• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@lucynocka verim tomu, ze meno ma na cloveka velky vplyv :slight_smile:
17. aug 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 hlavne ked vies co ta caka :grinning: radost najvacsia...
baby mna dnes mamka privitala, ze ako mi kleslo brusko, mam fotku z nedele a dnes, mne sa to ani nezda ta prva je dnesna
17. aug 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ale isto pridu... neboj.

vieme o vinku, ale nie vzdy zabera.. :D

@miciatko aspon viem, ze mam sledovat spravy... dik.

@vladka84 toto o tej tvrdohlavosti vravi aj moj muz. len sa nevieme zhodnut. ja som si isata ze su po nom....

17. aug 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 to s tym menom verim aj ja len tu povahu ma po mm a nevolaju sa rovnako :grinning:
17. aug 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka no mne to tiez uz posledne dni vravia, ale jaked osm to pozerala podla foto, tak mam pocit, ze je uplne rovnako... :confounded:
17. aug 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka kleslo... na 100% :grinning:
17. aug 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 vsak aj mne sa to zda rovnako, ale ked ma takto privitaju len ma zbytocne znervozna
17. aug 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka a preco ta to znervoznuje?? ja by som sa celkom teasila. :D
17. aug 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 myslis? :sweat_smile: , vsak ja sa vidim stale rovnaka, uvidime, zajtra idem do poradni
@vladka84 fakt sa ti zda??? boze co som ja slepa???
no baby, ved moja je tiez povahou cely tatko, dufam, ze aspon ta druha bude taka prisposobiva ako ja, inak si medzi sebou vlasy vytrhaju :grinning:
@lucia20 vsak ja sa tesim a potom sa len obzeram a kukam :grinning: som z toho chora a robia sa mi nervy z ludi a ty si este cela? a pri tom mam este skoro 2 tyzdne do terminu, to je na dedine katastrofa
17. aug 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka alebo zeby bolo iba ine svetlo? :confused: :grinning: ale nie, fakt sa mi zda, ze kleslo... a mas aj ine "priznaky" ?
17. aug 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no ten tonic obsahuje chinin no chitin....to by nam snad aj pancierik mohol narast :wink:

a navyse ved chinin zastavuje rast, tak ja by som bola radsej za vinko :sunglasses:
17. aug 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka jo, chybicka se vloudila :grinning:
17. aug 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 svetlo je ine lebo sme tu mali tmu - bola burka tak je zapnuta lampa :slight_smile:, priznaky nemam ziadne, teda od nedele mi je divne, vsetko ma boli a tlaci ma v podbrusku, a opuchla som, ale da sa to.
17. aug 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka mne sa tiez zda ze kleslo....a pri tej lampe to tak vyzera este viac:slight_smile:
17. aug 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 pocuj mozem ti poradit skus tonic pit, ano tonic sa v tehu neodporuca lebo obsahuje chinin a mozem sposobit predcasne kontrakcie a porod ale u teba by to uz bolo jedno, tebe by to uz len pomohlo... tak ked chces skus...
17. aug 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka ale veru kleslo ked pozeram na jednu aj druhu fotecku...tak uz len nech to pride :grinning:
17. aug 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka to je aj v meste. toho sa neboj. mne ked zazvoni mobil, tak miesto ahoj pocujem - tak co este si cela???

17. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka
@lulu4 to ste ma potesili :grinning:

@lulu4 jee, ved ty mas rovnaky termin
17. aug 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no a na dedine je to este horsie, ked kazdy kazdeho pozna, o taky tyzden radsej ani nevyjdem von :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo porodim od nervov :grinning:
17. aug 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ked uz sme v tom porovnavani. :D prva je 35+ nieco a druha je 37+0 ale mne sa to zda rovnake... :confounded:
17. aug 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka no tak aspon to bude mat efekt porodu. :D najlepsie su tie stare babky. ktore maju zarucene predpovede...

mne sa zda, ze na tej starsej foto mam este vacsie brusko nez na tej novsej. :D
17. aug 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 kdeze rovnake aj u teba kleslo krasne to vidno... len sa lepsie pozri na tie fotecky :slight_smile: takze Tatianku uz mozete vyhanat von :grinning:

@lucynocka jeeej vidis to som si ani nevsimla a este obe cakame aj chlapcekov... ja uz som ako na ihlach uz len cakam kazdym dnom ze kedy? aj plodovej vody ze mam uz menej takze asi mi uz postupne odteka ani o tom neviem... manzel mi hovori ze uz tento tyzden si to krpec urcite rozmysli ale ja tomu akosi neverim
17. aug 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tak o velkosti ani nehovor pozri si v albume moje v 35 tt a potom v 39 tt, ale sa mi zda byt trosku klesnute
17. aug 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 tak bodaj by mal tvoj manzel pravdu a mas to tento tyzden za sebou :slight_smile:
17. aug 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 ty kokso no co som ja slepa??? zo mna asi nebude dobra babka - prokok... :D mne sa to zda stale rovnake... :confounded: asi na to nejako zle kukam.. ale ak sa ti zda ze kleslo, tak sa tesim... no a s tym vyhananim. dnes som popresuvala nabytok v detskej izbe a v obyvacke.. muz ma skoro zabil ked dosiel, ale mozem ti povedat, ze sa citim ako keby som cely den sedela na zadku, tkaze tatianka asi pekne oddychuje a nikam sa nechysta. :D

@lucynocka tvoje?? idem kuknut..

boze ludia, v rumunsku zabilo novorodencov... :frowning2: :frowning2: :frowning2: strasne nieco...
17. aug 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 to aj moj dostava soky a len mi nadava, ze naco sa natahujem, ale ja by som mu to dopriala, niest taku vahu na sebe a tie nervy, ze kedy to uz pride, a nevediet si uz ani sadnut ani lahnut
17. aug 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucynocka ta foto s timkou to je krasne...

no prave som odpadla... ked vidim z coho vsetkeho mam ideme platit odvody. aj moj muz bude mat osekanu vylatu.. :confounded:
17. aug 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok