• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 ale robi pekne deti :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no aspoň niečo vie poriadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dakujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde zmizla lucka? predychava poslednu hodinku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja sa tak tesim, ze je zajtra piatok a konecne vikend ako keby som cez tyzden do roboty chodila :sunglasses:
12. aug 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 tu som len tu zurim na gel :D
12. aug 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby padam spať...dieťa robi svoje :grinning: od rana behame...stehy sme boli vybrať,detska dr,uška,2x prechadzka a som hotováááááá
12. aug 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to jak moj. do vsetkeho sa chysta a chysta.... :confounded:
vychadza mi maximum. este hodinku. drzim nohy spolu. :D
12. aug 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dobru nocku
12. aug 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 aj vam baby luci nerod-fandim ti VYDRž,VYDRž,VYDRž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dobru, idem aj ja...uz mi klipkaju oci, kym najdem polohu bude polnoc a rano sa mi zase nebude chciet vstavat...
12. aug 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :D:D:D drzim drzim :D idem spat a prespim to. dobru
12. aug 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 materska dovolenka je tu 40dni pred porodom a 40 dni po porode.chapete to?
a pridavky od statu-to co je?
to si neviete predstavit. ked som spominala ako je to v EU, nikto nechapal ze co robim v mexiku.
ked som citala ze tu pisete o nizkych pridavkoch tak som to chcela spomenut...

si zoberte ze musite po 40 dnoch decko "odlozit" do nejakej smejdovej opatrovne-jasiel atd...alebo zivorit.

fakt si neviete predstavit ake mate stastie ze ste sa narodili v europe....

ja kazdy den dakujem Bohu ze mame postel a strechu nad hlavou...
13. aug 2010 o 02:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa uz je piatok trinasteho...stale nic????? :wink:
13. aug 2010 o 02:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, zeby dnes bolo opat slniecko a zajtra bude chladno. Babule teste sa, pri zmene pocasia sa rodi vela deticiek.
13. aug 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko memory, ja som to hovorila ze tento vikend sa to rozbehne :grinning:
13. aug 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ja viem dnes ju prinesu, ja si myslim ze tento vikend to bude a poradnu nestihnem, dnes rano som bola v kostole, na konci omse som sa ani nemohla postavit, take bolesti do krizov, ale uz to preslo, idem naranajkovat
13. aug 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko stale som pokope,chystam sa do banky,a po uradoch...mozno ma paninky vytocia a spusi sa aj porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2010 o 08:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak sa drz a pekny den ja idem zehlit papa
13. aug 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka a to take mesacne babo potom daju do jasiel? :astonished: no tak to ti fakt niet co zavidiet... a ty si nemozes vybavit, aby si dostavala nieco zo Slovenska, alebo aspon jednorazovy prispevok?

@kvietok121 @katulkaaaaaa tak nech to mate za sebou... a s kym tu ja budem fucat este dalsie tyzdne? :confused:
13. aug 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 neboj este nas tu je dost a uvidime ako to vsetko dopadne
13. aug 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 to tazko :frowning2: navyse ja som polka tak je to este komplikovanejsie :confounded:
13. aug 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su dve hod. nadranom a ja som este oka nezazmurila......ach jaj-nespavost horsia ako posledne dni tehotenstva
13. aug 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no, tak by aspon jedna mohla byt taka obetava a vydrzat to so mnou dokonca :grinning:
@jankasramka nestras, ja sa tesim, ze sa po porode, ak mi to malicka dovoli,konecne poriadne vyspim, vkuse aspon 6hod. bez pauzy na vecko a prebudenia pri kazdom otoceni :unamused:
13. aug 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, som strasne vycerpana, s chalanmi to tak nebolo, kazdu chvilu mam zimnicu-tak hodinu, potom sa zacnem potit... Trasiem sa a tak... Prosim vas, prejde mi to? Po tom sestonedeli..? Porod bol naozaj vycerpavajuci, trhalo ma pri zaspavani... Mate s tym niektora skusenosti? Zlata zila ako menstruacia-taka silna...
13. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je tak fajne pod mrakom, tak sa idem pustit do upratovania a potom mozno aj pozehlim, ked uz mi @kvietok121 pripomenula tu kopu v skrini :unamused:
tak zatial dievcence...
@21 ja s tym nemam skusenost, bohuzial neporadim :confounded: drzim palce,nech to coskoro prejde...
13. aug 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary dakujem za info
13. aug 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babenky, som grogy

obdivujem vas, ktore ste rodili cisarskym
ja som mala akutny cisarak kvoli malej a este teraz som z neho mimo, asi som moc precitlivena, mozno je to tym, ze som s nim neratala a tak som z neho vykolajena a popravde nemam o tom nic nastudovane tak neviem co mam cakat

ale vdaka Bohu sme ok (este ze som sa pocas celeho tehu modlila k patronovi tehotnych sv.gerardovi), hlavne malicka, dostali sme aj cisielko sv.trojice - 3 :sunglasses:
mala som zvlastny porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confounded: od doobedia do vecera som mala kontrakcie, t.j. prirodzeny, potom sekcia, ale aka najprv spinalka a nasledne narkoza a sup, sup a mala bola vonku, videla som ju az po 24 hod. strasny pocit
tymto chcem zaroven podakovat Dr. Plichtovej z Ruzinova, ktora sa o mna super starala pocas porodu - bola uzasna - odporucam ju kto chcete rodit v ruzinove, super sa s nou komunikuje, ze nemate vobec strach...

upresnim este udaje o Chiare narodila sa o 19.25, vaha 3290g, 50cm - rozposlali sme zle sms :grinning: v tom soku ako to "rychlo" islo

drzim palce vsetkym kinderkam, nech mate krasny porod

PS: kto si chce vybrat cisarak ak nemusi, rozmysliate si to, normalny je o 100000000x lepsi najma co sa tyka poporodneho stavu a starostlivosti o babo
13. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vsetkym za prianie
13. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...som po poradni...ziadna zmena, ani najsammensia :astonished: maternica vysoko, krcok tvrdy, zatvorene vsetko, porodne cesty nepripravene...nevadiiiiiiiiii...idem stavat postielku a na vikend k rodicom na gulas...ked sa jej nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky mozem sa pridat? Aj ja som augustovka aj ked uz zacinam mat pocit ze hadam neporodim nikdy. Kolke ste tu "prenasacky" ?
13. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 tekutín pijem dosť, dnes idem uvariť tu polievku, lebo fakt sa mi zda, že mam mliečka menej ako ked som išla z nemocnice, tak tomu fakt nerozumiem, ale možno sa to len ustaluje na potreby malej a netreba robiť paniku :slight_smile:
13. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok