• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@lenka221 dakujem vidim ze ti mas termin zajtra aj nieco tomu nasvecuje?ja som tak dufala ze pojdem pred terminom...a uz mam 4 dni po a malemu sa stale nechce,aj ked bolesti mam desne...len sa to nechce rozbehnut naplno
14. aug 2010 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa hlavne sa drz a nech sa to zdrave narodi :slight_smile:))) a velmi dolezite, nech ide rychlo von, ti poslickovia su neprijemny, ja ich tiez obcas mam, a dost to boli
14. aug 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no nic tomu nenasvedcuje, ked som bola v pondelok na poradni tak povedal ze by som mala vydrzat do dalsej, to je v pondelok, a som zvedava co mi povie...ja som myslela ze porodim skor este v juli, vsetci mi to aj hovorili, a malemu sa volako nechce
14. aug 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak to už asi bude ono :slight_smile: ach, tak ty už budeš mať drobca pri sebe :slight_smile: Dúfam, že ti všetko dobre dopadne, a potom dáš vedieť čo najskôr :wink:
14. aug 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka221 no aj mne kazdy hovoril ze to bude skor,dokonca aj moj dr ze do terminu urcite porodim....a vidis,proste su ti nasi chlapci lenivy,co by sa ponahlali nasvet ked sa mozu nosit v brusku :slight_smile:
14. aug 2010 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka jasne nez pojdem rodit napisem sem,a ked bude po poslem smsky mam cislo na akiku aj na lucku :dizzy_face: velmi si prajem porodit normalne ja sa tej vyvolavacky tak bojim ze sa mozno aj maly lakol a bude sa do pondelka ponahlat von :slight_smile: dneska kope stale,a tak ritku vytrca mi hybe celym bruchom...
14. aug 2010 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa neboj, porod mas uz za dverami, hlavne sa drzte,
14. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka221 odpajam sa baby tak sa drzte, a hlavne nech tie porody dobre dopadnu, ahojte
14. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj moj sa stále len premiestňuje, kopká, zasa mám kockové brucho :grinning:
Veď už si 4 dni po termíne, fu tak to je niečo :wink: Ja si vôbec neviem predtsaviť ako sa cítiš :-/ Ja nemám ani poslíčkov, ani bolesti aNI NIč :sweat_smile:
14. aug 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Jaaj, tak to som nepochopila :wink: No tak Ti zelam, nech to mas rychlo za sebou.
14. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka no je to des,co ti poviem :frowning2: sranda ake to mame kazda ine....rozmyslame co dnes podnikneme daleko uz z domu chodit nechcem ,tak asi len svokre pojdeme pozret tu mam blizsko
14. aug 2010 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa veru, každá to máme úplne iné :slight_smile: skočte na zmrzku, na kofolku :wink:
14. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj Davidko mi papkal naposledy 70ml kazde 3 hodiny, ale teraz zacal mat plne brusko aj z toho, ze nasava vzduch z flase a troska mi vracka,tak som to znizila na 60tku. Vcera zas sme mu vecer dali 60tku a po hodine a pol kriku,placu vypil dalsiu. Som nechapala, ale este je sa co ucit, pokial pridem na potreby mojho syna :grinning: :grinning:

@nanula1108 tak to ma mrzi, ale verim, ze sa z toho rychlo dostanes.

14. aug 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka odsavam kazde 3 hodiny, ci je den, di je noc, takze preto som tu stale :grinning: :grinning: :grinning: Maly je hlados a mliecka zas nie je na viac davok:slight_smile:

14. aug 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa dufam,ze bolesti nepresli a drobcek sa uz pyta na svet:slight_smile:

14. aug 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa alebo urobte hodinovu prechadzu a potom horuca sprcha:slight_smile: Mne zas horuca sprcha spustila porod a to mala iba utlmit bolesti:slight_smile:
14. aug 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja na tvojom mieste si odsavam mlieko asi castejsie ked mas malo, minimalne cez den...ide o to ze cim vyssie potreby na telo vytvoris tym viac mlieka sa produkuje- samozrejme je to pomalsi proces takze ked cez den zacnes odsavat kazde dve hodiny tak vyssiu tvorbu uvidis az na druhy den ale na 100% bude vyssia. to je fyziologia, nic viac.

lebo ved nas drobec mal pri narodeni 2570g (o nieco viac nez davidko) lenze teraz uz na jedno pitie vpohodicke stiahne cez 120ml ked je hladny....
a ked ma koliky fakt skus tu flasku avent, aj sa ti potom lepsie prisaje na prsko.

mne doktorka vravela ze mame byt na umelom mlieku ale uz sa mu ten reflux zlepsil tak uz len kojim lebo som sa sla zblaznit z toho odsavania, aj sa mi produkcia znizila...

drzim palce nech nech mas vela mliecka, skus to co ti pisem, nic zato nedas a moze ti to velmi pomoct...
si zober ze ja ani nemam prsia a z jedneho odsajem min 100ml. ale maleho si prikladam ovela castejsie cez den- vzdy ked ma chut- niekedy kazdu hodinu, niekedy kazde dve ci tri.

daj vediet ako pokracujes. a kedy mate kontrolu u pediatricky? ty ho vazis aj doma?
14. aug 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... ja tiež odsávam mliečko, malá má žltačku a je neskutočne spavá ... na prsníku mi zaspí do 2 minút ... od včera som začala odsávať, lebo sa nevedela napapať, zaspala a o 10 minút začala kričať od hladu ... tak som sa rozhodl odsávať a podávať jej fľašu ... jedným ťahom takto vypije 90-100 ml
14. aug 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 fiha, tak moj tiež spava a kojime sa až 45 - 60 minut,je to na hovno tak dlho a budit ho . len škoda tej flaše :(
14. aug 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas riešim debilne klobučiky na ktore si zvykol a nechce chytiť prso :(
14. aug 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ja som mala malú aj hodinu na prsníku, ale len dudlala bradavku a mliečko nepila, spala ... tak som si povedala, že dosť ... začína mať aj krajšiu farbu ... škoda fľaše, ale ináč som to nevedela riešiť :unamused: a po vypití fľašky si ju priložím k prsníku, zaspí a len ju preložím do postieľky
14. aug 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ja mám nenormálne veľké bradavky :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, som v telke ... kaviareň Slávia ... aj s mužom ... odpadnem :grinning:
14. aug 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ja si viem ušulať tiež velku bradavku,ale maly neotvori usta, a ked reve a otvori,tak ich nezavrie kým mu cecok nevypadne z ust :frowning2:

čo davaš na zltačku? davaš glukozu alebo niečo?
14. aug 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekárka mi poradila čierne uhlie rozpustiť vo vode, dať do striekačky a pomaličky podávať ... ono to pomáha bilirubín vyplavovať z tela von ... a dávam ju na slniečko, do kočiarika len tak v plienke ku oknu
14. aug 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas slnko svieti tak debilne,že iba rano chvilku a potom neskoro poobede z druhej strany . ja som pri prvom davala Cečko a glukopur pri žltačke,teraz nič,iba slnko a cecok
14. aug 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás v obyvačke je celý den peklo :rolling_eyes:
14. aug 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 a jak to zvaladaš aj s malou,teda vtedy to hodinove kojenie a mala ?
14. aug 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: strašne...zatváram sa do spálne ale barborka nerozpráva, ale kričí :confounded: no a muž s nou chodí často von
14. aug 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 takže sa to nezlepšilo s barborkou? :confounded: mrzí ma to... ale verím, že ju tá žiarlivosť prejde.... :frowning2:
14. aug 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok