♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
13. aug 2010

@ladena to sme na tom rovnako, vsetko vyprane, vyzehlene, upratene a odchadzame ku svokrovcom, v nedelu sa vratime ak neporodim, ja si viem byt predstavit: kopa hrncov, kopa pradla a tak ale neva hlavne ze to ten tyzden sam vydrrzi, potom ked sa vratime, budeme zase upratovat

ladena
13. aug 2010

@lucynocka tak sme na tom rovnako 😀 😀 😀 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
13. aug 2010

baby nachvilu si odskocim, prichadza nam postielka huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucia20
13. aug 2010

@tiffanka aj ja mam cisarsky naplanovany dva tyzdne pred terminom....

@katulkaaaaaa na kramaroch mozes mat muza... nie pri sebe na sale ale na porodnici...

ladena
13. aug 2010

@kvietok121 tak asi dopadnem aj ja 😀 .....no ale svokra si myslí že hned príde na navštevu 😠 tak už popredu všetci dostali info že až po týždni budú prijímané návštevy možno 😝

@lucynocka všetko dobre dopadne ,len sme starostlivé a ty hlavne s dcérkou bude to v pohode 🙂 😉

lji
13. aug 2010

@katulkaaaaaa aaale tak ja som ťa snad nevytočila 😝 len som sa čudovala že si ešte tu 😀

babule mne tiež už niekto povedal že či nemám dvojičky ale to asi nebola narážka na brucho - skôr mi hovoria že som chudšia - no ved akoby aj nie ked som stále 2kg dolu oproti začiatočnej váhe 😅 ale ja mám z čoho zhadzovať.

@kvietok121 milé od kňaza 🙂

lji
13. aug 2010

@ladena a ako si im šetrne všetkým oznámila že návštevy až po určite dobe?bo mám pocit že aj moja svokra si nejak začína už teraz na malú nárokovať a neviem či budem schopná, ochotná a rada ked sa mi budú striedať ludia doma a ja ešte na to nebudem pripravená 😠

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
13. aug 2010

@ladena to som zvedava ako dopadneme my s navstevami, ja mam blizko tiez aj mamu, aj svokru, aj manzelovho brata s rodinou ... tak som zvedava ...

postielka sa sklada

ladena
13. aug 2010

@lji no tak mi povedala ze si vezme dovolenku svokra ze sa teší na vnúčika a tak som povedala ze nepotrebujem navštevy hned po porode ,že si prva musíme zvyknut sami a budeme mat doma tatka ...pomoc nepotrebujeme ,musíme sa naučit sami 🙂
asi som moc drzá ale osobne mi to vadí aby sa nám nafarali všetci do bytu,môžu počkat ved babo si musí predsa spravit imunitu a zvyknút na nové okolie a ajtak budeme unavené po porode treba sa vschopit a nie behat okolo navštevy 😉 🙂

ladena
13. aug 2010

@kvietok121 tiež to máme pokope, treba dat hned info a dufam že sa neurazia....no je to milenučké stvorenie naše a všetci sa tešia,no predsa to neprehánať 😀

kvietok121
13. aug 2010

@ladena to si teda nabrala poriadnu odvahu, ja az taku nemam ale keby nieco mam m ktory mi drzi stranu a svokre to vie tak priamo tiez povedat tak keby nieco mam ho v zalohe, u mna svokra nastupuje aj od septembra na dochodok, aj mamina je takze sa budu asi predbiehat

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
13. aug 2010

@lucynocka ved to

kvietok121
13. aug 2010

a hlavne ked je to tvoje prve tak si ho chces uzit, chces sa na neho len tak pozerat a nie s niekym diskutovat 😀

lji
13. aug 2010

@lucynocka ale tak ja už nemám kam priberať, ja som taký váhový extrém 😅 😠 čiže najskôr som schudla 6kíl a potom postupne nabrala 4 😅 mňa je dosť-kludne vám môžem aj rozdať 😀

@ladena tak ja očakávam že moja mamina bude pri mne keďže s nou aj rátam a keďže bývame síce v samostatnej bytovej jednotke ale ten istý dom. ale ostatní nech sa hnevaju alebo nie, neviem si predstaviť pomaličky sa dať dokopy s malou a ešte aj pripraviť návšteve vhodné prostredie, prinajlepšom si vypočuť aký bordel mám čo viem že by si vela ludi neodpustilo aj ked bude mala na svete 🙄 a svokra sa neurazila ked si ju takto "vypoklonkovala"?

lji
13. aug 2010

inak kamoška mi napísala nech sa nenechám obabrať od dobrých duší ktoré mi budú chcieť pomôcť a vezmú mi malú aby som si popratala,uvarila a pod. že ked chce niekto pomôcť nech teda navarí, uprace, ožehlí a nech mi malú nechajú len pre seba 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
13. aug 2010

@lji uvidime ako to bude

ladena
13. aug 2010

@kvietok121 tak to máš pekné obidve na dôchodku,budú u vás závody ktorá bude voziť kočárek 🙂

moje obidve robia naštastie a svokra ta sa ide zblaznit z nakupovania aj to som jej musela zatrhnút 😀 moja mama ma pozná s nou nieje problém 😀 ja som to vyriešila: budem na materskej ja, tak si budem aj voziť
oni si svoje deti odvozili a tešili sa s nimi ....ja to chcem prežit tiež 🙂

kvietok121
13. aug 2010

@lucynocka moja tak to musis mat dobre nervy

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
13. aug 2010

@ladena no ved som zvedava ako to bude, moja mama je v pohode, a ma uz 5 vnukov, ale svokra bude mat len druheho a to prveho vnuka ( to este nevie), vnucku ma vo vedlajsom vchode

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladena
13. aug 2010

@lji no neurazila sa,vieš ja ju poznám aka je tak hned som ju musela ukludnit lebo tie jej rady co mi davala a tak by som sa zblaznila,ona žije ešte v tej ich starodávnej dobe...... a bude to ich prvé vnúča tak to strašne prežíva 😅
a moja mama majú už dve vnúčata ,tak ma chápe 🙂

ladena
13. aug 2010

@lucynocka ta moja taktiež dava rozumy ale vozit by chcela,no ale nato aka je leniva sa nebojim ze by vozila 😀 😀

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@lji jasne ze si ma nevytocila 😀 teraz som sa vratila z mesta dali sme si s mm a dcerkou pizzu a ledva fuciiiim,idem vas docitat...vsetci sa kupu v bazene ja uz neriskujem ked sa otvaram nech nejaku infekciu nechytim

lji
13. aug 2010

@ladena hej u nás je to tiež tak. svokrine prvé vnúča, mojej maminy to bude 6vnúča 😅 tak aj preto očakávam že svokruša bude akčná, len s tým že ked tej niečo poviem tak sa desne urazí 😖

@lucynocka tak to bolo len ako príklad.mna ide rozhodiť ked nechávam upratovanie čo i len na muža keďže sama si porobím najlepšie 😀

ladena
13. aug 2010

@kvietok121 to su svokry.....ale ved to zvladneme s nimi len na rovinu to povedat a bude klud 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre