♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
18. aug 2010

@memory97 si zlata ty by si chcela brusko spat a ja uz by som chcela byt bez bruska

memory97
18. aug 2010

@mirmaj my sme si prenajali z nemocnice monitor.
Tie monitory na plienku, to iba pripnes na plienocku na brusku a babatko s tym bude spinkat a monitor kontrolovat, ci dycha. O niektorych som citala, ze pipaju a robia zbytocnu paniku, aj ked babatko iba normane spinka, takze odporucali kvalitnejsie monitory.

kvietok121
18. aug 2010

@tatulienka ahoj ako sa citis dnes mas termin vsak??? nerozbehlo sa to uz? dlho si nebola

memory97
18. aug 2010

@kvietok121 ti verim, ze uz to chces mat za sebou. Tie horucavy su fakt priserne,uz by mohlo byt tak akurat teplo...

evanns
18. aug 2010

@mirmaj aj my si prenajime monitor dychu z nemocky...tu podlozku
Baby ja uz zajtra idem na vyvolavacku, lebo evidentne sa nasej malej spontanne nechce k nam, tak idem skontrolovat kufor ci mam vsetko, a uz sa nemozem dockat...aj ked sa bojim...ale co uz 😀

kvietok121
18. aug 2010

@memory97 to hej, ale dnes je u nas celkom fajn, pod mrakom a normalne som aj v teplakoch 😀

prave som si pozerala do tabulky, vsetky tieto baby: @paulusa, @enny17, @ucebnica, @ladena, @mimkao, @nibiru, @mamisqva, @oksu, @cristine, @mirkapal, @katulkaaaaa, @barinkova, @mirciatko, @mery19011, @fialka5959, @luluska, @lusinka33, @natallia01, @nika.r, @bettynaj, @tiffanka, @janusa127, @tatulienka nemaju zapisane ci rodili alebo nie, a uz maju termin, mohli by poslat email @tiffanke, aby sme vedeli, ci uz maju augustoveho milacika, jedine o ktorych viem ze uz porodili su katulkaaaaa, ladena, mirkapal

kvietok121
18. aug 2010

@evanns coze ty uz ides zajtra ved ste mas 4 dni do porodu

evanns
18. aug 2010

@kvietok121 lebo TP podla PM som mala 17.8, podla prveho sona 22.8, moj porodnik ide od pondelka na dovcu tak sme sa dohodli ze to vyvolame vo stvrtok lebo ma 24hodinovu sluzbu, kedze nie som ani na chlp otvorena...co ja sa tesim, lebo uz sa velmi nudim, nevieme sa malej dockat, priatel uz ma dovolenku a este aj LEVicu sme chceli a nie PANNU 😀

kvietok121
18. aug 2010

ach jo trosku sa mi to napisalo mimo okraja 😠

kvietok121
18. aug 2010

@evanns tak to mas super, ja mam ist do nemocnice az v piatok ale uz dnes mam 2. den po termine, co ti povedal na to ze nie si vobec otvorena???

evanns
18. aug 2010

@kvietok121 ze to sa sportovkyniam stava 😝

kvietok121
18. aug 2010

@evanns myslis to prenasanie??? to som nevedela a preco???

evanns
18. aug 2010

@kvietok121 nie prenasanie, ale to ze zatka neodide, krcok nezmakne a brusko neklesne....ani ja som nevedela, ale ze vraj niekedy sportovkyniam maternica ako sval drzi pevne a tak lahko nepusti 😠 ...takze vyvolavany porod moze byt dost tazky a nemusi byt uspesny, ak nepomoze vyvolavanie povedal doky ze nas ukonci sekciou...no mne uz je jedno, hlavne nech uz sa nieco deje

tatulienka
18. aug 2010

@kvietok121 ahoj...ano, dnes mam termin a nist...vcera sme boli v poradni, doky povedal to iste ako minule ze sa to tam uz chysta a ze ked neporodim do konca tyzdna,tak v pondelok nastup s vecami na prijem do porodky...ze tomu trosku pomozu a ze to pojde dobre..no tak som zvedava..
vcera sme aplikovali domace prostaglandyni 😀 ale nist..mladej sa asi nece..

kvietok121
18. aug 2010

@evanns takze mozno to aj tym bude, ale mne uz zatka odisla, tak sa spolieham ze ked vyvolaju tak to pojde

janinna11
18. aug 2010

@kvietok121 no mne este zatka neodisla, a ani poslickov nemam... ☹

kvietok121
18. aug 2010

@tatulienka takze ty v pondelok, a to este mate dost casu, mne dr povedal ze sa stretneme v piatok, takze ja to skor ako pred vyvolavanim nestihneme ....alebo zeby ach jo netusim

kvietok121
18. aug 2010

@janinna11 zatka ze vraj nemusi odist, moze az pri porode, moze spolu s plodovou vodou je to rozne .... takze v pohode moze to byt aj dnes ale mas este 9 dni to je este dost casu.

tatulienka
18. aug 2010

@kvietok121 no uvidime ako bude...ja uz to chcem mat za sebou...

evanns
18. aug 2010

baby mne prave pripisali prvu matersku na ucet 😝 tak sa tesim 😀

kvietok121
18. aug 2010

@tatulienka uvidime uvidime uz len chvilku uz len chvilku uz len chvilku 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
18. aug 2010

@evanns idem sa aj ja kuknut ci nieco neposlali

kvietok121
18. aug 2010

@evanns jej aj mne prisli peniazky len neviem ci to je len materska alebo aj to co som si platila ako dobrovolne poistenie

janinna11
18. aug 2010

@kvietok121 no viem, ze zatka vobec nemusi odist, ale aj tak, ja idem v pondelok na vyvolavacku a bojim sa, ze sa aj napriek tomu nebudem otvarat alebo to pojde tazko, neviem...

lji
18. aug 2010

jej už aj katulka to má za sebou?? ani som si nevšimla. dokelu mala by som to tu všetko dočítať...vy teda viete toho popísať 😕 😅

@kvietok121 joj už máš asi toho až až 😖

kvietok121
18. aug 2010

@janinna11 to mam aj ja strach ... ja dufam ze to levica bude apekne sa v piatok otvorime, musime mysliet pozitivne

kvietok121
18. aug 2010

@lji ani nevrav uz som na tom ako katulkaaaaa kazdy mi vyvolava ci uz som v nemocnici, uz som taka precitlivena ze stale len revem no hrozne nech uz je piatok .... idem trosku poupratovat, ale PC necham zapnute, aby som mohla nakuknut a mala prehlad o com kecate

tatulienka
18. aug 2010

@janinna11 a kde budes rodit? ja tiez nastupujem v pondelok do nemocnice na vyvolavacku..

lji
18. aug 2010

@evanns odkedy je panna a končí lev? aj ja som chcela levicu po mne 😀

@kvietok121 ja som mala chuť kvôli tomu vypnúť telefóny ale tak to si nemôžem dovoliť aby sa nik nezlakol že sa niečo deje, ale reči typu - ešte sa kotulaš? ešte stále nič mi síce už nič nerobia, ale ked niekto povie - tej malej sa nechce ísť von tak som naštvatá - šak ja ešte neprenášam vlastne... to čo mi potom budú rozprávať keď budem napr. v stave akom si ty? to ich asi zabijem 😖 ty plačeš? ja ked tak som strašne nervózna. minule v obchoďáku do mna džugol škaredo jeden chlap - do bruška-tak som skríkla aaau a on sa len usmial - tak som začala hučať jak debil že veď v pohode - kludne buchajte do brucha tehotnej - tak bud rada že ty plačeš, ja robím scény na verejnosti 😀 😀

alure
18. aug 2010

@tatulienka
takže v pondelok na vyvolanie ak nič? A ako si sa dohodla s Havaldom? On v nedeľu odchádza ,že? Hmmm....som zvedavá čo aj ja ..v piatok mám poradňu ak dovtedy nič,tak som zvedavá na návrh jeho postupu .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre