♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
11. aug 2010

@tatulienka verim ze hej a ze tych sedem dni do porodu je len informacne a tyc ich mas menej

tatulienka
11. aug 2010

@kvietok121 no uvidime...

baby robili vam testy na zrazanlivost krvi? ake mate hodnoty?

katulkaaaaaa
11. aug 2010

@kvietok121 presne tak----niektora dostane len bolesti a vodu prepichuju az pri porode....tak si vyber 🙂

katulkaaaaaa
11. aug 2010

@tatulienka mne nic take nerobili 😲

kvietok121
11. aug 2010

@katulkaaaaaa ja som vecer stresovala, ze co mam robit ze take bolesti som este nemala ani taky tlak na konecnik, ale maly sa hybal tak ma mm ukludnoval, a ja som vedela ze musim cakat na nieco co je pravidelne a to urcite nebolo, to je najhorsie ze neviem co pride neviem co mam cakat

tatulienka
11. aug 2010

@katulkaaaaaa hmmm, neviem preco

kvietok121
11. aug 2010

@tatulienka ja neviem ze by mi take nieco robili, kde to mas v tehu knizke???

alure
11. aug 2010

@kvietok121
o tej zátke som ja vôbec netušila že existuje,takže nie nemusí..takisto ako nemusí odísť najprv voda..priebeh a nástup pôrodu je určite individuálny u každej z nás... ale snáď to spoznáme 🙂

tatulienka
11. aug 2010

@kvietok121 nie, normalne mi brali krv na krvny obraz a zrazanlivost krvi

kvietok121
11. aug 2010

aha mne sice brali krv viackrat, pretoze som Rh- ale na zrazanlivost neviem mozno som len neinformovana

tatulienka
11. aug 2010

@alure toho sa aj ja bojim...najradsej by som bola, keby mi odtiekla voda a viem ze mam ist...ale ako spoznam kontrakcie, to netusim...vcera mi Havalda hovoril, ze ked budem mat pravidelne kontrakcie, alebo mi odtecie voda, ze mam prist..alebo ze ked budem citit menej pohyby, ze nemam cakat do utorka...

tatulienka
11. aug 2010

@kvietok121 no aj mne brali viac krat, ale tu zrazanlivost mi robili teraz naposledy v nemocke..

kvietok121
11. aug 2010

@alure ach jo toho sa naviac bojim kedze som 30-40 min od nemocnice ak nie je zapcha (takze matejko vie ze medzi 14-16.00 to je najhorsi termin a o piatku ani nehovorim), preto som nervozna aby som to skoro zistila

kvietok121
11. aug 2010

@tatulienka aha ja do nemocky nechodim stale chodim k svojmu gynekologovi, aj teraz idem k nemu a na CTG, najskor do nemocky pojdem rodit, alebo ked ma tam uz posle na prijem

alure
11. aug 2010

@tatulienka
myslím si že kontrakcie tie pravé spoznáš 🙂 Aj keď prah bolesti je u každej iný..ja sa pamätám na moju "prvú " kontrakciu a sestrička mi povedala že " mamička toto nie je ešte pôrodná kontrakcia " tak som čakala na to čo to teda bude,lebo každý mi hovoril že to je niečo ako silné menštruačné krče...nikdy predtým som mrchovské bolesti nemávala,nevedela som to teda odhadnúť...ale ak to nemáš daleko do pôrodnice neobávaj sa ..akonáhle si budeš istá bolesťami do pôrodu máš času dosť....

alure
11. aug 2010

@kvietok121
no ja mám do pôrodnice zo Senca do BA tiež ak nie je zápcha alebo nejaká nehoda na D1 cca 25 -30 minút,ale ako som písala aj Tatulienke neboj sa za hodinu neporodíš ... bohužiaľ to trvá trošku dlhšie..a ako prvorodička ak by ti samozrejme pevne dúfam nenabehol "prekotný pôrod" do pôrodnice stihneš doraziť ... naozaj

tatulienka
11. aug 2010

@kvietok121 no ja som zase na CTG nebola ani raz...a uz asi ani nepojdem.. 🙂

katulkaaaaaa
11. aug 2010

babulky lucim sa idem s malou k svokre,bolesti mam zase tak uvidime...idem to rozchodit paaaa,drzte sa 😵

tatulienka
11. aug 2010

@alure no dufam, ze to spoznam..lebo mrchovske bolesti mam posledny tyzden...tak hadam sa to bude dat rozoznat...ale aj tak by som bola radsej, keby mi odtiekla voda..

alure
11. aug 2010

@tatulienka
🙂 hlavne pozitívne sa naladiť a všetko prebehne ako má..a fakt by bola sranda keby že sa ešte stretneme na jednej izbe 🙂 Budeme si navzájom držať palčeky nech to dobre dopadne...utekám trochu von s Oliverom,potom si trochu lahnúť a poobeda na jazerá sa schladiť..pekný dník prajem maminy aj čakateľky pa pa

kvietok121
11. aug 2010

@alure ja si tiez myslim ze to urcite to stihnem, len sa bojim aby nenastali nejake kompikacie a tak

kvietok121
11. aug 2010

@katulkaaaaaa drz sa aj ty

kvietok121
11. aug 2010

@tatulienka v nemocnici pred porodom urcite

kvietok121
11. aug 2010

@alure tiez si myslim ze pozitivne naladenie je to najdolezitejsie

kvietok121
11. aug 2010

@alure este mala otazocka tie pravidelne bolesti su take ze 10 minut nic a potom bolest zas 10 min nic a potom bolest a dlzka bolesti sa predlzuje a nterval medzi nimi sa skracuje, alebo je to stala bolest a len zosilnie a zasa stala bolest a zosilnie????

akika722
11. aug 2010

ahoooooojteeee kočky 😀 😀 😀 😀 😀 tak tu som ..dakujem vám všetkym.no bol to šok na 3D mi dr.ukazoval vaječniky no čo už...je zlatučky chrustik môj 😀 😀

kvietok121
11. aug 2010

@akika722 no konecne si tu uz sme sa ta naspominali, krasny chlapcek, takze u vas chlapov bude dost ... patrik sa tesi nie?

tatulienka
11. aug 2010

@akika722 jeeej zlatucky je...tak to ma zaujima, lebo aj my mame nachystane vsetko ruzove, tak hadam to nebude pipik...kde si bola na 3D?

akika722
11. aug 2010

@kvietok121 dakujem no teši sa len ho pusinkuje stale ale šiel k babke do nedele tak mi vegetime 😀 😀 😀
@tatulienka no ja mam pol skrine v ružovom ale už to balim a menim 😖 ale nemenila by som

ozaj a porody nove,že gorka ma chlapčeka??nestihnem vas dočitat tak poprosim nejake novinky baby 😀 😀 😀

jankasramka
11. aug 2010

nie ste niektora MIGRENICKA????
potrebujem rady lebo neviem ci mozem nejake lieky a idem sa zblaznit od bolesti.....prosim prosim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre