátila do postielky, ale nechala s nami. No najskôr sa strašne bál, že mu ublíži, tak spal len asi na pár cm postele, chúďa. 😝

jankasramka
8. aug 2010

@liba78 😀 😀 😀
mateo tiez spava s nami v posteli lebo maval taky reflux ze som celu noc prebdela a len ho zvihala ked bol na tom najhorsie a muz tiez sa bal ze mu nieco spravi ale ja som tomu neverila-az raz ho buchol laktom do hlavicky- aj ked iba jemne, ani si to maly nevsimol. lenze potom v noci sa zobudim na kojenie a muz nikde.tak nanho kricim-reku ci siel na zachod. a on sa ti v tej tme zrazu dvihne zo zeme za postelou- ja som ho videla az ked uz stal. skoro som zinfarktovala. si zobral matrac a spal tam na zemi aby neprigniavil vlastneho syna:D

mirmaj
8. aug 2010

@tiffanka jasne môžeš, stiahneš si ich? alebo mam poslať? 🙂

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 chlapi su uplne ini ako my, je vsak ovela lepsie ked su s nami, ked s nami vytvoria harmonicky vztah, aj ked stoji to obrovsku silu, no som rada ze sa mi tiez podarilo najst takeho chlapa s ktorym dokaze spolu prekonat aj tie tazke chvile.

mirmaj
8. aug 2010

@jankasramka joooj tak držím palčeky nech to všetko pominie

kvietok121
8. aug 2010

@katulkaaaaaa to s vami suhlasim ja mam uz akosi svoje nerviky ako uzliky, ktore kazdu chvilku vybuchuju, za vsetko sa rozplacem ....

fialka5959
8. aug 2010

@katulkaaaaaa No ja som si trusku schrupla, och ale mi napuchli prsty musim rozcvicit 😀 tak este mas mas cas 2 dni 😉 uz by som chcela byt na tvojom mieste, lekar mi vravel, ze vyvolavacka je neprijemna, lepsi je prirodzeny porod. To som zvedava ako pojdem ja 😅

katulkaaaaaa
8. aug 2010

@fialka5959 ja pevne verim ze sa maly spameta a pojde von sam...ja vyolavacku nechcem ani nahodou 😠 fuj to je ovela horsie ako prirodzeny porod....mala isla 5 dni pred terminom-len praskla voda a isli sme...uvidi sa zajtra na poradni,ale mam minimalne tyden cas u nas v nemocnici davaju tyzden po termine az vyvolavacku...budeme sexovat kazdy den,ja tu potvorku odtial dostanem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankasramka
8. aug 2010

@mirmaj a na tu flasku som sa pytala preto lebo kamoska z holandska musela prve dva tyzdne po porode davat len flasu tak pouzivala avent (tiez antikolikova) a potom si ho prilozila a on sa prisal na prsko akoby to vedel odjakziva.ja pouzivam tu istu co ona a sa mi zacal normalne lepsie prisavat ako predtym- lebo nechcel moc `pusinku otvarat.
ja inak mam tiez tu znacku MAM antikolikovu co ty s`pominas,nasi mi ju poslali lenze ma cumel azod 4 mesiacov a mensi nemozem kupit lebo tu nie je ta znacka...
ale podla mojho skromneho nazoru-avent ma ovela lepsi tvar cumla-taky viac bradavkovity:D

kvietok121
8. aug 2010

@fialka5959 @katulkaaaaaa tak vam sa to poriadne krati verim ze to pojde bez vyvolavacky nebojte sa

jankasramka
8. aug 2010

fuuuha baby, dnes bolo v novinach ze jeden profak na vyske siel rano do roboty a predtym vdzy viezol dieta do jasli. no a ze poobede sa vracial vyzdvihnut ho a oni mu povedali ze ved dnes ste ho nedoviezli, tak bezal do auta a ono tam bolo mrtve v autosedacke. proste ho rano zabudol odviezt a nechal ho v aute cely den. strasne fakt.
nenechajte prepracovat vasich manzelov lebo potom uz len na robotu myslia....:S

kvietok121
8. aug 2010

@jankasramka tak to je hrozne chuda male

memory97
8. aug 2010

@lulu4 nad ranom si zas privstal, takze som dospavala cely den🙂 Tie deti su teda riadne vybite, ja som zaspala a maly na mna blazene pozeral ako spim s otvorenymi ocami🙂

liba78
8. aug 2010

@jankasramka taj to je fakt strašnéé, chudák chlap. Ťažko sa mu s tým bude teraz žiť ☹

liba78
8. aug 2010

@memory97 tak to máš doma pestré, keď už takto sleduje a vníma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre