♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
17. aug 2010

@lucynocka verim tomu, ze meno ma na cloveka velky vplyv 🙂

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

@kvietok121 ale isto pridu... neboj.

vieme o vinku, ale nie vzdy zabera.. :D

@miciatko aspon viem, ze mam sledovat spravy... dik.

@vladka84 toto o tej tvrdohlavosti vravi aj moj muz. len sa nevieme zhodnut. ja som si isata ze su po nom....

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

@lucynocka no mne to tiez uz posledne dni vravia, ale jaked osm to pozerala podla foto, tak mam pocit, ze je uplne rovnako... 😖

vladka84
17. aug 2010

@lucynocka kleslo... na 100% 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

@lucynocka a preco ta to znervoznuje?? ja by som sa celkom teasila. :D

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

@vladka84 fakt sa ti zda??? boze co som ja slepa???

vladka84
17. aug 2010

no baby, ved moja je tiez povahou cely tatko, dufam, ze aspon ta druha bude taka prisposobiva ako ja, inak si medzi sebou vlasy vytrhaju 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladka84
17. aug 2010

@lucynocka alebo zeby bolo iba ine svetlo? 😕 😀 ale nie, fakt sa mi zda, ze kleslo... a mas aj ine "priznaky" ?

jankasramka
17. aug 2010

@vladka84 no ten tonic obsahuje chinin no chitin....to by nam snad aj pancierik mohol narast 😉

a navyse ved chinin zastavuje rast, tak ja by som bola radsej za vinko 😎

vladka84
17. aug 2010

@jankasramka jo, chybicka se vloudila 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankasramka
17. aug 2010

@lucynocka mne sa tiez zda ze kleslo....a pri tej lampe to tak vyzera este viac🙂

lulu4
17. aug 2010

@kvietok121 pocuj mozem ti poradit skus tonic pit, ano tonic sa v tehu neodporuca lebo obsahuje chinin a mozem sposobit predcasne kontrakcie a porod ale u teba by to uz bolo jedno, tebe by to uz len pomohlo... tak ked chces skus...

lulu4
17. aug 2010

@lucynocka ale veru kleslo ked pozeram na jednu aj druhu fotecku...tak uz len nech to pride 😀

lucia20
17. aug 2010

@lucynocka to je aj v meste. toho sa neboj. mne ked zazvoni mobil, tak miesto ahoj pocujem - tak co este si cela???

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

no baby ked uz sme v tom porovnavani. :D prva je 35+ nieco a druha je 37+0 ale mne sa to zda rovnake... 😖

lucia20
17. aug 2010

@lucynocka no tak aspon to bude mat efekt porodu. :D najlepsie su tie stare babky. ktore maju zarucene predpovede...

mne sa zda, ze na tej starsej foto mam este vacsie brusko nez na tej novsej. :D

lulu4
17. aug 2010

@lucia20 kdeze rovnake aj u teba kleslo krasne to vidno... len sa lepsie pozri na tie fotecky 🙂 takze Tatianku uz mozete vyhanat von 😀

@lucynocka jeeej vidis to som si ani nevsimla a este obe cakame aj chlapcekov... ja uz som ako na ihlach uz len cakam kazdym dnom ze kedy? aj plodovej vody ze mam uz menej takze asi mi uz postupne odteka ani o tom neviem... manzel mi hovori ze uz tento tyzden si to krpec urcite rozmysli ale ja tomu akosi neverim

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

@lulu4 ty kokso no co som ja slepa??? zo mna asi nebude dobra babka - prokok... :D mne sa to zda stale rovnake... 😖 asi na to nejako zle kukam.. ale ak sa ti zda ze kleslo, tak sa tesim... no a s tym vyhananim. dnes som popresuvala nabytok v detskej izbe a v obyvacke.. muz ma skoro zabil ked dosiel, ale mozem ti povedat, ze sa citim ako keby som cely den sedela na zadku, tkaze tatianka asi pekne oddychuje a nikam sa nechysta. :D

@lucynocka tvoje?? idem kuknut..

boze ludia, v rumunsku zabilo novorodencov... ☹ ☹ ☹ strasne nieco...

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

@lucynocka ta foto s timkou to je krasne...

no prave som odpadla... ked vidim z coho vsetkeho mam ideme platit odvody. aj moj muz bude mat osekanu vylatu.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre