• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 pošlem Terezku k tebe na týždeň :grinning:
19. aug 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 treba sa dohodnut, to prenasanie je na nervy ... :sweat_smile:
19. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja som na tom bola ako elinka ... kôpka nervov, preodsávané dni a noci a vo fľaške minimum mlieka ... môj muž teraz kúpil Bebu HA, vraj už nechce zažiť tie nervy o pri Barborke ... vynervovaní sme boli všetci traja :angry:
19. aug 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 dnes som ho musela zobudiť som myslela že mi exploduju kozy :sweat_smile:
19. aug 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bezim spinkat este sa rano ozvem papa
19. aug 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 drž sa..myslim na teba :wink: :wink: :wink:
19. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spať-dufam že mi dovolia...zaspavam tu nad tym...papa kočky
19. aug 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, trosku som vas dosla kuknut...

vcera monitor dopadol ok, aj ked tep bol medzi 160-180 co sa mi zda dost vysoko, ale mala sa strasne hybala, tak mozno to bolo tym...
v pondelok nastupuujeme, spravia nam preooperacne, spravia novy "nalez" a ak ho stihnut skonzultovat v pondelok, tak sekcia bude v utorok a ak nie, tak ho budu hodnotit v utorok a potom sekcia v stredu... tak som zvedava... uz len nejake styri dni a malinka bude na svete. :D
19. aug 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 musis mysliet na porod a tym si to privolas:slight_smile: hlavne nech je to rychle a bezbolestne. drz sa!
20. aug 2010 o 02:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj laktacna nam velmi pomohla. Malemu som zobrala iba flasu pre istotu, ak by bol problem, ze sa neprisaje a ostane hladny. Asi bol hladny,lebo sa prisal hned. Som si pripadala ako mamina, ktora si vymysla, ze dieta je naucene na flasu :grinning: :grinning: :grinning: ukazala nam par technik,ktore mozem pouzivat pri malom a teraz trenujeme:slight_smile: Nemas v okoli nejaku laktacnu poradkynu, skus, aby si uplne nestratila mliecko. Mozno aj preto sa ti zda, ze ho mas malo, ze si to pripustas. Ja som bola na tom podobne a od kedy maly taha, tak mozem aj rozdavat, ani nestiha spotrebovat odsate mlieko:slight_smile:
20. aug 2010 o 02:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 uz sa tesis na malinku:slight_smile: sa ani necudujem a hlavne, nech je mala v poriadku:slight_smile:
20. aug 2010 o 02:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 jéj Luci,o chvilku si troj-násobná maminka :grinning:
ja sa ták teším...no dufam že sa ozveš potom a dáš info :grinning:
20. aug 2010 o 04:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 moja aj teraz na teba myslím :grinning:
tak hore hlavu a neboj sa.zvladneš to :wink:
ozaj,dufam že daš po niekom vedieť ako to dopadlo... :wink:
20. aug 2010 o 04:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 jej držím päste. baby ako vám je dobre ked viete kedy to už príde. je to síce mierne stresujúce ale úžasné :sweat_smile:

@kvietok121 silno moc ti na dnes držím päste. tak ako akika, tiež som na teba myslela aj v noci lebo som vôbec nemohla spať :grinning:

baby ja viem že tu s vami nie som od začiatku a nepoznám vás tak dobre ako sa poznáte vy, ale som rada že som narazila na túto tému i keď neskôr. pomáha mi čítať podobné osudy a vedieť že tu je niekto kto mi poradí ked potrebujem :wink: ďakujem vám :wink:
20. aug 2010 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 KVIETOCEK BUDEME NA TEBA VSETKY VELMI MYSLIET A TESIME SA NA MATEJKA SPOLU S TEBOU:slight_smile:
20. aug 2010 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko:slight_smile: som zvedava kto dnes bude dalsia mamina:slight_smile:
20. aug 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby tak pomaly sa chystame uz som poriadne nervozna, este ze som bola na omsi
@jankasramka dakujem moje urcite to budeme citit
@lji dakujem budeme to potrebovat
@akika722 dakujem moja zlata ano dam vediet, teda manzel napise, ci mame tiez prekvapko ako vy
@memory97 dakujem budem sa snazit poriadne chodit, skakat, mysliet, dychat a tlacit :grinning:
@lucia20 lucka drz sa nech to dobre dopadne
20. aug 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja ja ja chcem byt dalsia prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
20. aug 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 Moja, aj ja Ti drzim palceky, myslim na Teba, nech to vsetko zvladnete a uz ste cim skor spolu, zdravi a stastni. Kedy odchadzas?
20. aug 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinna11 zachvilocku o deviatej
20. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak sa drzte odchadzame a verim ze ked sa vratim tak nas tu bude viac mamiciek a menej tehuliek tak sa drzkajte cmuk
20. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, takze @kvietok121 to bude mat zachvilocku za sebou... potom ostatne planovacky a ja kedy? :unamused:
20. aug 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak ja stale kinderko... :unamused:
20. aug 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete co je s @tiffanka? :astonished:
@tatulienka a cakate kedy to pride, alebo mas uz naplanovanu vyvolavacku? :unamused:
20. aug 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka no ale uz nie nadlho:slight_smile:
20. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no ked to nepride do konca tyzdna, tak v pondelok nastup do nemocky...
20. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka mne sa to zda ako vecnost...
20. aug 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka to budes kolko po termine? a hybe sa nieco, mas nejake "priznaky"? no, tak aspon vies, ze co bude nasledovat... ja este 9 dni pred terminom a uz stresujem, co bude potom :grinning:
nezda sa vam,ze su tie babatka nejake lenive? treba im vyvolavackami pomahat, kopec sekcii sa robi, spontannych porodov nejako ubuda :astonished:
20. aug 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no termin som mala v stredu, takze to bude 5 dni po..to este nieje tak moc...no ale dufam, ze ma tam nenechaju lezat a ze v pondelok sa narodi..
20. aug 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa vas opytat ci po vysetreni dr ste niekedy mierane krvacali dik za odpovede
20. aug 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok