♥Augustové miláčiky 2010♥

Ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete x-) x-) x-)
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉
kvietok121
13. aug 2010
@ladena to sme na tom rovnako, vsetko vyprane, vyzehlene, upratene a odchadzame ku svokrovcom, v nedelu sa vratime ak neporodim, ja si viem byt predstavit: kopa hrncov, kopa pradla a tak ale neva hlavne ze to ten tyzden sam vydrrzi, potom ked sa vratime, budeme zase upratovat
ladena
13. aug 2010
@lucynocka tak sme na tom rovnako 😃 😃 😃 😃
lucynocka
13. aug 2010
@ladena az na to ze ja tu budem mat este malu :-S ale myslim, ze sa mu prisposobi, nema s tym problem, len aby mi ju nepokazil a ked dojdem domov, tak sa zblaznim :-N
kvietok121
13. aug 2010
baby nachvilu si odskocim, prichadza nam postielka huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
lucia20
13. aug 2010
@tiffanka aj ja mam cisarsky naplanovany dva tyzdne pred terminom....

@katulkaaaaaa na kramaroch mozes mat muza... nie pri sebe na sale ale na porodnici...

ladena
13. aug 2010
@kvietok121 tak asi dopadnem aj ja 😃 .....no ale svokra si myslí že hned príde na navštevu ]-( tak už popredu všetci dostali info že až po týždni budú prijímané návštevy možno :-p

@lucynocka všetko dobre dopadne ,len sme starostlivé a ty hlavne s dcérkou bude to v pohode 🙂 😉
lji
13. aug 2010
@katulkaaaaaa aaale tak ja som ťa snad nevytočila :-p len som sa čudovala že si ešte tu 😃

babule mne tiež už niekto povedal že či nemám dvojičky ale to asi nebola narážka na brucho - skôr mi hovoria že som chudšia - no ved akoby aj nie ked som stále 2kg dolu oproti začiatočnej váhe :-N ale ja mám z čoho zhadzovať.

@kvietok121 milé od kňaza 🙂
lji
13. aug 2010
@ladena a ako si im šetrne všetkým oznámila že návštevy až po určite dobe?bo mám pocit že aj moja svokra si nejak začína už teraz na malú nárokovať a neviem či budem schopná, ochotná a rada ked sa mi budú striedať ludia doma a ja ešte na to nebudem pripravená ]-(
lucynocka
13. aug 2010
@lji 2 kg dolu? ty to mas nejak naopak a potom po porode zacnes priberat? 😃
kvietok121
13. aug 2010
@ladena to som zvedava ako dopadneme my s navstevami, ja mam blizko tiez aj mamu, aj svokru, aj manzelovho brata s rodinou ... tak som zvedava ...

postielka sa sklada
ladena
13. aug 2010
@lji no tak mi povedala ze si vezme dovolenku svokra ze sa teší na vnúčika a tak som povedala ze nepotrebujem navštevy hned po porode ,že si prva musíme zvyknut sami a budeme mat doma tatka ...pomoc nepotrebujeme ,musíme sa naučit sami 🙂
asi som moc drzá ale osobne mi to vadí aby sa nám nafarali všetci do bytu,môžu počkat ved babo si musí predsa spravit imunitu a zvyknút na nové okolie a ajtak budeme unavené po porode treba sa vschopit a nie behat okolo navštevy 😉 🙂
ladena
13. aug 2010
@kvietok121 tiež to máme pokope, treba dat hned info a dufam že sa neurazia....no je to milenučké stvorenie naše a všetci sa tešia,no predsa to neprehánať 😃
kvietok121
13. aug 2010
@ladena to si teda nabrala poriadnu odvahu, ja az taku nemam ale keby nieco mam m ktory mi drzi stranu a svokre to vie tak priamo tiez povedat tak keby nieco mam ho v zalohe, u mna svokra nastupuje aj od septembra na dochodok, aj mamina je takze sa budu asi predbiehat
lucynocka
13. aug 2010
len keby si to tie navstevy uvedomili, ze nemas na nikoho naladu a ani energiu
kvietok121
13. aug 2010
@lucynocka ved to
kvietok121
13. aug 2010
a hlavne ked je to tvoje prve tak si ho chces uzit, chces sa na neho len tak pozerat a nie s niekym diskutovat 😃
lji
13. aug 2010
@lucynocka ale tak ja už nemám kam priberať, ja som taký váhový extrém :-N ]-( čiže najskôr som schudla 6kíl a potom postupne nabrala 4 :-N mňa je dosť-kludne vám môžem aj rozdať 😃

@ladena tak ja očakávam že moja mamina bude pri mne keďže s nou aj rátam a keďže bývame síce v samostatnej bytovej jednotke ale ten istý dom. ale ostatní nech sa hnevaju alebo nie, neviem si predstaviť pomaličky sa dať dokopy s malou a ešte aj pripraviť návšteve vhodné prostredie, prinajlepšom si vypočuť aký bordel mám čo viem že by si vela ludi neodpustilo aj ked bude mala na svete 8-( a svokra sa neurazila ked si ju takto "vypoklonkovala"?
lji
13. aug 2010
inak kamoška mi napísala nech sa nenechám obabrať od dobrých duší ktoré mi budú chcieť pomôcť a vezmú mi malú aby som si popratala,uvarila a pod. že ked chce niekto pomôcť nech teda navarí, uprace, ožehlí a nech mi malú nechajú len pre seba 😃
lucynocka
13. aug 2010
@kvietok121 aj druhe si chcem uzit a ked to prve nebudem mat pri sebe tyzden tak to mam 2 naraz a nie este navstevu, a hlavne moja svokra uzasna jej idealny cas na navstevu je okolo 21 - 22 hod a este sa cuduje, ze timka uz spi? a ide za nou do izby a bozkava ju... a mna ide roztrhnut, ked toto bude robit pri 2 detoch, no neviem, ci to moje nervy vydrzia...
kvietok121
13. aug 2010
@lji uvidime ako to bude
ladena
13. aug 2010
@kvietok121 tak to máš pekné obidve na dôchodku,budú u vás závody ktorá bude voziť kočárek 🙂

moje obidve robia naštastie a svokra ta sa ide zblaznit z nakupovania aj to som jej musela zatrhnút 😃 moja mama ma pozná s nou nieje problém 😃 ja som to vyriešila: budem na materskej ja, tak si budem aj voziť
oni si svoje deti odvozili a tešili sa s nimi ....ja to chcem prežit tiež 🙂
kvietok121
13. aug 2010
@lucynocka moja tak to musis mat dobre nervy
lucynocka
13. aug 2010
@lji tak navarit a ozehlit mi mozu, ale nech mi nikto neupratuje, to budem mat este viac roboty, kym najdem vsetko, lebo nikto nevie kde co mame, a bola by som len zbytocne nervozna
kvietok121
13. aug 2010
@ladena no ved som zvedava ako to bude, moja mama je v pohode, a ma uz 5 vnukov, ale svokra bude mat len druheho a to prveho vnuka ( to este nevie), vnucku ma vo vedlajsom vchode
lucynocka
13. aug 2010
@ladena tak to ja by som sa od svokry nedozila aby mi deti vozila, ona len mudrovat lubi ]-(
ladena
13. aug 2010
@lji no neurazila sa,vieš ja ju poznám aka je tak hned som ju musela ukludnit lebo tie jej rady co mi davala a tak by som sa zblaznila,ona žije ešte v tej ich starodávnej dobe...... a bude to ich prvé vnúča tak to strašne prežíva :-N
a moja mama majú už dve vnúčata ,tak ma chápe 🙂
ladena
13. aug 2010
@lucynocka ta moja taktiež dava rozumy ale vozit by chcela,no ale nato aka je leniva sa nebojim ze by vozila 😃 😃
katulkaaaaaa
13. aug 2010
@lji jasne ze si ma nevytocila 😃 teraz som sa vratila z mesta dali sme si s mm a dcerkou pizzu a ledva fuciiiim,idem vas docitat...vsetci sa kupu v bazene ja uz neriskujem ked sa otvaram nech nejaku infekciu nechytim
lji
13. aug 2010
@ladena hej u nás je to tiež tak. svokrine prvé vnúča, mojej maminy to bude 6vnúča :-N tak aj preto očakávam že svokruša bude akčná, len s tým že ked tej niečo poviem tak sa desne urazí :-S

@lucynocka tak to bolo len ako príklad.mna ide rozhodiť ked nechávam upratovanie čo i len na muža keďže sama si porobím najlepšie 😃
ladena
13. aug 2010
@kvietok121 to su svokry.....ale ved to zvladneme s nimi len na rovinu to povedat a bude klud 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli