♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
16. aug 2010

@lucia20 moja pri mojom videli vaječniky 😀 😀 😀
no aj ja mam cez deň pri zaspavani deti izolované od seba 😀

lucia20
16. aug 2010

@akika722 Ani, odlozis pre tretie.. :D

akika722
16. aug 2010

@lucia20 haaaaaaa haaaaaaa ake tretie 😀 😀 😀

lucia20
16. aug 2010

@akika722 mozno videli nadoblicky. :D

no cez obed neprichadza do uvahy, ze by zaspali v jednej posteli alebo izbe spolu. to kazda musi ist inam... ja uz sa taaaaaaaaaaaaaak tesim na skolku :D

lji
16. aug 2010

@akika722 teba dávam stále za príklad svokre ked sa moc vytešuje že bude mať vnučku 😀 tak aby nebola moc sklamaná kdyby neco 😀

lucia20
16. aug 2010

@akika722 no to co spravite... :D mi nehovor, ze si uz skoncila.. :D ked budem ja cakat stvrte o par rokov, tak ty rychlo dorobis tretie, nech to zase tahame spolu. ako inak po cisarskom??? ako ti je?

lucia20
16. aug 2010

@lji neboj, tiez sme ostali v soku, ked akika porodila, ale my chvalabohu mame amnio, tak pohlavie vieme na isto. ale moja mama stale dufa, ze sa to zmeni a neda si vysvetlit ze v amnio sa neda seknut. :D no co ti poivem, stara skola..

vladka84
16. aug 2010

no baby, fucim ako lokomotiva... boli sme vybavit Timke pas (vybrali sme si najlepsi cas, kedy uz dovolenkove sialenstvo opadlo a tak sme necakali ani 5 minut), presli sme mesto, urobili nakup a som hotova 😒
vonku je zasa dusno, ale uz sa zmraka a hrmi, takze hadam do hodinky aj sprchne...keby ste videli tie lutostive pohlady okoloiducich na moje brucho vzhladom k tomu pocasiu 😀

vladka84
16. aug 2010

@akika722 a mojmu muzovi si svojim "dievcatkom" dala naaadej 😉 opat zacal dufat, ze to male v brusku moze byt aj chlapec... 😀 😀 😀

lucia20
16. aug 2010

@vladka84 u nas je chvalabohu super. ja som dnes dokonca aj prikurila, lebo uz dva dni mi doma nemohli za boha doschnut veci na susiaku.... ale vonku je super... len keby sa mi chcelo aspon trosku pohnut. :D

akika722
16. aug 2010

@lucia20 po tej spinalke aka bola teraz KONčIIIM MOJA 😀
@lji 😀 😀 😀 mileeee
@vladka84 no to by bolo prekvapko 😀

lji
16. aug 2010

@vladka84 som rada že po vybavovačkách, nákupoch nie som jediná čo si potrebuje "pofučať" aby sa cítila lepšie 😀

lucia20
16. aug 2010

@akika722 ale to si este rozmyslis... verim tomu. :D

akika722
16. aug 2010

@lucia20 ked myslíííš 😅

akika722
16. aug 2010

baby maju vaši najmenši krpci potničky???môj chudačik ma po bokoch hlavky ☹

vladka84
16. aug 2010

@lucia20 @akika722 ako tiffanka povedala, o 10 rokov mozno zmenis nazor 😉
@lji no som si normalne musela vylozit nohy doma, ani nakup som este neodlozila, cakam, kedy sa mi dobije energia..dufam, ze to nebude az zajtra 😀

akika722
16. aug 2010

@vladka84 to to fakt...nikto nevie čo bude o 10 rokov...moja ale ten nakup...aby ťa to nedohnalo skôr rodiť ked sa niečo trošku pokazí 😕

akika722
16. aug 2010

😲 😲 😲 baby katka šla rodiť????? 😲 😲 😲

lucia20
16. aug 2010

@vladka84
@akika722 ja tiez vravim ze mozno ju to este "na stare" kolena chyti. :D

@akika722 katka je v spitali aj s ladenou... vraj o tretej v noci zacnu s vyvolavackami a ze malinky ma okolo 4300gr. tak ma strach ako ho dostane von. :D

vladka84
16. aug 2010

@akika722 su tam mineralky, pecivo, nejaka zeleninka a ovocie...nic co by nevydrzalo... melon som do chladnicky vlozila, ten nebudem jest teply 😀 😀 😀
no ale som rada, ze som sa dnes prinutila ist do mesta, trosku som sa rozhybala, zajtra ma caka poradna, takze znova v pohybe a takto kazdy den si musim nieco najst a do konca tyzdna sa mozno rozhybe aj to male cudo v brusku 😉
inak, nas primar v nemocnici je vraj zastanca prirodzenych porodov, to znamena, ze ziadne vyvolavacky pokial to nie je nutne (ohrozenie zdravia matky alebo dietata).. no tak dufam, ze na vyvolavacku nebudem odkazana, to by som sa do nemocky dostala mozno aj 2 tyzdne po termine...

vladka84
16. aug 2010

@lucia20 tak ju pozdravuj, ze na nu myslime a drzime palce, nech to ide hladko... aj ked si neviem predstavit ako hladko moze ist babo nad 4kg... mna by asi roztrhlo az po.... 😖 😖 😖

akika722
16. aug 2010

@lucia20 ouuu no nejak von už musí...tak sa tešim na dalšie mimi 😀
@vladka84 môže sa jesť melon aj počas kojenia???

lucia20
16. aug 2010

@vladka84 no tak to hej.. ale mozno to bude ok. ja som mala cez 4.8kg a mama ma porodila bez nastrihu. ale katka to hadam zvladne lavou zadnou.. odovzdam...

@akika722

vladka84
16. aug 2010

@akika722 ja si myslim, ze ano... vyskusaj, ci bude mat maly nejaky reakciu.. inak, obsahuje vela vody, tak budes mat aj ako pitny rezim 🙂

lucia20
16. aug 2010

zase som zjedla kremese, na to este hrozno... boze ja sa pos.... m. :D:D:D:D

akika722
16. aug 2010

@vladka84 no... vad to že som už skusila...trošku ma s bruškom problem no neviem či to nebude fakt ta kolika...v noci sa kruti nevie spinkať...tak dufam že ten prašok zabere ☹

akika722
16. aug 2010

@lucia20 kym môžeš daj si... 😀 😀 😀 potom by ste sa pos..... obe 😀 😀 😀

lucia20
16. aug 2010

sledujete to pocasie?? zajtra 25°C. dufam, ze takteto pocko vydrzi este dlho... hlavn ebudud. tyzden by mohol byt chladnejsi...

lucia20
16. aug 2010

@akika722 no sak to. ja som povedala, ze teraz si dam vsetko co pootm uz nebudem moct. :D

akika722
16. aug 2010

@lucia20 u nas to už teraz vyzera na dažd...dufam že mi zas neodide net ako včera...a to sa Patrik pytal hajať už o 6.30 a aj zaspal...tak sme okupali s mm mimi a prišla burka 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre