• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@21 to prejde, neboj sa to je tou velkou zmenou
13. aug 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 , este ray, dakujem!
13. aug 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 nemas zac, hovorim len pravdu
13. aug 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 tak to som pri Timke nemala, sice som bola "vyhukana" ale asi sa mi rychlo dali hormony do poriadku... tak ti drzim palce, nech to rychlo prejde, asi by ti pomohlo, keby si sa mohla poriadne vyspat, malicku aj chlapcov nech ti niekto vezme, aj kazdy den aspon na hodinku.
13. aug 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ,nema kto-mm je stale v praci-mal dovolenku, tak teraz mu pridali, mama je 49km od nas a svokrovci tiez-ti by si aj tak chalanov nezobrali... A stari rodicia aj tak pracuju...
13. aug 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 tak to budes mat asi z totalneho vycerpania, sama po porode na tri deti - obdivujem
13. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 len sa pekne drzkaj neboj to zvladnete
13. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 ibalgin ti nezabral? Neporadim ti, mne po porode hrozne opuchala 1 noha a po 2 tyzdnoch to samo od seba zmizlo... lekary ti na to nic nedali?

@kacena4 hlane, ze ste obe v poriadku, mala je rozkosna:slight_smile:

@mirmaj aj ja som mala menej mliecka, ked sme prisli z nemocnice, ale uz je to v pohode. Ja si davam este k tvorbe mliecka meltu alebo caro. A este je dobra na tvorbu mliecka polievocka z mrkvy.
13. aug 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 tak potom sa niet co cudovat, je to zaberak nielen fyzicky ale hlavne psychicky, starat sa o 3 deti po tazkom porode... ale neboj, raz sa to musi ustalit, tak len pevne nervy a oddychuj kazdu volnu chvilku :wink:
inak, ja sa tiez toho trosku obavam, predsa len, teraz uz nebudem len ja a babo, bude tu aj Timka, ktora ma tiez svoje "poziadavky", a nerada by som bola, keby mala pocit, ze je odsunuta na vedlajsej kolaji... preto by som bola rada, keby som bola z porodnice doma este v case, ked bude mat mm dovolenku, aby sme sa nejako prestriedali...
13. aug 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja som pocula, ze aj bryndzova polievka - aj ked neviem, ci je bryndza prave vhodna? :astonished:
13. aug 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka , mm robi na smeny, ked je doma, tak veeeelmi pomaha... No teraz je furt v praci... Hnusaci, vobec im nedoslo, ze ho potrebujem, aj ked uz nema dovolenku??? :angry:
13. aug 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no takže v pondelok už na príjem a bude vyvolávanie porodu aaach joj :confounded:
a dnes monitor uplne vporiadku ,hybal sa ale von sa mu nechce stále :slight_smile:
13. aug 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 , to ma v podstate chytilo az vcera, nebola som u dr. Ani neviem, kde by som s tym mala ist...
13. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 mm si nastastie vybavil dovolenku az ked pojdem rodit, aby mal byt kto s timkou a potom este so mnou doma ma volno 3 tyzdne, tak som celkom rada ale aj tak sa bojim :unamused: uvidis to zachvilu prejde, aj ked s tym nemam skusenost a dufam, ze ani nebudem :confused:
13. aug 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môj ma dovolenku teraz dva tyždne,a než porodím aj mu skončí :grinning: drobečkovi sa nechce von asi nam to robí naschvál..... :slight_smile:
13. aug 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena tak to vam pekne vychadza :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena takze buduci tyzden alebo cez vikend dalsie babenko
13. aug 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka to ano,čo už narobíme nejak to zvládneme :slight_smile:
nech vám to aspoň vyjde krásne :slight_smile:
13. aug 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to už snád bude lebo sa zbláznim ,nohy mám jak balony a to dlhéééé čakanie :slight_smile:
vám to aspoň vydráždili tými zátkami ale u mňa sa vôbec nič nedeje :grinning:
13. aug 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj mm mal dovolenku na termin podla sona aj podla vypoctu, a kedze sa narodila skoro na den podla vypoctu, po porode moc s nami nepobudol... :cry:
13. aug 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 to si neviem predstavit ako to suprovo musíš zvladat s tromi detičkami :slight_smile: no to je niečo s tymi dovolenkami :unamused:
13. aug 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena @21 tak nam to snad vyjde, ked ma 3 tyzdne a nastupi v den porodu, len som zvedava ako to bude zvladat s timkou doma :fearful: uz teraz sa bojim a ked pojdem na termin, este aj do skolky s nou pojde prvykrat
13. aug 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena dakujem, chalani pomozu, obcas sa hadaju, biju, ale da sa.

@lucynocka moj mm taketo veci zvlada uplne v pohode, nechala by som ho aj s malou niekolko hod, vobec by som sa nemusela bat, iba by som musela dohliadnut, aby chalani brali svoje lieky...
13. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze moj mm... :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky koncim, mala sa po 3 hod budi a mna boli chrbat...
13. aug 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 ja neviem mozno to aj on zvladne, este s nou nebol tak dlho sam max 1 den a na noc je tiez zvyknuta, ze ja ju ukladam, no uvidime, mozno budem prekvapena, len s jeho stravou a upratovanim :grinning: :grinning: :grinning: chuda moje male, ale tyzden to snad prezije
13. aug 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena ale ci to pomoze to teda neviem
13. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka neboj dáš mu inštrukcie a zvládnu to v pohode a malá mu určite poradí tatkovi je chytra,deti majú viac rozumu než dospelí....to poznám od krsnata a synovca :grinning: :grinning:

ja mám obavy ked nechám mojeho samého doma ako dopadne byt ked sa vrátim z porodnice teraz mám všetko vygruntovanééé to si potrpím a on sám doma :zipper_mouth: :confused:
13. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no snád ano ,určite sa vypýta von sám :slight_smile: ten náš asi trucuje :grinning:
13. aug 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena to ona uz ma teraz instrukcie a nastastie je dost samostatna. vsak my mame vsetko vyupratovane, ze keby nieco nech maju poriadok ale nechcem vediet do coho pridem
13. aug 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok