♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
estterka
9. aug 2010

@vladka84odsavacku na mlieko balonikovu? 😀

lji
9. aug 2010

@vladka84 a ktoré meno máte vybraté už na stálo?alebo ešte neviete?teda pozerám že máte vybraté tri 🙂

mirmaj
9. aug 2010

@jankasramka určite ju pozriem a kupim, všetko stojí zato, ak by sme to dokazali 🙂 🙂

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladena
9. aug 2010

ahojte,no sme doma z poradne a malemu sa nechce von je vysoko tak v piatok na monitor a v pondelok na príjem vyvolanie a ked to nepomôže tak cisarák a mame 4 den po termíne....
asi protestuje drobec a pan doktor ho aj dnes trocha podráždil na monitore a vôbec sa mu to nepačilo 😕
teraz robí zlo maminke 🙂

kvietok121
9. aug 2010

@lji neboj to vsetko yvladneme to je len ten blby strach, neviem ako to bude v nemocnici, ale hadam dr to som zvladnu, a hlavne tam sa to uz bude hybat aspon dufam, tu doma je to take pride to uz dnes nepride ???? a to si myslim ze je to najhorsie
@vladka84 zlata vidiet ze ma radost

liba78
9. aug 2010

@vladka84 no, kupila som taku modru malu ze mam ANTI COLIC 0+, a teraz ked vidím že mirmaj pise avent, tak neviem ci som to nepoplietla ☹ ale nevadí, páči sa mi 😉

kvietok121
9. aug 2010

@ladena tak to je betar ale poriadny ale mozno do piatku sa este umudri

andzi
9. aug 2010

ahojte augustovky, zrejme sa k vám pridám, lebo moja malá sa zrejme narodí už v auguste, hoci oficiálne som septembrovka. Pozerám, že mnohé ste tu už maminy, tak gratulujem a čakateľkám držím palce.

elinka27
9. aug 2010

ahojte, potrebujem poradit, neviem ci to mate aj vy niektora,ale ja sa uz par dni citim nejak divno, na poslednej poradni mi doktor povedal ze je vsetko ok,ze som uz otvorena a tak,ale ja sa citim tak ako keby som sa mala kazdu chvilku rozpadnut 😀 V noci som mala take krce v spodnej casti brucha a aj krize ma boleli,a dost casto chodim na wc myslim na stolicu,ale nemam pocit,ze by som zjedla nieco co by ma malo prehanat.V knizke o tehotenstve som citala ze par dni pred porodom sa zvysuje aj cinnost criev tak teraz neviem co mam robit,aj sa mi zda ze mi uz brusko tvrdne,ale nie stale tak 2-3x za den a potom tie krize ma bolia sem tam ten krc 😒

ladena
9. aug 2010

@kvietok121 v to dufame že dostane rozum a pôjde sám von lebo sa to dr.moc nepáči aky je tvrdohlavy ....asi bude po tatovi 😀 😀

vladka84
9. aug 2010

@liba78 ja som flasu zatial nekupovala... akoze na dokaz toho, ze budem bezproblemovo kojit...ale asi by som mala aspon jednu do zasoby, hm? 😒
@estterka ano, taku balonikovu odsavacku na mlieko...
@lucynocka vyzera to na dievcatko, aspon lekar si je 100% isty, no ale pri tom co sa stalo akkike... 😀 inak vcera som hovorila o tom mm a on cely nateseny mi hovori, takze este mam sancu? 😀 😀 😀
@lji este nemam, u nas vybera Timka a meni to podla nalady - teraz mame Karinku 🙂 ale najdlhsie ju drzala Kristinka, aj sa stale ku nej vracia, tak je dost mozne, ze to vyhra prave ona 😀

liba78
9. aug 2010

@ladena tak to ma mrzí, neboj do piatku času dosť a možno sa mi po tom podráždení bude chcieť von. Inak mami moja spomínala jednu kamošku. Mali spolu termín na 10.december 1976. A naša moni sa jej 6.12 narodila a ten chlapec až 1.1.1977. Vtedy sa prenášanie tak moc nesledovalo... ale neboj teraz to tak nenechajú. Dnes konkretne moja doktorka hovorila, že ona necháva len 1 týždeň a potom šup do nemocky. 😉

vladka84
9. aug 2010

@elinka27 tak len vydrz, uz sa to zacina, ked budu bolesti pravidelne alebo na nevydrzanie, zober tasku a chod si pre babo.. drzim palce, nech je to co najskor 😉

liba78
9. aug 2010

@vladka84 no ja chcem tiež kojiť, ale toto je tretia fľaša čo som kúpila odkedy som tehu. Ale tie dve boli ružové, ešte na začiatku 😝 😝

estterka
9. aug 2010

@vladka84 pytam, sa,lebo MM mi ju doniesol raz,cely stastny,ze som o tom rozpravala a on mi kupil(chudak,netusil,ze aj ine su) a neviem ako to vydezinfikovat ani ako to pouzit a ci kupit aj normalnu odsavacku..tesim sa ale,ze nie som sama,co ma taku 😉

ladena
9. aug 2010

@elinka27 aj mna prehanalo už sa to ustalilo,sem tam kríže a pichanie az do nôh a v noci aj 4x na wc ale nehrabe sa von drobec..... tak ty mas mozno chytrejsie babo a pojde skôr von 🙂

elinka27
9. aug 2010

@vladka84 myslis ze to uz moze byt zaciatok?som sice druhorodicka ale citim sa ako amater 😀

kvietok121
9. aug 2010

@andzi tak vitaj medzi nami

elinka27
9. aug 2010

@ladena neboj len je proste tvrdohlavy ako kazdy chlap 😀 no ja obcas citim taky tlak v nohach akoby ma k zemi tlacilo,take akoby tazke nohy

kvietok121
9. aug 2010

@elinka27 s tym veckom aj ja chodim neikolko krat denne, aj tie krize aj v podbrusku, otvorena som len na 1cm neviem ty nakolko ale ked dr povedal ze je to ok tak asi je, moze to byt aj zaciatok aj nemusi, ja som citala ze otvorene boli aj niekolko tyzdnov, ale aj do 24 hodin rodila

liba78
9. aug 2010

@andzi dakujeme a kľudne sa pridaj. My sme dobrá partia 😉
@elinka27 a keď si v kľude, počítaš nejaké intervaly ??? Poprípade po teplej sprche by sa mali poslíčkovia zmierniť, ale kontrakcie zvýšiť. Držím palce aby si bola ok. Možno by nebolo zle zajsť do nemocky a ak je to planý poplach nenechajú si ťa tam. 😉

kvietok121
9. aug 2010

@ladena tak to budes mat co robit dvoch tvrdohlavcov, my to mame zase tak ze mna kope len vtedy ked tatinko nie je pri nom, akonahle ho ide pohladkat on je ako anjelik, a potom ja cela vecer dokopana a mm povie aky je zlatucky ani nekopka, kopni maminku aby som vedel ze si tu 😀 😀 😀 😀

ladena
9. aug 2010

@liba78 no dakujem za utechu.... 🙂 no som fakt zvedava ako nakoniec skončíme ale nech to mame uz za sebou no uvidíme aby ste ma všetky nepredbehli s rodením 😀 😀

liba78
9. aug 2010

@elinka27 neboj, každé tehu je iné a ja mám tretie a tiež som ako prvorodička. 😀 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
9. aug 2010

@elinka27 suhlasim s @liba78 ak nie si ista nemocnica ta vzdy uisti

kvietok121
9. aug 2010

@lucynocka to ani nehovor aj my sme si stale isti chlapcom, dr o tom ani nediskutuje, ak to bude dievcatko??? no co bude mat aj modre vecicky a budeme potrebovat urychlene aj nejaky nakup 😀 😀 😀 😀

andzi
9. aug 2010

ďakujem za privítanie, ja som podľa sona už 38tt tak sa dnes začínam baliť do pôrodnice. Zajtra mám v nemocnici prvú poradňu, bude to iné, ako u obvodného gyndoša, tak som zvedavá, s akými novinkami sa vrátim. Stále ma preháňa, kontrakcie nemám, len také jemnulinké šklbance sem tam, tak neviem. Dúfam, že aspoň 2 týždne ešte ostanem 2v1. Budem pravdepodobne rodiť cisárskym, lebo moje dieťa je otočené KP. Bojím sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre