♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
17. aug 2010

@akika722 ale neboj sa.... bude lepsie...

lucia20
17. aug 2010

@akika722 aj lucka ma vrtulu v prdeli... to sa neboj. to decko ma celu zasobu duracelok v sebe. :D

akika722
17. aug 2010

@lucia20 no...čakam do septembra-škôlka 😀 😀 😀
som hnusna viem ale on zbožnuje deti v jeho veku a staršie tak sa aj preto tešim.nie žeby bo nejak extramne zly to nie len on stale maleho bozka stiska a nosil by ho na rukach a chudak drobec je nevyspaty a nervoznxy..tak chodime vonku tam haja dlho

akika722
17. aug 2010

@lucia20 mojho ani rozpravky nebavia...všetko tak na 5 min.

lucia20
17. aug 2010

@akika722 ty nemas nahodu moje dieta???? ?D

akika722
17. aug 2010

@lucia20 chceeeeeš???? 😀
kde zmizli všetke????

lucia20
17. aug 2010

@akika722 ja som tu. len som si lakovala nechty. :D

akika722
17. aug 2010

@lucia20 ostatne moja všimaš???zas sme tu len my dve 😲

lucia20
17. aug 2010

@akika722 no zmizli... :D zase len my dve. :D

ach keby si bola este par dni tehu.. ake by to bolo super... 😀 😀 😀

akika722
17. aug 2010

@lucia20 no pre mna asi nieeee..to funenie v teple ma zabijalo...teraz funim pri krpcoch.o 8mej rano som mala požehlene 😖

vladka84
17. aug 2010

aj ja som tu..isla som si pozriet tie spravy, ale neporodila som...musia sa viac snazit, aby mi kontrakcie vyvolali 😀

vladka84
17. aug 2010

ja zacinam mat problem v tom, ze Timka sedi v jednej izbe, ja napr. v kuchyni a krici cez cely byt na mna...mamiii, mamiiii...a neda si vysvetlit, ze nech pocka, ze neco robim, alebo nech pride ona za mnou...bude vyziapovat na plne hrdlo... 😠

lucia20
17. aug 2010

@akika722 blazniva.... o osmej a zehlenie??? nikdy v zivote... neboj aj ja cakam na skolku. :D

@vladka84 som zvedava co by tam muselo byt aby si rodila. :D

lucia20
17. aug 2010

@vladka84 no my sme presne toto lucku odnaucali vyse dvoch mesiacov. ale vedeli sme ze som tehu tak sme baby pripravovalai na vsetko a vsetky zlozvyky co by mohli robit skodu sme odburavali.

lucia20
17. aug 2010

babulky nehnevajte sa, ale idem ja dnes vynimocne spat pred pol 2. :D strasne ma picha pod lopatkou a cely chrbat, tak idem tata znasilnit na masaz. zase raz ochotne pretoci ocami. :D

vladka84
17. aug 2010

@lucia20 neviem, tiez rozmyslam, ale musela by to byt supa 😀 ked na to pridem, poslem anonyma do tv 😀 😀 😀
aj ja sa tesim na september - aj ked budem musiet Timku presvedcit, ze v skolke sa ostava cely den a nechodi sa stale na obed domov... to ona sa odvtedy ako zistila, ze ja budem doma, snazi vydupat, aby som po nu chodila uz na obed... som sa zblaznila? 😖

akika722
17. aug 2010

@lucia20 nie moja začala som o 7mej o 8mej už bolo po...sme hore od 4.30 😖

vladka84
17. aug 2010

@lucia20 tak si oddychni a neostante len pri tej masazi 😉
idem ja nieco pozehlit, nech odburam vsetky povinnosti a privolam si tym porod 😀

akika722
17. aug 2010

padam aj ja baby tak pekne sny 😀

lji
17. aug 2010

ahojte neviem kam to napísať. mám problém,tá krv čo som myslela že sú hemeroidy nie sú ASI hemeroidy a ja neviem čo teraz spraviť. nemala ste ani jedna nejakú krv pri potrebe z miesta akoby medzi konečníkom a pošvovým otvorom? znova som si našla krv ale je to akoby z nejakej rany alebo čo. teraz neviem či letieť na pohotovosť lebo krvácať nekrvácam-objaví sa mi to len pri potrebe - či už malej alebo velkej aj to nie vždy. už som vlastne absolvovala v piatok kontrolu kde pozerali či je malá ok a bola a to bolo medzi tou krvou ked sa mi objavila takže malá je ok a ja teraz neviem či čakať do piatku na poradnu alebo čo robiť. ak by som aj išla na pohotovosť tak im nemám ani ako dokázať že sa mi objavila krv, pretože som čistučká, len teda pri asi nejakej polohe na wc sa mi akoby otvorí nejaká ranka alebo čo a z tej mi vyjde trochu krvy 😖 netuším čo spraviť, netuším čo to je, či ste sa s tým už niekedy stretli, či to je bežné alebo čo to je. večer ma chytila zúfalosť a teraz vygradovala lebo som beznádejná bo netuším ako postupovať kedže to neviem ani identifikovať. 😖 😢

nemôže to byť vytvorené z tlaku ako sa mi tam už malá pchá a vrtí a tlačí mi na celý spodok?

jankasramka
17. aug 2010

@lji podla mna musis zistit odkial ide ta krv... sak pozri zrkadielkom alebo mm nech pozrie, ci nemas nejaku ranku alebo ci to ide z posvy....aby si nerobila poplach ale na druhej strane aninic nezanedbala co by bolo horsie...

lji
17. aug 2010

@jankasramka no muža som nechala nech mi to popozerá a len povedal že to vyzerá akoby mám podráždenú pokožku čo by dávalo zmysel. ono ked sa už poutieram tak nemám šancu zistiť odkial to išlo bo pošvu som mala fakt čistú. to je presne to- nechcem zbytočne hysačiť ale ani nechcem nič zanedbať 😖 ale ako som ti písala-úplne mi to zmizlo aj po tvojich radách tak možno len ked som mala výraznejšie tlaky na celý spodok alebo ja už fakt neviem. netuším. ak by som to mala dnes celý den tak pôjdem asi radšej do nemocnice, ak nie ta počkám na piatok a uvidím čo mi na to povie doktorka.... 😖

jankasramka
18. aug 2010

@lji ved hej, blbe je to ze mna spociatku tiez nic nebolelo, ani sa nic necitilo len obcas krv som mala....ale to uz bolo davno...
moze byt ze mas prasknutu cievku v konecniku ale je hlbsie- oni nie su vzdy tak na povrchu.

mozno to znie nechutne ale po potrebe sa pozri dobre na tvoj produkt 😀 obcas tam mozes vidiet kvapocku cerstvej krvi na povrchu- to by na diagnostiku stacilo a bola by si kludna🙂

memory97
18. aug 2010

@katulkaaaaaa gratulujem, super mamina, nakoniec si to zvladla, dufam, ze nampotom napises podrobnosti. sa drzkajte.

@kvietok121 pokial viem, tak cervene vyvolava potrat...

@miciatko aj ked to schvalia, bude sa to vzutahovat na zeny po tom termine ako to prijmu, my pojdeme podla stareho zakona. Vnovinach daju obcas par dobrych kacic, velmi tomu neverim, ze to tak spravia...

kvietok121
18. aug 2010

dobre ranko tak som znova tu, mali sme trosku tazsiu noc bolo mi blbo, ale do rana to preslo a teraz sa citim fit, takze dnes to znova asi nebude ach jo 😖

kvietok121
18. aug 2010

@memory97 mala som vcera chut na cervene ale potom presla, takze do piatku uz asi nejdem nic vymyslat aj tak s nim nepohnem

kvietok121
18. aug 2010

@akika722 citam ze naplno zarazavas,pri tolkych chlapoch sa niet co cudovat

kvietok121
18. aug 2010

@lucia20 neviem uz si nepamatam, myslim ze @barinkova mali jej vyvolat nie???

kvietok121
18. aug 2010

ahojte tak tu asi starsim po termine jedina ...

memory97
18. aug 2010

@lucia20 brusko uz je nizsie🙂
jaj babule, mne sa tie bruska tak pacia a to som si ho neuzila uplne do konca. Asi sa poponahlam na dalsie brusko🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre