♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

janka2112
18. aug 2010

Ahojte,som tu nova...ale uz som dnes pisala ohladom bolesti...takze baby,ja som si uz porevala ja vcera aj dnes,tak ma boli cele brucho..niekedy na chvilu prestane a potom taka pecka,ze len zmolim perinu od bolesti......snad rozoznam skutocnu kontrakciu,ked pride cas.........a co sa týka materskej,tak mne prislo dnes vyrozumenie zo SP a hned som pozrela na ucet a eurace su tam.......

akika722
18. aug 2010

@lji inač je zlaty to len dnes toto robi...včera provokoval starši ale dnes sa už skludnil.čo bude zajtra???skoro rano mam požehlene,vyprate,vyvešane šaty,navarene a o 9tej sa už trapeme vonku na prechadzku...ked spia upratujem a potom zase vonku a kupanie uspavaniie a potoooom net 😀
ale musim do toho prisť že tie stresy tu už proste budu stale 😖

akika722
18. aug 2010

@janka2112 vitaj 😉
neboj onedlho už na tu hroznu bolesť budeš spominať s usmevom.s babom zabudneš na všetko zle.ved do datumu už len zopar dni tak to môže byť každu chvilu

akika722
18. aug 2010

ok...padam spať konečnééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak dobru noc baby

lji
18. aug 2010

@janka2112 a to ti ani teplá sprcha nepomáha? a to máš pravidelné či ani nie?

@akika722 neplaš so stresmi - ja v hĺbke duše dúfam že ked sa s malou vžijem tak to nebudem tak prežívať 😅 ale zase predsalen ty máš už druhé dieťatko tak si musíš lepšie zadelovať čas.

babenky aspon ste pracovali predtým alebo si platili. my ideme do toho po hlave obaja hned po škole 😅 ale ešteže sa lubime, vtedy tie peniaze menej chýbajú 😀

juj a tak ako asi dva dni krpček kopkala len občas a len jemne tak mi teraz dáva zabrať. také kopance už dlho nedávala 😖 au....

lji
18. aug 2010

@akika722 dobru noc a snad zajtra budete mať lepší den 🙂

akika722
18. aug 2010

@lji ked som prišla z nemocnice syn bol u svokry zopar dni tak sme si babo doslova uživali.s jednym je to jednoduche...s dvoma trošku zložitejšie.môj Patrik ma vrtulu v zadku neposedi ani chvilku stale niečo vyvedie ale na maleho našťastie nežiarli.ked plače maly dava mu cumel a koliše ho ked je v kočiku,hned ma vola že chce Sami papať 🙂
ale inač je hrozne šidlo

vladka84
18. aug 2010

@lulu4 mne prisiel papier,musim pochvalit nase pani na socialke... cca tyzden po tom ako poslal zamestnavatel ziadost mi prislo prve vyrozumenie - kolko budem dostavat z platu... a teraz mi prislo aj druhe rozhodnutie o zvyseni na zaklade podanej ziadosti z DNP, tam este potrebovali jeden papier, tak preto neskor...
@akika722 moja, vydrz, zajtra bude snad lepsie 😉

akika722
18. aug 2010

@vladka84 musi byť.to možno aj ja dosť stresujem.no nevyspata a všetko ma vytača čo urobí Paťko zle.musim sa viac snažiť a prehliadať to. 😒

vladka84
18. aug 2010

@akika722 tak si chod lahnut, kym maly spinka... kasli na nas, ved my ti potom zreferujeme co sa udialo, kym si spala 😀
a v septembri pojde Patko do skolky a budes mat tooolko casu 😉
ja som dnes naziapala na Timku a normalne som volala mamke nech ju vezme poobede niekde prec, lebo ma z nej porazi.. od rana dobreze na lampy nevyliezla, sa v nej nahromadila tolka energia, ze ma islo vykotit a vkuse mala ku vsetkemu pripomienky, normalne ma z nej bolela hlava.... vydychla som si, ked teraz zaspala a dufam, ze zajtra bude lepsi den...

akika722
19. aug 2010

@vladka84 a som tu 😖 čakam kym maly na mne zas odkvecne...medzi tym sa zobudil aj druhy ale urazil sa že som ho poslala spať tak šiel 😖

akika722
19. aug 2010

A SPííííííííMéééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀
DUFAM 😒

jankasramka
19. aug 2010

@akika722 no ako keby si tu o mne pisala- len ja nemam druhe dieta ale kopec zvierat:D
a mame podobne rekordy s kojenim ako ty - tiez pouziva ako cumlik- a pritom ved mlieka je dost. ja som hotova.
dnes som ho vzala so mnou ku konom- musela som odparazitovat Pejka a vyliezt z domu konecne- chvilku pospal v aute ale inak cely den ak ho na rukach nenosim tak mrnka a place a dokola .
fakt ta obdivujem ze s dvoma zvladas....ja som s jednym hotova 😖
a dnes pri konoch mi vravi jeden ujo ze - no ja som zenu na rukach nosil ked mala nasich 13 😲 deti a ajtak ma opustila.
wow, si zober 13 😖

21
19. aug 2010

@akika722 , nemam to ako ty, a predsa som vycerpana, vies, ja som z tych dospelakov, ktori potrebuju spat 10 hod.... Som rada, ze nie som sama... 😉 No ja nevladzem ani sediet pri pc..

21
19. aug 2010

@jankasramka , mm vyzera na svoj vek, no ked som kocikovala prveho, tak sa ludia po nas divali, ze udat ho, ze ved ja som asi este pod zakonom... 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
19. aug 2010

dobre ranko dievcata hlasim sa 2 v1 v tomto poslednom dni doma

kvietok121
19. aug 2010

malo som hroznu noc, zaspala som az o jednej hrozne bolesti ale stale, nie pravidelne, takze som vedela ze to nie su kontrakcie, hrozne som sa bala ci je matejko v poriadku, ale dnes uz maminku kopol tak hadm je vsetko je ok, ale som taka dolamana boli ma chrbatik, ze neviem ako to zajtra zvladnem
@lulu4 tak som zvedava aky bude posledny den doma
@akika722 tak to je super za mas mliecko dufam ze aj ja budem mat
@janka2112 jani neboj musime zvladnut aj tie bolesti
@vladka84 mate naozaj vzorne panicky, mne neprislo nic ziadny papier
@jankasramka tak tych 13 si neviem predstavit

lji
19. aug 2010

dobré ráno vám prajem všetkým.

@kvietok121 zvláštny pocit ked vieš že"už pôjdeš". ja stále dúfam že na mna to rýchlo príde a nebudem môcť nad tým uvažovať 😀

@jankasramka tak ale ono sa určite nemohla venovať dokonale všetkým 13 deťom nie? 😅 videla som na mojej mamine ktorá nás mala 5 a aj to sa fakt že nie snažila ale stále snaží aby bola každému nápomocná ale nikdy to nebude dokonalé. tak pri 13 sa skôr starali asi jeden o druhého 😅 aj ja som viac vychovávaná bratmi ako maminou 😅

@akika722 no akú ste mali noc? už je to lepšie?

@21 "ja som z tych dospelakov, ktori potrebuju spat 10 hod...."
toto som ja velmi šťastný človek a dúfam že to využijem aj pri malej, že dokážem spať kedykolvek a kdekolvek a v noci som skôr hore a ked sa neda tak vydržím aj bez spánku.

baby vy tu píšete o mlado vyzerajúcich mužoch. mojej mamine vždy za muža priraďovali jej syna 😀 ked bola so mnou. brácho je o 16rokov starší odomna takže ked som už behala mal 18 a všetci si mysleli že otec je on 😀

kvietok121
19. aug 2010

@lji ani nevrav, stale si vravim, ze by sme mohli este dnes, aby to bolo kratsie ale akosi sa prehovorit neda

janinna11
19. aug 2010

cavte baby, no mna nejako divne zacalo boliet brusko, ako pred kramami, to su tie poslicky?? Zatial to ale velmi neprestava...a nie je to teda nic prijemne... ☹

evitkamalicka
19. aug 2010

ahoj kocky,
ako to tu s vami vyzera?

kvietok121
19. aug 2010

@janinna11 to je zaciatok 😀

kvietok121
19. aug 2010

@evitkamalicka este sme niektore tu

lji
19. aug 2010

@janinna11 a máš ich pravidelné? možno nie poslíčkovia, možno skutočné 😕 😅

vladka84
19. aug 2010

dobre ranko, tak mi mame za sebou uspesnu noc, jedenkrat na vecku a inak som spala ako drevo od polnoci do 8hod. 😀
@kvietok121 ale ved to uz ten jeden den ako kinderko vydrzis a zajtra mas Matejka pri sebe... huraaaa 😉

kvietok121
19. aug 2010

@vladka84 mozno ak sa podari vyvolavacka

vladka84
19. aug 2010

@kvietok121 mysli pozitivne 😉 budeme ti drzat palce!

kvietok121
19. aug 2010

@vladka84 ja viem a dakujem vam za to prave som si citala o vyvolavani ze niekto hned a niekto sa vytrapi aj niekolko dni to je hrozne to ma ani nanapadlo ze to moze tak dlho trvat, myslela som si ze to bude hned, ze sa zacnem hned otvarat, a pojde to ak sa nebudem otvarat tak to bude zaujimave 😠

vladka84
19. aug 2010

@kvietok121 ty budes patrit do tej skupiny, kde to bude hned, neboooj, ja som to mala za 8hod. a pritom som vobec nebola otvorena... len sa prechadzaj, alebo skac na lopte, nech sa ti to rozhybe, kym nebudes musiet, tak nelez, pomoze ti gravitacia a aj pre babo je prirodzenejsie posuvat sa dole ak nelezis 🙂

kvietok121
19. aug 2010

@vladka84 dobre dam si poradit, ani len nelahnem budem behat skakat a modlit sa nech zostupuje dolu aby sme sa otvarali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre