♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
23. aug 2010

sa ma pytal mm vcera ze ci zeny so silikonmi mozu kojit....no viem ja!?
co tym chlapom beha po rozume....

kikuska25
23. aug 2010

@katulkaaaaaa ja z teba padnem to je super ze si tak silna a este si si v duchu spievala..velmi sa bojim ale rada by som to mala za sebou neviem ci doktorka bude suhlasit s tym ze by mi porod vyvolali lebo vlastne termin mam na 8septembra..ten 28.august je termin podla sona ale ja si velmi zelam augustove dieta..a vlastne mi aj vravia ze drobec je dostatocne velky tak uvidime co a ako..z jednej strany to chcem a z druhej sa toho vyvolavania obavam.. ☹ ☹

fialka5959
23. aug 2010

@liba78 nie barodila sa 13.8.

katulkaaaaaa
23. aug 2010

@kikuska25 a mas aj nejaky iny dovod na to aby ti porod vyvolali?myslim zdravotny...viem ze by si to mala rada za sebou,velmi dobre si pametam tie depky posledne tyzdne,ale ak ti mozem poradit pockaj ci to pojde same,naozaj vyvolavany porod nieje ziaden med lizat...a kazde telo reaguje inak,ja ked som bola v porodnici boli tam baby ktorym nezabrali tri tabletky na vyvolanie,potom dostali infuziu nezabrala,a potom cisarak...nikde nieje napisane ze vyvolavanie zaberie 😖 a poviem ti takych tam bolo viac ako dost...mala sa mi narodila prirodzene po odtoku plodovej vody doma-a maleho davali von tabletkami...malej porod bol krasny zazitok....maleho porod des...a to som si myslela ze druhy musi byt lepsi....

kikuska25
23. aug 2010

@katulkaaaaaa mam vyssi tlak a uz sa otvaram neviem ci to je taky dovod ale doktorka sama povedala ze ked to vydrzim do 38tt bude super a potom tomu pomozeme tak uvidim co povie zajtra ja viem ze to nieje nic moc vyvolavackou a ze to nemusi ani zabrat prave preto mam strach ale bola aj taka verzia ze to bude cisarsky lebo ze Samuel je velmi velky ze ma nebudu trapit normalnym porodom tak ja neviem..viem citala som o tvojom porode a nebolo mi vsetko jedno ma to mrzi ze ta tak nechali trapit..a preco ti neurobili cisarsky si nechcela ci ako?

elinka27
23. aug 2010

neviem ci je dnes nejaky zly tlak,alebo co ale sa citim uplne slaba ako mucha a nic sa mi nechce ☹

liba78
23. aug 2010

@katulkaaaaaa určite sme si zasúžili také dobré bábätká. Veď sme pre ne vytrpeli dosť. Tak to máme teraz za odmenu. 😉 😉 😉
@jankasramka aj mne sa podobá na tvojho. Len očká má ten môj menšie. Tvoj je taký viac okatý. (aj moje pravé prso je väčšie od ľavého 😀)
@kikuska25 no vidíš, a to je správny prístup. Nečakaj do štvrtka aspoň budeš potom skôr doma. Len sa zajtra na tej poradni spýtaj na magnezium. Mne ho doktorka po ukončenom 37tt vysadila. Povedala že maternica musí začať trénovať na pôrod. 😝 Inak aj Denisocka spominala, že magnezko ku koncu treba vysadiť. Ale poraď sa s doktorom.

kikuska25
23. aug 2010

@liba78 hmmm vidis to som nepocula..ale ti poviem ze ja by som bez magnezka s takymi bolestami nevydrzala ani den som normalne na tom zavisla uz... ☹ boze dnes je zasa strasneee teplo a drobec sa vrti a vrti brusko mi vatlaca az neviem kam 😉 bojiiim sa baby viem ze sem nechodim casto ale prosim myslite na mna..

liba78
23. aug 2010

@jankasramka teba sa na kojenie zo silikonmi pýtal muž. Mňa sa na to minulý týždeň pýtal syn 😀 😀 😀 , neviem čo ho to napadlo. Tiež nie som týmto spôsobom vylepšená, tak neviem 😲

liba78
23. aug 2010

@kikuska25 Neboj sa, veď si písala, že možno pôjde aj cisárskym. Tak by si to mala asi najlepšie. 😉 😉 Ale mala by si byť v pohode, inak bude nervózne bábätko keď sa narodí. A určite chceš mať taký poklad ako katulkaaaaa a ja 😀 😀 tak kľúdek moja milá.....

katulkaaaaaa
23. aug 2010

@liba78 kolko ti maly cez den spinka?maly uz zase taha viac ko 4 hodiny,neviem ci ho mam budit,prsia uz mam plne ako ,,dojka" 😀

kikuska25
23. aug 2010

@liba78 noo strasia ma s cisarskym ale z toho moc niesom nedsena ja by som si to priala tak normalne aby aj ocinko mohol byt s nami 😉 😉 super ze mate take dobre deticky..ja si myslim ze moj bude nervak bo ja som bola prve mesiace strasnyyyy nervak... 😠

kacena4
23. aug 2010

@groka cauko, tak pozeram ze sme rodili v jeden den, aj nasa chiarika je 7.8. ale v ruzinove 😀 GRATULUJEME

katulkaaaaaa
23. aug 2010

@kikuska25 tak uvidis co ti povie dr.,mne cisarak ani nenavrhli...ze porod sa pekne rozbieha(no mne sa nezdalo ze by to bolo dobréééé)ale hlavne ze sme to zvladli.inak ja mam 157cm,predtym vaha 58kg,panva uzska...a nechali ma porodit babo s vahou 3800gr-akoze ja neviem podla coho oni usudzuju ze to pooooojde,ked mi po porode povedali vahu maleho tak som nechapala kde som ja porodila take velke babo 😝
to magnezium aj ja som vysadila v 38tt,ina baby neviem co na tom je ale vsetky co sme brali magnezium sme prenasali!!!!!kazda jedna,ze by na tom cosi bolo????

liba78
23. aug 2010

@katulkaaaaaa no teraz spinká už 3 hodinu. Akurát nemám už tak plné prsia. Sa mi to upravilo tak že na každé kojenie vypapá jeden a to mu stačí. A ja už nemusím odstrekovať 😀 😀 😀

kikuska25
23. aug 2010

@katulkaaaaaa paaaani taky maly clovek a take velke baabo no to ta obdivujem to muselo byt naozaj tazke pre teba ale je super ze to mas uz za sebou..ja tiez neviem po com to oni usudzuju ze ako to babo pojde..katulka ma nestras s tym prenasanim ak mi nepovoli zajtra porodit a mala by som prenasat tak ja by som sa tym stokilom asi urcite nevyhla paaani uz mam dost teraz ja mam 181cm a boky mam dost siroke aj panvu tak mozno da panbozko ze drobec pojde normalne..

akika722
23. aug 2010

@barinkova ty si čakala chlapčeka ja dievčatko a mena sme mali rovnaké 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aka nahoda

liba78
23. aug 2010

@katulkaaaaaa tou váhou pred sme na to rovnako (58kg). Akurát mám 168cm. Ale pribrala som 23kg. 😠

akika722
23. aug 2010

@kikuska25 ahoj s malou niečo...hm...neviem čo presne to je,maju ju operovať ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

liba78
23. aug 2010

@akika722 a lucia ma by dnes len prijatá do nemocnice, alebo jej uz urobia aj tú sekciu ?

lji
23. aug 2010

ahojte. šetrím si baterku na pc tak len chvilku. ráno som bola v sprche, kludne som si ešte hlavu umyla, vyfukala,spravila uces,pradlo vyvesala a zistila som ze som sa aj spotila.len po chvilke som si uvedomila ze to nie je pot ale nieco zo mna tecie.tlak sa mi zvysil tak hybaj ho na prijem. zacala mi odtekat plodova voda. ziadne bolesti, otvorena na špičku prsta. teraz uz ležim v nemocnici , vraj otvorena tak na dva prsty, plodova voda stale tecie ale bolesti stale ziadne.... drzte päste prosiiiiim 😖 ahojte.....

liba78
23. aug 2010

@lji držíme ..... neboj, držkaj sa už to bude za tebou. Hlavne žiadna panika 😉 😉

akika722
23. aug 2010

@liba78 prijata mala byť ALEsekciu nie som si ista ma sa mi hned ozvať tak budete informované 😉

akika722
23. aug 2010

@lji ano držime neboj o chvilku maš po všetkom 😉

mirmaj
23. aug 2010

@dajna11 bola tam odmerka a dávam pol odmerky ako písala Akika že dáva
@memory97 no volala som jej a vraj je to úplne to iste ako nePLUSkový, len tuto je naviac tých živých bakterii, takže by mal byť o to ešte lepší, a preto mu ho predala 🙂 takže žiadne vracanie a davkujeme nadalej ten 😀

kikuska25
23. aug 2010

@akika722 dakujem viem uz katulkaaa mi pisala ☹ ☹ ma mrzi dufam ze budu ok drzim palec

vladka84
23. aug 2010

@lji aj ja na teba myslim a drzim palce... a to sme si este vcera pisali, ze sa ti vobec nezda, ze mas ist rodit... no vidis to? tak nech to mas cim skor za sebou!!!! 😵

vladka84
23. aug 2010

baby, ja tu ostanem sama s bruskom? 😖 vsetky to uz mate alebo v najblizsom case budete mat za sebou a ja niiiiiic ☹

katulkaaaaaa
23. aug 2010

@vladka84 Vladi nezufaj aj ti sa dockas 😉

vladka84
23. aug 2010

@katulkaaaaaa hej, vzdy ked zacinam byt zufala, tak si spomeniem na teba... ze moze to byt este horsie 🙂 no ale uz ma chyta ta panika castejsie, nervozna som potom ako pes, len vrcim a chudak mm si to odskace 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre