♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
12. aug 2010

@katulkaaaaaa takze obidve by sme mali stihnut porodit este levica

memory97
12. aug 2010

@jankasramka ak maleho z tych placiek nenaduva a nema koliku, tak asi mu to dobre travi🙂

@kvietok121 ja som preto poslala muza, aby to na tych uradoch nestratili🙂 mam s tym zle skusenosti☹ ak ti pride materska, tak je vsetko v poriadku...

@mirmaj my sme tiez pre istotu kupili nutrilon🙂, ak by nahodou nieco a raz sa mi aj tak zisiel🙂 hlavne tekutiny a vajcova zasmazana polievka urobia divy pri mliecku🙂 este mi pomaha aj caj LEROS z lekarne na tvorbu mliecka🙂

kvietok121
12. aug 2010

@memory97 teraz by mala prist okolo 15 ako vyplata nie????

jankasramka
12. aug 2010

@memory97 co obsahuje ten caj?mozes sa prosim ta pozriet ake bylinky?

jankasramka
12. aug 2010

@fialka5959 ako je to s tym tonikom? to spusta pord ci ako?

tiffanka
12. aug 2010

@kvietok121 to aj ja prvýkrát počujem o tom hmate 😕 Mne to asi robiť nebudú 😀

memory97
12. aug 2010

@kvietok121 ano okolo 15-teho mi chodievala aj PN-ka a materska by mala tiez, kedze su to socialne davky. Myslim, ze ak vyjde 15teho na vikend, ze to pride skor. Ja som tiez zvedava, ci mi prva materska dojde, lebo so mnou poriadne tocili kvoli papierom, kedze sa Davidko predcasne narodil a od inych bab nechceli nic... uradnici by sa mali dohodnut, co vlastne po ludoch chcu a nie zbytocne ich prehanat, ale urcite to bude mat este z mojej strany dopad, som zvedava ako mi to vysvetlia, kedze som tam nemala este cas zajst, preco ma tak cvicili kvoli papieru, aj ked mali rodny list maleho...

@jankasramka ten caj obsahuje jastrabinovu vnat, rascovy plod, feniklovy plod, medovkova vnat, zlatobylova vnat, vnat fialky trojfarebnej, skorocelovy list. Na nete som niekde nasla, ze staci zmiesat par tychto plodov a urobi to presne to iste, ale za svet to teraz neviem najst, ked treba...

jankasramka
12. aug 2010

@memory97 hmmmm...dakujem, no ja som tu prednedavnom nasla len harmancek s rascou.... akoze fakt nechapem, ze tu tieto veci nerobia- som sa pytala v lekarni ci nemaju nejaky caj nakojenie a vsetci na mna pozeraju jak na blbu...zato sa pytam na tie bylinky- skusim to pohladat aspon samostatne a nejak kombinovat...
ani fenikel tu moc nepoznaju 😖

memory97
12. aug 2010

@jankasramka pamatam si iba,ze trebalo zmiesat fenikel, rascu a este nejaku bylinku a ze to ma ten isty ucinok ako caje. Druhy caj co mam, tak obsahuje iba 0,525g plod aniza praveho, 0,525g plod fenikla obycajneho, 0,45g vnat zihlavy dvojdomej v jednom nalevovom sacku. Mozno toto skor zozenies aj u vas.

lucia20
12. aug 2010

baby, by ste mi neverili aky strasny sme mali dnes den.... 😖 toto som uz dlho nezazila... 😠

ale jedno pozitivum, mame pred sebou uz len pat hodin a materska je v suchu a mame termin 23.8. je to len 10 dni, ale mam pocit, ze sa toho uz nedozijem. neskutocne ma boli chrbat a podbrusko...

barinkova
12. aug 2010

tak ja som bola este na obed na poradni,tak vsetko ok,som nakoniec isla,drobec je v poriadku a som na prst otvorena,takze vraj by sa to malo rozbehnut,a ak nie tak v pondelok lezat.

jankasramka
12. aug 2010

@memory97 vdaka si zlata, skusim to pohladat...🙂
@barinkova no vidis a ani to nebolelo🙂 a aspon si mozes byt ista ze vsetko je ok🙂

kvietok121
12. aug 2010

@tiffanka to len ked sa neotvaras

kvietok121
12. aug 2010

@tiffanka alebo ked uz mas tesne termin na prirodzeny porod. neviem aj katulkeeeeeeee ho robil

kvietok121
12. aug 2010

@lucia20 moja a co sa stalo? to je terminsekcie ak som dobre rozumela

kvietok121
12. aug 2010

@memory97 takze teoreticky by mala prist zajtra, kedze 15 je nedela

kvietok121
12. aug 2010

@barinkova neboj tento vikend bude plodny urcite nas bude viac 😀 😀 😀 😀 oni sa v brusku asi dohodli

vladka84
12. aug 2010

@kvietok121 tak ja by som si potom naplanovala ten dalsi vikend 😀 v utorok mam poradnu, tak to skusim spomenut lekarovi, ze ci by to neslo 😀 😀 😀

kvietok121
12. aug 2010

@vladka84 urcite ti povie ze ano ved chces mat tiez tvrdohlave levica nie od pondelka buduceho uz je panna 😀 😀 😀 😀

kvietok121
12. aug 2010

baby prave prisiel mm z robotky, zajtra by sme mali mat konecne postielku, tak mi doniesol nejake foto prednej casti tak aspon takto sa chvalim aj ked este nie je postavena a uplne pripravena

kvietok121
12. aug 2010

este blizsie

katulkaaaaaa
12. aug 2010

ziadne nove babetko?mi nerodime nerodime 😀 😀 😀

kahlan1
12. aug 2010

ahojte
nemate teraz pred koncom krvavy vytok?

lucia20
12. aug 2010

@kvietok121 hej, to je termin sekcie, aj ked som si 100% neni ista, ci to budu robit hned v ten den. lebo na ziadne preoperacne ma neposlal, tak ale buduci tyzden idem este na monitor, tak sa popytam.

no ani sa nepytaj.... my byvame s mojimi rodicmi vedla seba, takze ja ked niekam idem rano pustim odposluch a ony maju druhu vysielacku a baby ked vstanu, tak na nich zavolaju a pridu po nich. vcera vecer spala lucka u nich a katka doma. jasne som sa s nimi dohodla, ze ostavaju doma obe, lebo mam aj poradnu aj monitor a ze ony mi tam nevydrzia polhodinu kym budem napojena na monitor. tak sme to vecer uzavreli s tym, ze ostavaju doma a idem sama.
dnes som bola na monitore a cakala som na poradnu a mama mi vola, ze zobrali lucku a isli do modry po zemiaky a nakupit.... tak mi nedalo a pytam sa, ze kde je katka... no hadajte??? ony ju nechali doma. 😠 rano vzdy nechavam odomknute, ked su doma baby, keby nahodou. ony dosli zobrat lucke oblecenie, zamkli a odisli. a ten moj bubacik ostal doma sam. toto mi volali tesne pred vstupom do ordinacie, to ste mali vidiet ako som zacala hucat do toho telefonu, ze ako je to mozne... ja uz hororove predstavy ako je moj pokladik viac ako tri hodiny zavrety doma sam..... takze katarinka bola az do 13.15 hod doma sama. takze ja som isla do ordinacie, ani som nepocuvala poriadne lekara iba som uvazovala nad tym, co je s malou, co vsetko sa jej mohlo stat.
ked konecne uz boli pri nej, tak mi volali, ze je ok, ze sa napapala a dala si ku linke stolicku a sedela na linke a pozerala von oknom a cakala kto pride... ja som v zivote na moju mamu tak nehucala ako dnes... no krvi by ste sa vo mne nedorezali... a vrchol vsetkeho ony mi zacnu tvrdit, ze ja som povedala, ze katka ide so mnou na kramare... 😠 😠 😠 😠 😠 no mna skoro j----- o o zem... moji rodicia su k nim uzasni, velmi pekne sa o nich staraju, ale vidim, ze budem musiet uplne vsekto kontrolovat, lebo neskutocne zabudaju a najhorsie je ze si to ani nepriznaju.........
toto som volala muzovi do roboty, ten tiez samozrejme nasraty a vytoceny, este nejake stresy v robote, tak sa mu uz z rozculenia, vycerpania a stresu podarilo naburat dve auta... 😖 😖 😖 😖 no co vam poviem. den blbec...

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@kahlan1 nie ja nic take nemam....ked ide krv nemala by si ist do nemocnice???

vladka84
12. aug 2010

@kvietok121 j by som brala aj pannu, jednu uz doma mam 😀

lucia20
12. aug 2010

@kvietok121 krasna postielka...

kahlan1
12. aug 2010

@katulkaaaaaa to iba uplne trochu ked sa vycikam - tak neviem ci mam ist alebo je to ta zatka este

lucia20
12. aug 2010

ozaj, volala mi groka, vraj vnoci malemu menili krv, ale ze mu pekne klesli hodnoty, a ze uz aj vyzera lepsie, ani pod lampou nie je. nechaju ju na sestonedelido pondelka, tak uvidi co bude potom dalej...

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@lucia20 no luci sa divm ze si to predychala mna by jeb....chuda malinke ale zvladla to super,vidis mas rozumne dievcatko,vystiskaj ju babulku 😵 a mm nech si dava pozor,teraz ho budes potrebovat...uf no vidim ze lepsie sa nudit cele dni ako byt v strese,tak si daj pohov a sprav si pekny vecer...ja pijem cervene vinko,zevraj pomaha...no uvidime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre