♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
11. aug 2010

@lji fuha, neviem, ale ja by som zbehla do dr

kikuska25
11. aug 2010

@kvietok121 ja viem ale ked niekedy mi ide skoro brusko vykopat..ale bola tu teta pocuvala mi aj ozvy povedala ze srdiecko krasne pocut tak som ludnejsia..ja som hlupa stresacka ach jaj

jankasramka
11. aug 2010

@lji ja mam hemoroidy od detstva-mozem povedat ze som "odbornik" v tejto oblasti 😎
hahaha no hrozne...

mas aj nejake bolesti, `pichanie?inak netrebaz toho robit strasnu vec. doktori ti poradia masti pripadne cipky ktore mne nepomohli nikdy viac ako tyzden ci dva.
ak ti mozem doporucit, pohladaj v lekarni masticku co sa vola KOSMIN NA HEMOROIDY.
je to bylinkovy zazrak. ja som si vzala sem do mexika zopar a uuuuuuuuuuuuuuplna pohoda.
a hlavne ze to nie su ziadne chemikalie a mozes to pouzivat aj preventivne aby sa ti nezhorsil stav. stoji okolo 80sk.
a papkaj celozrnne pecivo, biele vobec a dobre je pouzivat na varenie olivovy olej.tolko moje dlhorocne skusenosti 😝

lji
11. aug 2010

@kvietok121 no len doktora mam uz na dovolenke ☹ ale nemám žiadne bolesti, nič. tak snad to nebolo nič hrozné...

lji
11. aug 2010

@jankasramka jeeej si zlata. ja som si práve včera kúpila na prípadné hemeroidy Faktu. to mi poradila švagrinka že ona po pôrode potrebovala tak som spravila nákup v rámci prevencie. a bolesti žiadne, absolútne. keby sa po utretí nepozriem tak ani neviem že mám nejakú krv 😝 ďakujem si moc zlatá, budem sa držať tvojimi radami.

kvietok121
11. aug 2010

@kikuska25 este ze mas tetusku, neboj sa takaista stresarka

jankasramka
11. aug 2010

@kikuska25 preco?ja som si tiez raz nebola ista a tak som sa vystresovala ze som skoro plakala-najhorsie scenare predomnou-tak sme sli na dialnicnu pohotovost (lebo sme prave cestovali) no a sestricka sla pre tu vec na pocuvanie a ked otvorila dvere tak maly dal zrazu taky kopanec ze mi cele brucho vibrovalo 😀
a sestricka to videla. a hned sa smiala ze sa jej asi zlakol a ze ci som uz kludna....
a tak sme odial sli s usmevom-ze ved som prvorodicka:D

kvietok121
11. aug 2010

@lji aha tak uvidis ako sa to bude vyvijat

jankasramka
11. aug 2010

@lji no aj faktu poznam-je jedna z tych co teda moc nepomohli-len kym ju uzivas a je to chemikalia-ktorym sa budes chciet asi vyhnut predpokladam.
ta co ti pisem ja pomoze dlhodobo-aj ked ju uz nepouzivas a hlavne mozes si ju zacat davat uz teraz kym este nemas nijake ine priznaky.lebo ked budes cakat do porodu, bude to horsie a je to fakt neprijemne,,, 😖

majka35
11. aug 2010

@lji krvácanie z konečníka je v posledných týždňoch tehu úplne normálne, lebo bábo tlačí na konečník ... ak to bola jasnočervená krv, nemáš sa čoho obávať 😉 tiež som to mala a už som ok

majka35
11. aug 2010

@kikuska25 moja Terezka sa v posledných dňoch tiež hýbala veľmi málo, bábetká už majú veľmi málo miesta ... takže všetko je ok a ty buď pokojná 😉

majka35
11. aug 2010

@akika722 konečne doma 🙂 krásneho chlapčeka si si domov priniesla 🙂

lji
11. aug 2010

@jankasramka tak idem hned písať manželovi že ak bude mať cestu nech mi kúpi tú mastičku podla tvojich rád 😅

@majka35 ani nevieš ako si ma potešila 😀 a hej bola to jasnočervená krv. a ty si mala z toho aj nejaké bolesti alebo to bolo bez?

majka35
11. aug 2010

@lji absolútne žiadne ... ja som trpela aj zápchou ... ale keď som začala krvácať, tiež som sa trošku zľakla ale dr mi povedal, že je to úplne normálna vec ... nič som necítila, len som mala jasnočervenú krv na toaletnom 😵

kikuska25
11. aug 2010

@jankasramka ja citim od rana ze sa hybe len uz som necitila take kopance ale uz sa na tom pracuje uz pomalicky vytlaca nozicky alebo rucicky rozmyslam nad hlupostami a potom to tak vyzera 😠

tiffanka
11. aug 2010

@kvietok121 ďakujem 🙂

kvietok121
11. aug 2010

@tiffanka nie je zac aj nabuduce

kvietok121
11. aug 2010

@kikuska25 nemusia to byt kopance, stacia uz len pohyby, ja som tiez stresovala tak som si o tom citala ze stacia pohyby ale tie musia byt

kikuska25
11. aug 2010

@kvietok121 tak tie su tak je fajn..ale hlava sa mi toci ako blazon toto pocasie hlupe ani tak ani tak ☹ a ty uz to mas za par ako sa citis?uz sa musis velmi tesit..

akika722
11. aug 2010

@majka35 jéééj a ty si mala deň po mne???

tiffanka
11. aug 2010

baby ja sa zjaším.... dcéra kúpila malému body a sú malééé..... ☹ ☹ ani neviem či jej to mám povedať, tak sa z nich teší... a neboli najlacnejšie... 😅 ☹

barinkova
11. aug 2010

@akika722 aky si mala porod?

barinkova
11. aug 2010

ja mam dnes termin a este nic

barinkova
11. aug 2010

@kvietok121 kukam ze si este doma ako aj ja,ale uz trpnem toto cakanie dokelu

kvietok121
11. aug 2010

@barinkova ahoj ano sme doma, vcera vecer som mala bolesti ale okolo jednej som zaspala a dnes mi je fajn, pozeram ze dnes mas termin, kedy nastupujes do nemocky??? ja ak do stvrtku buduceho nic, tak potom nastupujem

kvietok121
11. aug 2010

@tiffanka moja tak to je smola, ako vies ze male????

kvietok121
11. aug 2010

@kikuska25 ani nevrav ano mam to zapar, termin je v pondelok citim sa akokeby som bola len v osmom mesiaci a nie pred porodom, okrem vcerajsej noci je to uplna pohoda, matejkovi je tam asi fajn a vobec nepomysla ze by sa vybral von

barinkova
11. aug 2010

@kvietok121 nebola som na poradni uz vcera,som sa bala,ja som malu 2 dni prenasala,tak sa spolieham akosi nato,mna vcera v noci spodok brucha bolel ale som zaspala potom,bojim sa nechcem ist lezat a nechcem vyvolavacku,pockam ak do piatku nic tak pojdem.

kvietok121
11. aug 2010

@barinkova nekazal ti prist??? ked to nepride??? ani nehovor ani ja nechcem vyvolavacku

barinkova
11. aug 2010

@kvietok121 kazal ale som nesla,ked to nepride pojdem do nemocnice

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre