• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@ladena to sme na tom rovnako, vsetko vyprane, vyzehlene, upratene a odchadzame ku svokrovcom, v nedelu sa vratime ak neporodim, ja si viem byt predstavit: kopa hrncov, kopa pradla a tak ale neva hlavne ze to ten tyzden sam vydrrzi, potom ked sa vratime, budeme zase upratovat
13. aug 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka tak sme na tom rovnako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena az na to ze ja tu budem mat este malu :confounded: ale myslim, ze sa mu prisposobi, nema s tym problem, len aby mi ju nepokazil a ked dojdem domov, tak sa zblaznim :sweat_smile:
13. aug 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nachvilu si odskocim, prichadza nam postielka huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. aug 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka aj ja mam cisarsky naplanovany dva tyzdne pred terminom....

@katulkaaaaaa na kramaroch mozes mat muza... nie pri sebe na sale ale na porodnici...

13. aug 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tak asi dopadnem aj ja :grinning: .....no ale svokra si myslí že hned príde na navštevu :angry: tak už popredu všetci dostali info že až po týždni budú prijímané návštevy možno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucynocka všetko dobre dopadne ,len sme starostlivé a ty hlavne s dcérkou bude to v pohode :slight_smile: :wink:
13. aug 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aaale tak ja som ťa snad nevytočila :stuck_out_tongue_closed_eyes: len som sa čudovala že si ešte tu :grinning:

babule mne tiež už niekto povedal že či nemám dvojičky ale to asi nebola narážka na brucho - skôr mi hovoria že som chudšia - no ved akoby aj nie ked som stále 2kg dolu oproti začiatočnej váhe :sweat_smile: ale ja mám z čoho zhadzovať.

@kvietok121 milé od kňaza :slight_smile:
13. aug 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena a ako si im šetrne všetkým oznámila že návštevy až po určite dobe?bo mám pocit že aj moja svokra si nejak začína už teraz na malú nárokovať a neviem či budem schopná, ochotná a rada ked sa mi budú striedať ludia doma a ja ešte na to nebudem pripravená :angry:
13. aug 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji 2 kg dolu? ty to mas nejak naopak a potom po porode zacnes priberat? :grinning:
13. aug 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena to som zvedava ako dopadneme my s navstevami, ja mam blizko tiez aj mamu, aj svokru, aj manzelovho brata s rodinou ... tak som zvedava ...

postielka sa sklada
13. aug 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji no tak mi povedala ze si vezme dovolenku svokra ze sa teší na vnúčika a tak som povedala ze nepotrebujem navštevy hned po porode ,že si prva musíme zvyknut sami a budeme mat doma tatka ...pomoc nepotrebujeme ,musíme sa naučit sami :slight_smile:
asi som moc drzá ale osobne mi to vadí aby sa nám nafarali všetci do bytu,môžu počkat ved babo si musí predsa spravit imunitu a zvyknút na nové okolie a ajtak budeme unavené po porode treba sa vschopit a nie behat okolo navštevy :wink: :slight_smile:
13. aug 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tiež to máme pokope, treba dat hned info a dufam že sa neurazia....no je to milenučké stvorenie naše a všetci sa tešia,no predsa to neprehánať :grinning:
13. aug 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena to si teda nabrala poriadnu odvahu, ja az taku nemam ale keby nieco mam m ktory mi drzi stranu a svokre to vie tak priamo tiez povedat tak keby nieco mam ho v zalohe, u mna svokra nastupuje aj od septembra na dochodok, aj mamina je takze sa budu asi predbiehat
len keby si to tie navstevy uvedomili, ze nemas na nikoho naladu a ani energiu
13. aug 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne ked je to tvoje prve tak si ho chces uzit, chces sa na neho len tak pozerat a nie s niekym diskutovat :grinning:
13. aug 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka ale tak ja už nemám kam priberať, ja som taký váhový extrém :sweat_smile: :angry: čiže najskôr som schudla 6kíl a potom postupne nabrala 4 :sweat_smile: mňa je dosť-kludne vám môžem aj rozdať :grinning:

@ladena tak ja očakávam že moja mamina bude pri mne keďže s nou aj rátam a keďže bývame síce v samostatnej bytovej jednotke ale ten istý dom. ale ostatní nech sa hnevaju alebo nie, neviem si predstaviť pomaličky sa dať dokopy s malou a ešte aj pripraviť návšteve vhodné prostredie, prinajlepšom si vypočuť aký bordel mám čo viem že by si vela ludi neodpustilo aj ked bude mala na svete :rolling_eyes: a svokra sa neurazila ked si ju takto "vypoklonkovala"?
13. aug 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kamoška mi napísala nech sa nenechám obabrať od dobrých duší ktoré mi budú chcieť pomôcť a vezmú mi malú aby som si popratala,uvarila a pod. že ked chce niekto pomôcť nech teda navarí, uprace, ožehlí a nech mi malú nechajú len pre seba :grinning:
13. aug 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 aj druhe si chcem uzit a ked to prve nebudem mat pri sebe tyzden tak to mam 2 naraz a nie este navstevu, a hlavne moja svokra uzasna jej idealny cas na navstevu je okolo 21 - 22 hod a este sa cuduje, ze timka uz spi? a ide za nou do izby a bozkava ju... a mna ide roztrhnut, ked toto bude robit pri 2 detoch, no neviem, ci to moje nervy vydrzia...
13. aug 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji uvidime ako to bude
13. aug 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tak to máš pekné obidve na dôchodku,budú u vás závody ktorá bude voziť kočárek :slight_smile:

moje obidve robia naštastie a svokra ta sa ide zblaznit z nakupovania aj to som jej musela zatrhnút :grinning: moja mama ma pozná s nou nieje problém :grinning: ja som to vyriešila: budem na materskej ja, tak si budem aj voziť
oni si svoje deti odvozili a tešili sa s nimi ....ja to chcem prežit tiež :slight_smile:
@lucynocka moja tak to musis mat dobre nervy
@lji tak navarit a ozehlit mi mozu, ale nech mi nikto neupratuje, to budem mat este viac roboty, kym najdem vsetko, lebo nikto nevie kde co mame, a bola by som len zbytocne nervozna
@ladena no ved som zvedava ako to bude, moja mama je v pohode, a ma uz 5 vnukov, ale svokra bude mat len druheho a to prveho vnuka ( to este nevie), vnucku ma vo vedlajsom vchode
13. aug 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena tak to ja by som sa od svokry nedozila aby mi deti vozila, ona len mudrovat lubi :angry:
13. aug 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji no neurazila sa,vieš ja ju poznám aka je tak hned som ju musela ukludnit lebo tie jej rady co mi davala a tak by som sa zblaznila,ona žije ešte v tej ich starodávnej dobe...... a bude to ich prvé vnúča tak to strašne prežíva :sweat_smile:
a moja mama majú už dve vnúčata ,tak ma chápe :slight_smile:
13. aug 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka ta moja taktiež dava rozumy ale vozit by chcela,no ale nato aka je leniva sa nebojim ze by vozila :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji jasne ze si ma nevytocila :grinning: teraz som sa vratila z mesta dali sme si s mm a dcerkou pizzu a ledva fuciiiim,idem vas docitat...vsetci sa kupu v bazene ja uz neriskujem ked sa otvaram nech nejaku infekciu nechytim
13. aug 2010 o 16:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena hej u nás je to tiež tak. svokrine prvé vnúča, mojej maminy to bude 6vnúča :sweat_smile: tak aj preto očakávam že svokruša bude akčná, len s tým že ked tej niečo poviem tak sa desne urazí :confounded:

@lucynocka tak to bolo len ako príklad.mna ide rozhodiť ked nechávam upratovanie čo i len na muža keďže sama si porobím najlepšie :grinning:
13. aug 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to su svokry.....ale ved to zvladneme s nimi len na rovinu to povedat a bude klud :grinning:
13. aug 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok