♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
9. aug 2010

@lulu4 myslis ze je to nizky tlak?? ved normaln je 120/80. tak myslim, ze to nie je az take brutal nizke...

memory97
9. aug 2010

@lucia20 kludne to moze byt voda, mne odtekala pomaly cely den... Neviem, ci ten pripravok zozenies v lekarni, vacsiou ho nemaju, ale v nemocnici, ale tvoj gynekolog by ten roztok mohol mat. Drzim prsty, ale isto to je voda. Mne odtekala dost pomaly... drzim prsty nech to dobre dopadne

lucia20
9. aug 2010

@memory97 zlatko, my sme uz doma.. :D vsetko je ok. a roztok v lekarni nezozeniem.. obehla som styri a potom som to vzdala a sla na pohotovost.

jankasramka
9. aug 2010

@memory97 o kolkej zaspavate?
ja mam pocit ze ten nas maly vie ze sa blizi nocny spanok a drzi si tie ocenka otvorene aj keby neviem co bolo:S
nemas nejaku radu na zaspatie? 🙂

lulu4
9. aug 2010

@lucia20 no na mna bol ten spodny nizsi ovela ked som mavala aj pomaly 90 tak toto boli super cisla vcera.ale tym ze sa tu menilo pocasie,doobeda prsalo,potom svietilo slnko a zas prsalo tak sa mi trosku hlava tocila. A co ty s tou plodovkou,nebola to nakoniec plodovka?

lucia20
9. aug 2010

@lulu4 nie len vysledok tych debilnych tabletiek... 😖

lucia20
9. aug 2010

@jankasramka moja prva dcera uz od narodenia chodila spat posledna... to nebolo mozne ju uspat. tak sme jednoducho posunuli rezim. neskroo chodila spat a potom sme rano dospavali... tearz je zase prva hore. :D

jankasramka
10. aug 2010

@lucia20 no mne by skor vyhovovalo keby skoro zaspal a zobudil sa na svitani- to ja mam takto radsej- neznasam spat cez den...:S

a inak co su to za tabletky? nejake hormony, ci co?

carmenn323
10. aug 2010

Dobre ranecko 😵 😀

jankasramka
10. aug 2010

@carmenn323 ja mam len vecer🙂)))

jankasramka
10. aug 2010

baby tak u nas prietrz mracien- krupy jak hrach padaju 😲

katulkaaaaaa
10. aug 2010

baby tak ja som stale doma ☹ ☹ ☹ som totalne zufala,taketo stavy som snad nikdy nemala ☹ ☹ ☹ dnes termin,bolesti jak svina a maly si tam vegeti akoby nic,noc hrozna 😒 ja mam pocit ze neporodm nikdy,pomooooc 🤐

liba78
10. aug 2010

@carmenn323 dobré ránečko aj tebe a všetkým... 😉
@katulkaaaaaa to ma mrzí že ešte nič. Aj ja by som už išla 😉

memory97
10. aug 2010

@dajna11 gratulujem aj ostatnym maminkam🙂

memory97
10. aug 2010

@jankasramka Janka davaj pozor na jedenie ananasu, ked si odsavas mliecko. Maly moze byt z toho dost nervozny.
@kvietok121 ked kojis, a jes z kazdeho po troske nevadi, akurat ma upozornovali na kyslu kapustu, ze maly moze odmietat mliecko a na citrusy. Strukoviny by sa tiez nemali, ale ak si das troska, tak to nevadi ani malemu🙂

memory97
10. aug 2010

@lucia20 tak je potom dobre, akosi som nevedela docitat, sa tu toho tolko popisalo🙂 Hlavne, ze ste v poriadku🙂

@jankasramka nas maly, ked nechce spat, tak je bud hladny (nestaci mu davka), alebo sa chce primojkat🙂 alebo sa poriadne docural🙂 Bud mu dam este troska mliecka do flase, alebo si ho prilozim na telo a tam krasne zabuva🙂 Nas zas rano po stvrtej vstane a nie a nie zaspat🙂 zaspavame ako kedy, ale kazde 3 hodiny si pyta papat, niekedy aj skor.

@katulkaaaaaa len si pekne povedz, ze porodis skoro a drz sa toho🙂 Mysel je niekedy riadna carodejka

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@memory97 dakujem,ja a baby dnes taku depku ze len revem a nechce sa mi nic...vzdy som sa bala tohoto konca tym ze som o jedno dietatko prisla,ze sa to posere na konci...a tym ze porod stale nic mi to absolutne nepridava na klude 😒

kvietok121
10. aug 2010

dobre ranko baby tak o dalsiu noc blizsie k porodu

liba78
10. aug 2010

@katulkaaaaaa zlatíčko, ukludni sa, neboj dopadne to dobre. Určite. Sleduj pohyby a skús si teda vsugerovať že dnes porodíš a hotovo. Možno ma memory pravdu a príde to. Aj tie tvoje bolesti ťa už unavujú, hlavne keď si si nepospala. Ale myslím, že sa pri nich pomaly, ale isto otváraš. Veď bruško už máš veľké a to bábo už musí von. Podľa mňa dnes večer sa narodí tvoje bábo. Neboj 😉
Môj syn včera skúšal taktiktu s tortou. Povedal, že keď ju upečiem a nebudem jesť, bábo sa navnadí a bude chcieť vyliezť 😝 nejak mu to nevyšlo ale torta je v chladničke.
Potom mal teóriu 2. A to že mám zjesť všetko, aby už nemal miesto v bruchu a bude musieť vyliezť 😀 😀
No vysvetluj mu to. 😀 😀

kvietok121
10. aug 2010

@lucia20 ahoj luci tak to som rada ze si v poriadku aj s dorbcom
@vladka84 ja som si kupila jednorazovky nohavicky
@kikuska25 tak sa dnes drz nech to vsetko dobre dopadne

kvietok121
10. aug 2010

@katulkaaaaaa neboj kati drza sa ako ja tej tvojej vety raz to musi skoncit

kvietok121
10. aug 2010

@memory97 tak to si ma celkom potesila, pretoze ja by dom citrusy a kyslu kapustu vo vseobecnosti nemala ... ja ked niekedy neodolam

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@liba78 dakujem vy ste take zlate,mi to pomaha sa tady vykecat,rozmyslam ze musim s malou niekam dnes vypadnut nech sa stale len nesledujem...pohyby su ok,maly kope stale...teraz mi akurat Viki hovori ze sa jej snivalo o babetku ze som uz isla do porodnice,tak snad 😝 syn je podareny,vsetci sa na tie nase babetka tak tesime a tie male potvorky akosi stale nejdu von 🙂 dala bysom s tortu,alebo niec sladke,na nervy 😝

jankasramka
10. aug 2010

@liba78 😀

@katulkaaaaaa drzim palce nech vam to dnes vyjde🙂))

kvietok121
10. aug 2010

@liba78 tak to su skvele teorie, keby to tak lahko slo ako tie decka tvrdia, su zlatucke, take uprimne

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@lucia20 Luci som rada ze ste ok,tiez sledovala vcera 🙂
@jankasramka @kvietok121 dakujeeeeeem

liba78
10. aug 2010

@katulkaaaaaa no vidíš, pekne sa obleč, namaľuj a šup von do cukrárne. Potom malá prechádzka a môžeš ísť do pôrodnice. 😉 Ale tiež rozmýšľam nad prechádzkou, poprípade pôjdeme na nákup. 😉
@kvietok121 ja viem, že vymýšľal hlúposti, ale nedalo mi to, musela som jeho teórie overiť v praxi. Inak by som ho sklamala.
@jankasramka dnes je pekný dátum, tak prečo nie, že ? 😉

kvietok121
10. aug 2010

@liba78 ale ved su tie teorie super, pretoze ta dobre naladia a to je myslim v tejto chvili to najdolezitejsie, aby sme nestresovali ale aby sme pekne cakali vez paniky 😉

kvietok121
10. aug 2010

@katulkaaaaaa nie je zac to bude dobre peknu prechadzku

katulkaaaaaa
10. aug 2010

😀 😀 😀 po ranajkach nanuk,nevadi dnes mozem vsetko 😝 sa tesim na akkiku dnes ju tusim pustia ze?som zvedava ci uz rozdychala ,,prekvapko"...moj mm sa odvtedy boji ci sa aj nas dr nepomylil,ale ja tvrdim ze tazko tieto moje stavy moze len chlap spravit 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre