♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tatulienka
18. aug 2010

@alure no ja nemam Havaldu zazmluvneneho, tak on mi vlastne len povedal, ze ked neporodim tento tyzden, ze mam prist v pondelok na prijem..to je vsetko...

evanns
18. aug 2010

@lji do nedele 22.8 je LEV, od pondelka uz panna

alure
18. aug 2010

@tatulienka
ani ja som si ho nakoniec nezazmluvnila,povedali sme si ze je to jedno,odrodiť ma musia tak či tak 🙂 no v piatok ti dam vedieť aký verdikt mám ja 🙂

tatulienka
18. aug 2010

@alure oki, daj vediet...ja som mu akurat zabudla povedat o tej mykoze, tak si teraz bucham hlavu...

janinna11
18. aug 2010

@tatulienka idem do ziaru nad hronom a ty?? antolska??

tatulienka
18. aug 2010

@janinna11 hej, hej..antolska...

liba78
18. aug 2010

Ahoj tehulky 😉 , teraz sa mi zdá, že píšete stráááášne moc a ja zrazu nemám čas dočítavať. ☹ Ale nasla som ze Katulkaaaa už to má konečne za sebou. A ešte aj hmotnosť maličkého nebola až tých avizovaných 4300g. Ale aj tak má malý krásne miery a určite neblo jednoduché ho dostať von ☹ . Takze @katulkaaaaa @ladena gratuujem, konecne to máte za sebou. Už sa nám len držkajte, a žiadne komplikácie !! Prajem veľa mliečka, teda tak akurát (aj veľa je problém) a hlavne rýchle zotavovanie.

kvietok121
18. aug 2010

@lji panna zacina myslim v pondelok, hej zo mna stala taka cintlavka, este ze mam takeho muza ako mam, inac neviem, ... placem aj ked nie som tehotna, ale teraz je to priam niekedy extrem
@alure zooberie vas obidve s tatulienkou naraz 😀

kvietok121
18. aug 2010

@liba78 tak vies postupne nam maminy odpadavaju, tie uz maju vela robotky s chustikmi tak nie sa co cudovat ze len my prenasacky sme stle PC maniackami 😀

lulu4
18. aug 2010

@janinna11 ahoj Jani co som tu citala ze ked sa ti maly nenarodi do nedele ides v pond. na vyvolavacku a to preco? ved este nemas termin ci ste sa tak s dr. dohodli nech to mas skor za sebou ked musite cestovat kvoli porodu? a u vas nie je dobra porodnica ked si sa takto rozhodla?

@kvietok121 no co ziadne zmeny u teba? inak minule som pozerala stranku tej nemocky v Cadci hned by som tam isla ti poviem vyzera to tam super, keby tak kazda nemocka bola prerobena... jaaj to je len zbozne zelanie...a kedy mas ist do nemocky ked to nepride samo?

lulu4
18. aug 2010

co mam spravit preto aby sa mi drobec narodil v auguste? strasne chcem mat augustove babo ako bolo v plane nechcem prenasat do septembra... lebo jediny mesiac v roku je august kedy nikto z nasej rodiny neoslavuje a tak som sa tesila ze to akurat takto vyslo... ale tak ked sa inak nebude dat co narobime ☹

kvietok121
18. aug 2010

@lulu4 nastupujem v piatok doobeda, takze sa vybuvinkame a pojdeme

ano porodnica v CA je nanovo prerobena (aspon nam tam na babenko nebude tak fukat chichi, preto dost vela zien z okolia aj zo ZA odchadza tam, ide aj hlavne o pristup lekarov aj sestriciek, ved uvidime, ked sa vratim tak potom napisem pocity ...

janinna11
18. aug 2010

@lulu4 ahoj Lulu, az teraz som si sadla k pc, varim, no to je tak, doky mi napisal hospitalizaciu na 23.08. s tym, ze teraz je uz bezne, ze to vyvolavaju, ked je rodicka daleko od porodnice, kde chce rodit. A ja to mam za 200km, takze nerada by som riskovala, je vsak mozne, ze rodit v pondelok nebudem, neviem kedy mi daju tabletku, uvidime v pondelok...

kvietok121
18. aug 2010

@lulu4 inac s tym prenasanim neviem ci sa to da ovplyvnit, odporucania su caj z malin, praca, schody, sexik, masaze, taply kupel, ale mne ani jedno nezabralo a to uz parktizujeme 3 tyzden tak neviem vyskusaj, mozno tebe to pomoze

janinna11
18. aug 2010

@kvietok121
@lulu4
baby, schody nezaberaju ani mne, a to nimi vybehnem kazdy den min 30x - v dome, sex tiez velmi nepomaha, aspon mne nie, a ked cely den nieco robim, tak mi opuchnu total nohy, ale poporode ani chyru ani slychu... 😉
ale tak nieco bude asi na tom, ze vedia Tňti nasi Drobci, kedy vyliezt, ale ja som rada, ze som sa v ZH takto dohodla s primarom, na vyvolavacke, lebo chcem maleho v auguste, aby mohol ist riadne do skoly. A cim skor, tym lepsie, tak verim, ze v pondelok to nejak dobojujeme

kvietok121
18. aug 2010

@janinna11 tak to hej, o tom kedy nasi chrustikovia vyjdu von, vobec nerozhodujeme my, ani trosicku

janinna11
18. aug 2010

@kvietok121 pozerala som jeden z tvojich albumov, mate prichystanu krasnu izbicku pre Drobceka, to si malovala Ty?

janinna11
18. aug 2010

@lulu4 ty si kde zase zmizla zena??!! 😀

kvietok121
18. aug 2010

@janinna11 nie moja kamaratka ja som len trosinka pomahala ale mali sme kupene aj predlohy ...

kvietok121
18. aug 2010

ja som akurat na nete pozerala tie zaplavene oblasti je to hrozne ... normalne chudatka tehulky zo zaplavenych oblasti ....

mamisqva
18. aug 2010

Ahojte babule čitam že ste na tom podobne ako ja ešte stale cela.Tiež sa každy pyta či už??Sme precitlivele už s toho.Ja ma posličkov asi 2tyždne anič je to na nervy.

mamisqva
18. aug 2010

@kvietik121 pytala si sa na tie čo su v tabulke že ešte neporodili a maju po termine.Ja mam v tabulke zly termin lebo tiffanke to nešlo prepisat lebo ma dopisovala miesto nejakej čo ju vymazavala mam termin 25.v knižke.Deti maju pokyny keby niečo napišu.

kvietok121
18. aug 2010

@mamisqva tak to hej je to na nervy, hlavne ked uz mas po termine, tie vecne otazky a to si uz doma, ved to ta uz mali zobrat do nemocnice, nie ... tak to ide poriadne na psychiku, o ostatnych asi tiez nevies

inac aj @tiffanka sa uz tiez davno neozvala
dobry napad musim naucit manzela aby vam tu napisal ze uz nie sme 2v1

janinna11
18. aug 2010

@mamisqva ahoj, mate vybrate pekne mena 😉 takze neviete co to bude?? No ty mas aspon poslickov, ja nic...

janinna11
18. aug 2010

@kvietok121 lebo je to fest pekne, my zial este nemame izbu pre Drboceka, lebo este budeme dve izby prerabat, takze drobiatko bude u nas a izbicku zariadime az neskor

kvietok121
18. aug 2010

@janinna11 inac na tej stranke: http://www.predlohy.sk/clanok/galeria sa da dobre inspirovat, ja ked som tuto stranku objavila, tak som snivala o takej detskej izbe ... a nakoniec sa mi sen splnil

jankasramka
18. aug 2010

@kvietok121 presne sko hovoris, ja som nad tym tiez rozmyslala ze kolko som sa stazovala ze mi je tazko a ze teplo a ze ma bolia nohy .....lenze potom som si uvedomila ze ved ake to ze byt tehotna a zazit zemetrasenie, obciansku vojnu pripadne extremnu chudobu...hned som sa prestala stazovat:S
to iste teraz s bejby- je to narocne- ale ked si vezmes ze mas vsetko co potrebujes a navyse strechu nad hlavou ...ved teraz je to uz skor privilegium ako normalka... 😒

mamisqva
18. aug 2010

@janinna11 ja viem čo to bude ale mm to nechcel vediet tak samoška že musim tajit aj detom vieš už maju svoj vek aby to vykecali hlavne dcera hned by to dala na facebook ale stale otravuje

kvietok121
18. aug 2010

@jankasramka asi niekedy musime len zmenit pristup a potom nam je lepsie, takze uz nech je to kedykolvek akokolvek budem kludna ....

som zvedava dokedy mi to vydrzi 😀 😀 😀 😀

kvietok121
18. aug 2010

@mamisqva mas to tazke ... uz sme sa o tom raz bavili ale stale si myslim ze ja byt na tvojom mieste tak by som to nezvladla ja mam velky problem to udrzat, pred ostatnou rodinou a len domka s manzelom o tom diskutujeme ... ale je to tazke velmi tazke ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre