♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulina1
13. aug 2010

Sekcia, lebo prvy porod bol sekciou, bola som po termine a snayili sa porod vyvolat a nevyvolali ani jednu kontrakciu. A teraz doki tvrdi, ze sekcia je bezpecnejsia a, ze pravderpodobne by zase bolo vyvolávanie neuspešné.

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@lulina1 no tak to je jasne...mna ani nenapadlo ze by sa vyvolanie porodu nemohlo podarit 😲 nad sekciou som ja neuvazovala vobec....no zbohom zase mam o com rozmyslat 😠

akika722
13. aug 2010

a som tu sama ☹ znovu ☹ ☹

ladena
13. aug 2010

@katulkaaaaaa
@lulina1
to ste dali aj mne do hlavy rozmyslanie o sekcii inak mam vyvolavanie ,no to bude ak sa to nepodarííí ☹

vladka84
13. aug 2010

baby, mne zacali take bolesti...picha ma cely spodok, vystreluje mi do krizov a citim tlak na konecnik... dufam, ze nejdem rodit, ze su tolen poslickovia 😖
davala som Timku spat a ked som pri nej sedela na posteli, tak ma az vystieralo od bolesti... idem hodit sprchu a uvidim... dufam, ze to prejde 😒

ladena
13. aug 2010

@vladka84 no to snad nie už by to na teba prišlo 🙂
uvidíš po sprche rychlo tam na test pod teplú vodu 😀

akika722
13. aug 2010

@vladka84 žeby dalšie babo??? 😀

jankasramka
13. aug 2010

@akika722 no uz si tu chybala, som mjyslela ze dnes sa ani neprihlasis...

jankasramka
13. aug 2010

@akika722 ja to tu tiez citam a odpisujem s mateom na rukach. on normalne cez den nechce spat. a ked zdriemne hodinku tak makam jak s vrtulou v ritke aby som stihla poprat, umyt riad a zem- pripadne sa najest 😖

lucia20
13. aug 2010

@majka35 majka, tuto situaciu ti vobec nezavidim. lebo ja som s tym nikdy problemy nemala. moje deti na nikoho neziarlili. ale mozno je to tym, ze sa tesia, lebo im hovorim ako mi budu pomahat, ako budu velke sestricky, co vsetko spolu budeme robit. starsej som dovolila prebalovat, mastit, dat dudku, obcas som so zatajenym dychom cakala, ci jej nevypichne oko, alebo nenamaze aj hlavu, ale v pohode. katka prezila. a lucka si k nej vytvorila krasny vztah. ked som kojila, tak lucka na mne sedavala... alebo bola pri mne s knizkou a citali sme si.... skus ju viac zapojit do starostlivosti o babatko. nech nema pocit, ze je to tvoje babatko ale VASE. u nas to zabralo. stali sa z nich take male maminky.... mozno preto nikdy nemali pocit, ze su diskriminovane....

@jankasramka musim uznat, ze obcas nechapem preco tam zijete.... to ozaj na slovensku je raj na zemi. :D

@lji myslim, ze vacsieho poctu deti sa nemusis bat. ono je to hodne o tom ako to dieta pripravis... my sme mali este mensi rozostup a nikdy na seba neziarlili

@jankasramka no my nezijeme v mexiku, ale tiez nemame vodu a umyvadlo v kuchyni. :D zijeme tak uz tri roky a zvladame. :D:D:D

@majka35 suhlasim s tvojou lekarkou... aj my sme po porode uprednostnovali lucku. tak nenapadne... kacenka tu bola tka do poctu. :D ked dosiel muz z prace, tak si vzal katku na starost a ja som sa venovala len lucke... mali sme spolu vyhradene chvilky, kedy sme boli len jej.

@majka35 ako ti radila katulka, ze jej mas vraviet, ze ju lubis... u nas som zauzivala frazu - ty si moja najoblubenejsia najstarsia dcera a ty moja najoblubenejsia najmladsia. :D a vsetci su spokojni....

lucia20
13. aug 2010

@vladka84 woooou, zeby ozaj dalsie babo??? mna dnes vystieralo tiez ale len poslickovia, takze pohoda... drzim palce a daj vediet...

@lulina1 ahoj, aj my sme boli povodne septembrovi a tiez mam rovnaky termin sekcie. :D

@akika722 ano vydrzali sme. :D uspesne sme sa dnes dovalili na socialku ukazat brucho... :D nech mozu zacat vyplacat. D:

memory97
14. aug 2010

@vladka84 mozno je vhodna aj bryndza, ta polievka urcite prejde varom. Viem,ze nepasterizovana sa nesmie pri kojeni.

@21 normalne by som sla k lekarovi. Depresie nie su sranda a hlavne tie po porode.Myslim na teba,aby to rychlo preslo🙂

jankasramka
14. aug 2010

@memory97 tiez ta nenechaju spinkat vnoci?vzdy tu buntosis🙂

vladka84
14. aug 2010

no, takze hlasim, ze to boli poslickovia, kedze som doma a cela 😀
po sprche bolesti nepresli, ale ani nezosilneli, tak som sa este do jednej prechadzala po byte a na striedacku hladala polohu na lezanie a potom zaspala 😀
@katulkaaaaaa ked toto ty prezivas 3 tyzdne, tak klobuk dole... dufam, ze najblizsie sa mi objavia az v den porodu a budu skutocne 😉

vladka84
14. aug 2010

idem urobit ranajky a na dnes mame naplanovany vylet do ZOO, tak padam... pekny den maminky 😉

katulkaaaaaa
14. aug 2010

@vladka84 ahoj Vladi som na teba myslela ci si este cela....mna dnes rano o 5tej zobudili bolesti,ale take ine (ako ked mas silny menzes...take az krcovite bolesti)trva to stale vystreluje mi to do krizov,baby nervozna som ako pes,dufam ze uz konecne je to ono a len sa to rozbehneeee,vyupratovala som cely dom,uz neviem co robit zo sebou...uf

vladka84
14. aug 2010

@katulkaaaaaa to bude ono? 😕
to je hrozne, ked nevies, ze co mas cakat... ja som vcera nad tym rozmyslala, ze preco to nemoze byt u kazdeho rovnaky signal a taky jasny, ze urcite vies, ze uz to prislo... tak drzim palce, nech uz to mas za seou, uz si si vytrpela dost...

kvietok121
14. aug 2010

ahojte zdravim a prajem peknu sobotu, stale sa nic nedeje, sice aj mne @katulkaaaaa uz 2. krat odisla ta zatka ale stale nic ... takze nerodim idem kuknut ci niekto nezacal a bezim

kvietok121
14. aug 2010

@katulkaaaaaa tak sa drz verim ze ti to uz zacina

kvietok121
14. aug 2010

@tiffanka @vladka84 dakujem zatial stale nic, a myslim ze to ani tak skoro nepride, citim sa fajn ziadne bolesti, lne mam opuchnute ruky a nohy ale to je normalka, dokonca i noc bola bezproblemova

kvietok121
14. aug 2010

@jankasramka jasne ze sa ozvem bez toho ani do nemocky nepojdem najprv oznam a potom .... teraz to cez vikend mame blizsie len takych 10 min, tak niet sa kde ponahlat

tiffanka
14. aug 2010

je tu niekto ? 😕 🙂

tiffanka
14. aug 2010

@katulkaaaaaa možno je to už ono 😉

kacena4
14. aug 2010

@jankasramka asi to bolo fakt narkozou, ja sa teraz smejem ze som rodila na 3x, najprv prirodzene do 4cm asi 8 hod. bolesti, potom nastali na monitore problemy s chiarou, tachikardia, kyslik, mala uzol na snure pupocnej narychlo mi pustili vodu a ked sa to nezlepsilo tak ju hned vyberali, najprv spinalkou, ale kedze mi nezaberala tak ma uspali 😢 potom som musela 24 hod. lezat lebo som necitila dost dlho nohy a tak som ju uvidela az potom, nepriniesli mi ju ukazat lebo som bola na inom oddeleni aj poschodi v nemocnici ako bolo sestonedelie
ale uz som doma a je kazdy den lepsie 😀
ale ked to porovnam s normalnym porodom je to 100 ku 1 velky rozdiel

lenka221
14. aug 2010

ahojte, ja sa pripajam tiez o chvilu porodim ako sa citite?

lenka221
14. aug 2010

nikto na pokec tu nie je?

janinna11
14. aug 2010

😉 @lenka221 ja som tu!!

lenka221
14. aug 2010

@janinna11 ahoj ako sa citis?tiez pozeram ze to uz mas z a par?

janinna11
14. aug 2010

@lenka221 No ako sa citis?? Ja stale nic, este ani hlienova zatka neodisla a uz by som to mala najradsej za sebou, lezu mi na nervy tieto hrozne teploty... 😖

janinna11
14. aug 2010

@lenka221 No vsak aj Ty, ty to mas podla terminu zajtra... 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre