♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
20. aug 2010

@jankasramka 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 CHVALA BOHU že nie som mexicky kôň 😲 😲 😲

akika722
20. aug 2010

@jankasramka no zaujimava krajina aj tos tymi menami čo si raz pisala...daj ešte niečo nech sa zasmejem 😀

akika722
20. aug 2010

lucku chytila mania-upraovacia pred pôrodom 😀 pisala že upratala cely dom 😀 môže prisť aj môj 😀

akika722
20. aug 2010

žeby bola cela stranka len moja? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
20. aug 2010

oki vzdavam to idem hajať 😢

jankasramka
20. aug 2010

@akika722 no mam este jednu pikosku-o mojom muzovi ale kedze si odisla, nechame si ju na zajtra 😝

jankasramka
21. aug 2010

tak vcera som ukoncila den a dnes ho zacnem🙂
dobre ranko zienky, kvietok a dufam ze uz aj matejko🙂))

jankasramka
21. aug 2010

kde nic, tu nic - treba spinkat...bude tu polnoc. pekny den vam prajem vospolok...

jankasramka
21. aug 2010

@akika722 dobieham ta v monologu 😀

memory97
21. aug 2010

@akika722 to si ma potesila. nemuseli ste absolvovat ziadne specialne vysetrenia?

@elinka27 ved prave, ze mu prepadava hlavicka, ale ked ma dobry den, tak ju pekne dvihne. Ked sme boli na vysetreni, mal zlu naladu a asi nas poslu na par cvikov, ak sa to nezlepsi. Su to nejake zlozite cviky, alebo sa to zvladne aj doma?

@mirmaj to presne robi aj nas, ked ideme k lekarke je umrncany a placka a ked odtial odchadzame, je najzlatsie babtko🙂 zeby mali respekt pred bielym plastom uz od malicka🙂 To som si myslela, ze iba nas maly je takyto🙂

@jankasramka ved to, ta pani na mna pozerala akoby som si z nej strielala🙂 a doma s nim bojujem🙂 Idem si dnes kupit vankus na kojenie, nech ho este viac potrapim🙂
Maly je rozkosny a vobec nie je obezny 😀 😀 😀 , ale dobre kojeny 😝

@tiffanka blahozelam stastna mamina🙂

dajna11
21. aug 2010

@akika722 no ten bčaj mám aj ja,ako napijem sa a celkom fajn sa mi naleju prsia,a tvoj malý je kludnejší po probiotikách? skúsim to. túto noc ani nechcel nejako jesť. nechcel sa mi prisať,alebo nevedel,teraz som z toho mimo neviem to rozlíšiť. aj tak zaspal,snád sa spamätá.

dajna11
21. aug 2010

@jankasramka ach som rada že nie som v depke sama. ved to prejde,viem,ale nejako to na mna dolahne a potom len plačéééééém. ☹

21
21. aug 2010

@mirmaj , my mame nejaku hnackovu stolicu, taka hnedozlta a hlienova a smrdi ako dospelakovi pri hnackach... Davame espumisan, no zaberie ako kedy, asi musim drzat prisnu dietu...Neviem, z coho to moze mat. Detska by povedala, ze ved je kojena, je to normalne. Ale predtym kakala pekne zlte a "vonavsie", ale neviem, pred cim...

21
21. aug 2010

@dajna11 , ja som to tu pisala, mna tie depky drzali 2 dni, baby ma perfektne povzbudzovali... Stale som plakala, nevedela som sa s nikym porozpravat bez revu a mala bola o to nervoznejsia a ja z nej a dokola... ZE? Poznam, neboj, prejde, ja doteraz nemam povysavane, vari mm, aj upratuje...Len keby to neprechadzalo tyzdne, navstiv odbornika, oplati sa... Drzme si palce.

dajna11
21. aug 2010

@21 ja som rozčarovana z tej situácie.....s dcerou som nemala problém,neplaklala,bola tichučko,zlatko....tento šintér je iný,uplakaný,nespí....milujem ho ale ja sa ne seba nemožem pozerať,aká som nemožná 😉 😉 . veriť nevarím,varí mm,upratovať..kašlať na to...aj dcerku som poslala k našim,nemám na nu času,len by ma videla nervoznu....ach jaj už nech je lepšie.

akika722
21. aug 2010

@memory97 tu dr.neriešia nič moja 😒

@dajna11 no vidi sa mi kludnejši.ma len raz za den také 2-3 hodky nekludu ale aj to musi byť,neplače len je hore mrvy sa papal by stale

dajna11
21. aug 2010

@akika722 no takýto neklud má aj moj krpec,ale plače,je nekludný a stále by bol na prsku ☹ ☹

akika722
21. aug 2010

@dajna11 nepovažuj sa za nemožnu lebo to NIESI!!!je to normalne si kratko po pôrode netrap sa prejde to.maly vyciti ked si nervozna a bude tiež.kašli na neporiadok to nieje dôležite.dôležita si ty a maly 😉

akika722
21. aug 2010

@dajna11 za tie 2-3 hodky papa aj 6-7x 😅 najprv som bola s toho nervozna maly tiež ale kašlem nato dam mu a potom pekne spinka.viem že je to trošku na nervy dobre že sa odlepi už che zas ale možno to je chvilka kedy potrebuju byť pri nas.ono to prejde

dajna11
21. aug 2010

@akika722 vieš aj mna to napadlo že skor sa tak ukludní...vela ved neje kedže hladný byť nemože...len tak cucká...ale je aspon ticho 😉 . teraz v noci bol o hlade,nejako sa nevedel či nechcel prisať neviem....ale spal tak asi nebol hladný nie? viem že nie som nemožná,len toto vrtenie okolo plienok a kojenia a plač do toho...uf je to zaberák na nervy.

dajna11
21. aug 2010

@akika722 a sm laým už chodíte normálne von?

akika722
21. aug 2010

@dajna11 tak to občas je ale všetko zle prejde...ok baby padam -musim maly chce rozpravku pozerať a musim sa chystať ideme variť gulaš na chatu.tak zas večer dufam že už bude info o kvietku 😉

akika722
21. aug 2010

@dajna11 ja hej hned ked som prišla z nemocnice.musim kvoly staršiemu to by sme zošaleli doma 😖

dajna11
21. aug 2010

@akika722 a ja doma šaliem.....idem aj ja k našim a basta,nech babka pestuje

akika722
21. aug 2010

@dajna11 tak...využi pomoc druhych a ty oddychuj 😉 😉 😉

jankasramka
21. aug 2010

@21 a len ju kojis? nedavas umele mlieko vobec? to sa mi zda divne s tou hnackou teda. a divnejsie sa mi zda ze doktorka ti povedala ze je to ok 😒
my sme mali hnedu len zo zaciatku ked sme dokrmovali....

jankasramka
21. aug 2010

kde ste vsetky?!

21
21. aug 2010

@jankasramka len kojim, ale moze to robit espumisan?

jankasramka
21. aug 2010

@21 to pochybujem, ajked neviem aku to ma aktivnu latku, ale to je asi len na plyny, ved viacere tu pouzivaju espumizan a zatial sa nikto nestazoval na nic podobne. skus pozriet vedlajsie ucinky v pribalovom letaku ci tam nieco neni...

jankasramka
21. aug 2010

no idem pokracovat v spanku, mna strasne nudi to odsavanie, a navyse o tretej rano.strasne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre