♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
18. aug 2010

@lucynocka ani nehovor .... umna sa lekar usmeje a povie viete jemu tam je dobre 😀

kvietok121
18. aug 2010

@evanns ani ja neviem, mne to robil len raz a povedal mi ze je to ok vysvetlil a ukazal ako to ide takze urcite dobre 😀

tatulienka
18. aug 2010

@kvietok121 uf...tak sa strasne bojim toho porodu..ale uz by som to chcela mat za sebou...ked si pomyslim, ze to moze byt kazdu chvilku, tak mi prejde az mraz po chrbte...

evanns
18. aug 2010

@kvietok121 urcite je to dobre...by si nedovolili nikoho nechat tehu ak by boli prietoky nedostatocne 😉

kvietok121
18. aug 2010

@tatulienka ani nehovor ... vzdy ked sa zamyslim ked chodim po byte, co by som robila keby mi teraz praskla voda, potom sa len usmejem a poviem si no co konecne by to uz bolo tu

kvietok121
18. aug 2010

@evanns myslim ze horsie to je ak je to nizsie, proste mame ich dobre vyzivovane

vladka84
18. aug 2010

inak baby, pan doktor Zahumensky tvrdi:
1. prietoky sa robia iba keď plod zaostáva v raste alebo má iné prejavy nedostatočnosti placenty
2. jedno vyšetrenie prietokov nič nehovorí a neexistujú hraničné prietoky, buď sú dobré alebo zlé
3. ak by boli prietoky zlé (prejaví sa to asymetriou plodu a malým množstvom plodovej vody) potom žiadne lieky nepomožu a porod treba vyvolať
Nepovazuje ich za take potrebne, doslovne: prietoky v pupočníku ukazujú iba na hladinu kyseliny mliečnej v placente. Nič iné, často sa robia zbytočne a závery z nich sa preceňujú.... no,m takze ci sme normalne alebo nenormalne, hlavna vec, ze o chvilku porodime... 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatulienka
18. aug 2010

@kvietok121 presne... hocikedy sa to moze stat...ja hlavne v noci ked idem na wcko rozmyslam, ze teraz mi moze prasknut voda..a to chodim na wcko asi 4x za noc a furt na to myslim...

kvietok121
18. aug 2010

@vladka84 ten tvoj zaver je najlepsi 😉

kvietok121
18. aug 2010

@tatulienka tak to si dobra ja idem nastastie len raz, max. dva, ja mam problem zaspat kym zaspim tak sa zdvihnem asi 10 x (naozaj) a idem sa vycikat, nie idem si cvrknut,

vladka84
18. aug 2010

ja by som v kazdom pripade mala co najskor porodit, lebo ked takto dalej budem studovat internet, tak na sale si zmenezujem fakt cely porod sama a lekar moze ist na kavu 😀 😀 😀

kvietok121
18. aug 2010

@lucynocka ani nevrav, ale mozno si myslela zajtra rano, alebo ta tan maly zle pochopil 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
18. aug 2010

@vladka84 zo mna sa stane zavislacka

evanns
18. aug 2010

@lucynocka no nestazujem sa 😉 nam to moc neklesa, citam ze 38 tt- 0,89, 39 tt - 0,87...ale to je jedno, lebo napriek tomu zajtra to ukoncime k stastnemu koncu 🙂 pevne verim

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
18. aug 2010

baby bezim prave prisiel manzel a ze ideme na poslednu pizzu v dvojici tak pa

vladka84
18. aug 2010

@lucynocka ved prave, zbytocne tym strasia zeny, ked sa nahodou vymykaju ich tabulke... a naordinuju im kadejake lieky (napr. Oxyfilín), ktore ani nic neliecia... ved co, hlavna vec, ze zdravotna poistovna im zaplati za "starostlivost"...
@kvietok121 toho sa nebojiiim, to ja uz som 😀

evanns
18. aug 2010

@lucynocka tak sme sa dohodli s porodnikom, na porod do nedele to nevyzera a ma zajtra sluzbu 24 hodinovu a od pondelka uz dovcu a ja ineho nechcem, priatel ma dovolenku uz a si chce uzit malu a ja chcem urcite LEVicu...takze jedno s druhym sme sa dohodli ze rano mam prist na prijem a zacneme vyvolavat...ja uz nemam nervy cakat 😝

vladka84
18. aug 2010

idem aj ja este nieco porobit, kym mi tornado dobehne domov, aby som sa jej potom mohla naplno venovat 😉

vladka84
18. aug 2010

@evanns tak drzime palce, nech to dobre dopadne 😉
ja by som to uz tiez chcela mat za sebou, ale keby mi tak povedali, ze rano pridte a ideme rodit, tak sa v noci asi pototo od strachu... a pritom sa akoze voooobec nebojim 😀

tatulienka
18. aug 2010

@evanns tak to ta obdivujem, ze si taka kludna...mne povedal doky, ze ked do konca tyzdna nic, tak v pondelok nastup do nemocky aj s vecami a ze tomu trosku pomozu a ze to pojde dobre...no a uz vidim, ze v nedelu vecer ani nezaspim..

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lji
18. aug 2010

@tatulienka mám z teba pocit ako zo seba 😀 ale neviem prečo 😀 také myšlienkové pochody... 😀 tiež už by som to chcela mať za sebu ale ked si to predstavím tak chytím taký zvláštny pocit 😅

evanns
18. aug 2010

dakujem baby...aj ja Vam drzim palce nech vsetkym vsetko dobre a lahko dopadne
a pridavam svoju prvu a poslednu foto pred rozpadom 😀

carmenn323
18. aug 2010

Ahojte babulky vcera porodila katulkaaa malicky ma 3800 a 50cm 😵

akika722
18. aug 2010

ahojte baby...čo nové?????,,

kvietok121
18. aug 2010

@evanns jasne ze v pohode

kvietok121
18. aug 2010

pizza bola skvela a potom ist peso na 6 poschodie ... to bol horor
@carmenn323 ano vieme, lucia nam napisala tesili sme sa konecne to ma za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre