♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
16. aug 2010

@memory97 hej cítiť to aj vidieť, že určite priberá 🙂 už ma ja poriadne lička 🙂
@kvietok121 dakujeme, ale moc nam to nejde, od rana ešte poriadne nespinkala, ja nechapem odkiaľ beru toľko energie 🙂 aj by som s ňou išla von, ale ked s ňou sa ani to nedá, nikdy neviem kedy začne mrnčať, minule sme sa po 200m s takým vreskom vrátili, že drahý sa díval s balkona. že čo sa robí a to my sme sa vracali s takým krikom 😒

mirmaj
16. aug 2010

@liba78 tak si to užívaj a oddychuj, pokiaľ tak búva 🙂 aj naša tak búvala, ked sme prišli znemocnice, ked mala ešte žltačku, vtedy su mimi viac spavé, ako pominula žltačka, pominulo aj buvanie 😢 mam pocit, že cez deň je stále hore, aspoň že v noci spinkava, lebo by sme to asi nezvladli

evanns
16. aug 2010

ahojte kocky
@liba78 gratulujeeeem...Jurko mal krasne miery a je nadherny...uzivajte si to
Ja som dnes po poradni a kedze sme bez zmeny stale zatvorene a nepripravene tak sme sa dohodli s mojim porodnikom ze ak nic, tak vo stvrtok rano prijem a ideme vyvolavat...tak uz som spokojnejsia, aspon datum viem 😝 lebo mne sa nechce uz cakat 😎

lucia20
16. aug 2010

@21 to je v pohode. jemu to kazdy vravi. :D bezne ma strnisko, ale vcera prave sa oholil, tak to este viac. :D
no ono by ani bezne na nas clovek nepovedal, ze mame tri deti, ale predsalen nemame na to poriadne vek, tak sa necuduj. :D ale mozem ti povedat, ze od jeho 18-tky mu pribudlo par vrasok, chlpov a tiez mu zriedli vlasy, takze ocividne starne. :D:D:D:D

@kvietok121 no je mi vselijako. som povedala, ze ked pride muz z roboty, tak ideme na kramare a ked sa to trosku neskludni, tak ho odvolam aj skor. nejsu to nejake intenzivne bolesti, ale boli ma vsetko, je mi zle od zaludka, prehanalo ma vcera na wc, sledujem, ze dnes znovu, vsetko co zjem, hned letim. uz som velmi unavena.. dnes som boal do 5.30 hore, co som nemohla spat... asi budem radsej lezat, ale nech maju malu pod dozorom.

@memory97 nejako to uz musime dobojovat... inak sa neda.

kvietok121
16. aug 2010

@liba78 ved to ale jemu sa nechce, vobec nic nepomaha 😒

tatulienka
16. aug 2010

@kvietok121 u nas je to rovnako 😒

kvietok121
16. aug 2010

@lji neboj ani so mnou to nie je ruove urobim sadnem urobim sadnem, ved som ho vcera lakala na postielku a on nic

kvietok121
16. aug 2010

@mirmaj neboj aj niektore babenka su aktivne no musime vydrzat aj to nase bude asi take, ved uz teraz si robi co chce 😀

kvietok121
16. aug 2010

@evanns tak uz vies aspon co, ja sa dozviem dnes poobede som zvedava, mozno nam budud vyvolavat rovnako

kvietok121
16. aug 2010

@lucia20 treba ist , predsa len je clovek kludnejsi, ked ho stale aj kontroluju

kvietok121
16. aug 2010

@tatulienka ty mas este dva dni, to stihnes neboj

tatulienka
16. aug 2010

@kvietok121 nooo, to pochybujem... 😀

kvietok121
16. aug 2010

@tatulienka neboj ja si este stale vravim, ze urcite matejko chce presny termin, teda dnes to urcite pride urcite verim tomu vsak matejko

tatulienka
16. aug 2010

@kvietok121 no ja uz neverim ze vobec niekedy porodim.. 😀

vladka84
16. aug 2010

@lucia20 ja mam takisto prehanky a to beriem poctivo tie tabletky na zelezo, predtym som mala problem sa vytoto... no, ale tesi ma, ze sa potom citim taka lahsia, akoby mi 2kg odisli 😀 😀 😀
@liba78 tak to je super, ze ste mali dobru noc, hovori sa, ze prva doma je najdolezitejsia 😉
ako je to teraz so zltackou u deticiek? normalne vas pustia domov? moja Timka dostala v nemocke a museli sme tam ostat, lezala den aj pod tym modrym svetlom....

kvietok121
16. aug 2010

@tatulienka neboj porodime, mozno aj spolu

vladka84
16. aug 2010

@kvietok121 ho prehovaaras? 😀 😀 😀

tatulienka
16. aug 2010

@kvietok121 nooo, mozno.... uz by som uvitala aj hned...

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 ano snazim sa ale ako ucitelka aj ako mamina ma slabe slovo 😀

kvietok121
16. aug 2010

@tatulienka asi sme na tom podobne

tatulienka
16. aug 2010

@kvietok121 a kde budes rodit?

kvietok121
16. aug 2010

@tatulienka budem rodit v CA dufam ze to tam stihneme zo ZA 😎

lucia20
16. aug 2010

dnes nasi vstali ocividne lavou zadnou. ja som nervna, tak si viete predstavit ako nasa komunikacia dnes vyzera... 😠 uz toho mam dost...

kikuska25
16. aug 2010

@kvietok121 kvietok ty to to teraz cele drzis..co tu budu-deme robit bez teba?kazdemu si na pomoci.. 🙂

kvietok121
16. aug 2010

@kikuska25 ved vies, len sedim a cakam . .. nic ine nemam narobote 😀 😎 😀 😎 😀

kvietok121
16. aug 2010

@lucia20 zvladnes ked som nervozna tak aplikujem dychanie ktore nacvicujem na porod ... nadych nosom a vydych ustami, zhlboka 😀 😀

kikuska25
16. aug 2010

🙂 🙂 🙂 tak tak len cakaj ale vies co sa cudujem ze preco zeny nechavaju prenasat je to take divne ked som ja lezala v nemocke tak uz ich tam v 38tt nahanali na porod a niekde nechaju prenasat aj tyzden co to je jaaaaa uz tomu nerozumiem..ved to asi ani pre toho drobca nieje dobre byt dlho v brusku co si myslis?

michaela80
16. aug 2010

@kvietok121 jeeej ty mas dnes termin..tak dufam ze ta to malinke uz nebude dlho napinat a ze zachvilu ho uz budes mat pri sebe a nie v sebe.. 😀

my sme zase v nemocnici od soboty...mala mi tak grclaa aspirovala...chvilu trvalo kym sme ju rozdychali ale je v poriadku...

kvietok121
16. aug 2010

@kikuska25 ja si tiez myslim preto som z toho velmi nervozna .. preto prehovaram toho drobceka

kvietok121
16. aug 2010

@michaela80 tak sa drzkajte, urcite ste sa nalakali ale ona to pri vas zvladne, ano dnes mame termin ale este nic sa nedeje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre