♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 ze by si bola tehotna????
vies ako si zo mna utahuje manzel, je ty uz mas velke brusko, a ja na to ze praveze mi hovoria ze mam male a on no ved vies, oni asi netusia ze si tehotna 😉

janinna11
16. aug 2010

@kvietok121 Vies, ja byvam nedaleko PU a rodit idem (ak to stihneme) do Ziaru nad Hronom, takze tak, zatial neprenasam, takze uvidime. No ja sa ho teda zajtra spytam, co s tymi pasmi, nejak sa mi to nezda, ja som bola na inu starostlivost zvyknuta v Plzni, tu je to nejake ... divne... 😕

janinna11
16. aug 2010

@kvietok121 tak to je mile, ty mas ale cislo doma... 😀 myslim, tvojho muza, ked si tak utahuje

kvietok121
16. aug 2010

@janinna11 ides az tak daleko?? tak to mas dost, preco prave tam??

kvietok121
16. aug 2010

@janinna11 ani nevrav len sa na nom smejeme, som mu povedala ze ak si bude zo mna utahovat na porodnej sale tak ze dostane, dnes sme prisli z poradne domov, a on mi vo vytahu hovori, vylozime (kupila som si perinky) a pojdeme, ja na neho kukam a kde ideme???? a on ze no predsa do CA do nemocky, nie 😉

lucia20
16. aug 2010

@kvietok121 to mas este dobre. ved len tak par dni po termine.. to ja ked som prenasala tak uz som bola zufala. 11 a 12 dni to je na psychiku jak vysite....

@janinna11 pozri ja som pri prvych dvoch vobec na pasy nechodila.... takze ono sa to meni a vsade je to ine...

@kvietok121 tebe styri dni nekonecna a mne sest dni. :D :D:D ale apson budeme mat deticky tesne po sebe. nezabudneme kedy maju narodky. :D

juj ja sa taaaaak tesim na tu kapustnicu... boze zase mi bude zle .:D baby aj vam teraz stacia take male porcie??? ja som hned plna...

kvietok121
16. aug 2010

@lucia20 to ti verim ze je to na psychiku, tak uvidime kedy sa nakoniec vykotula vonku

lucia20
16. aug 2010

@kvietok121 boez ty chlapi to vidia tak lahko. aj moj muz stale bali do nemocnice. ten by stale startoval auto. :D

vladka84
16. aug 2010

@kvietok121 no mne tak minule povedal v obchode... Puska, ake mas velke brucho. Nie si ty tehotna? A ludia na nas pozerali ako na nenormalnych 😀 😀 😀

kvietok121
16. aug 2010

@lucia20 ja som strasne zvedava aky bude hrdina na porodnej sale 😉

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 tak to je tiez velke cislo

vladka84
16. aug 2010

ej, baby, tak u nas teraz zacala buuurka... normalne fuci vetrisko a blyska sa na vsetky strany... idem pohladat sviecky, keby nahodou 😉

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 unas uz mame dnes par burok za sebou ... hadam uz nebudu

vladka84
16. aug 2010

@kvietok121 to je, vcera ked sme boli na nakupe, tak som sa tak smiala, az mi brucho nadskakoval, len som si ho drzala a prekrizovala nohy 😀

vladka84
16. aug 2010

no idem baby este nieco porobit, lebo inak tu budem sediet kym nepojdem do postele a nakup fakt ostane na stole do zajtra...

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 tak sa drz pekny vecer

vladka84
16. aug 2010

v prvom rade, mozem rozlozit vedra po balkone 😠 😠 😠 😠

jankasramka
16. aug 2010

@liba78 no ahoj, super ze ste uz doma🙂 inak vsetci ti tu pisu ze ake krasne malinke! lenze ja musim podotknut ze tvoje " malinke" je vecsie ako nas mesacny mateo:D
no ale pravdou je ze Jurko je nadherny, velmi pekne geny mate teda🙂))

@21 ked uz spominas luckynho muza ze vyzera mlado tak som si spomenula ze ked sme boli pred necelymi dvoma rokmi v Prahe s mm tak jemu dali v muzeu listok do 15 rokov 😀
a hlaska mojej tety ked ho uvidela a neudrzala sa: " Boze, jana, ved on vyzera jak 13rocne ciganca!"
a to podotykam ze uz skoncil vysku a bol pan inzinier 😀

jankasramka
16. aug 2010

@mirmaj tu 200m vychadzku to ako by si nas opisala:D a tiez sa mu nejak nechce spat. ja to nechapem- sa zobudi okolo 9-10h. a potom dosiroka potvorene oci az do nejakej 17hod....

lucia20
16. aug 2010

@kvietok121 isto vylezie. :D:D:D

@vladka84 ja som tiez minule ked zacala elektrika blikat, hned som letele pre sviecku aby som potom nezhanala...

@vladka84 u nas sa uz vari kapustnica, uz ju len dovarit, decka do postele, ja sa potom nadlabnem a potom sup do postele....:D

@vladka84 nedosli ste na nejake riesenie s tym balkonom??? to musi byt na palicu. ja by som ho zabila....
nas tu tak vytapa jeden sused, on si odklonil z cesty vodu, aby sa mu nespinilo auto a mne pri burke tecie vedla baraku potok. 😖

@jankasramka jej aka som rada, ze len ja nemam taketo mladeho. :D resp. mlado vyzerajuceho. lebo hold tatik uz taha na tridsiatku . :D

kvietok121
16. aug 2010

@lucia20 dufam ze vylezie

lucia20
16. aug 2010

@kvietok121 ale jasne ze vylezie... inu sancu nema. :D ak ti mozemporadit, tak skus pri kontrakciach chodit. ide to potom ovela rychlejsie... aj sa lepsie predychavaju...

vladka84
16. aug 2010

@lucia20 no nic sme nevymysleli...krasne nam kvapka po celom balkone a ja beham s handrou a zbieram vodu... ale vcera bol mm za nim, lebo sa nemohol pozerat na mna ako som nadavala a povedal, ze vraj s tym idu nieco urobit... no som zvedava kedy, dufam, ze nam dovtedy neodpadne cela omietka 😠 clovek by sa aj tesil, ze fajne poprsi, keby mu neprsala aj na balkon 😠

inak, dobra spraaaava - dnes mi prislo rozhodnutie zo socialky, ze na zaklade predlzenej ziadosti mi zvysuju matersku z povodnych 6,99 Eur (to bolo zo zamestnania) na 19,46 Eur... Jupiiii! 😀

vladka84
16. aug 2010

@kvietok121 tebe prisli korunky? lebo ja som v piatok mala na ucte 49 Eur za 7 dni materskej z platu... vtedy som este nemala priznane to zvysenie...

kvietok121
16. aug 2010

@lucia20 ok budem chodit, a nie je lepsie na tej fit lopte ????

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 pekneeeee

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 mne este nic neprislo, minuly mesiac som mala este normal vyplatu

jankasramka
16. aug 2010

@lucia20 😉
ja vravim ze ked budeme straci tak to na nas nebude vidiet.
inak sme boli pred par mesiacmi na polskej ambasade a ambasador na nas cumi ze co chceme. ja vravim ze papiere o manzelstve a zachvilu aj papierovacky pre bejby a on sa zacal rehotat ze kolko mame rokov. ja ze 25.
a on spusti este vecsi rehot- ze tak 25 hadam spolu. on 12 a ty 13 😀 😀 😀
blbec 😀
no co boli sme unaveni po ceste a ja nenamalovana a v teplakoch 😝

jankasramka
16. aug 2010

@kvietok121 kvietok ta sledujem a ty stale nic, vcera som tu nebola a dnes ked som citala tak som cakala ku koncu ze napises - uz to ideeeeeeeeeeeeee....lenze matejko sa vazne nejak neponahla....no hlavne nech je ok🙂

vladka84
16. aug 2010

@kvietok121 ale uz by ti malo prist za jul.... ja som dostala od zamestnavatela plat do 24.7. a zvysok od socialky uz matersku - od 25.7.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre