• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@tiffanka esteze namam teraz herpes :grinning:

@lji preco nemozes pit???? ved budes oslabena....a este potom aj strata tekutin pri porode...
23. aug 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka tak mi vyzbieraj a posli postou... ak by mi do zajtra zabrala ta pasta, odlozime pre @jankasramka, ked je taka herpesovokutikova a posleme jej do Mexika... tam isto nemaju taky pravy slovensky maz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ozaj inak ty si pisala ze na slovensku davaju aj pri cisarskom klistir. som si spomenula ze ja som v dem porodu ranajkovala taku dobru mastnu mexicku spiplavu drzkovu polievku (no ja ju zboznujem) a to som mala pri jedeni kontrakcie a mm mi vravel ze nejedz to- a ja som si nedala povedat- som sa napraskala a potom sme dosli do nemocnice o 12 na obed a ked som to povedala doktorke tak skoro odpadla, ze ci som normalna:D
ale klistir mi nikdy nastastie nerobili...
to som si len tak este spomenula ze aka blba som:D
23. aug 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ja som tiež nikdy nemala :grinning: Ale Barbi stáále... Hlavne po hranolkách z kúpaliska :grinning: zaujjímavé zistenie :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka u nas je to fakt divne.... j aked som isla s Timkou na vyvolavacku - posledne jedlo som mohla dvanast hodin predtym (aj ked mi davali klystir) a potom uz len pit.... o 5 rano mi dali vyvolavacku a uz som nemohla ani pit.... som myslela, ze zdochnem od smadu... :confounded:
23. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 Pasta nezaberá :grinning: tak asi sa idem pustiť do zberu :grinning:
23. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka a maš postarané...môžeš relaxovať až do septembra :grinning:
23. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ja som kedysi mavala stale a teraz uz asi rok nic...a to si myslim ze v mexiku je horsia higiena ako na slov.
23. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne dali len rano
23. aug 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 to je akoze podla mna tyranie ak sa nemozes napit...ved pri porode stratis vela krvi-to je fakt blbe.ja by som asi podvadzala...by som povedala ze idem na wc a tam by som sa napila...
23. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka no neviem, asi poslem mm do lekarne este teraz :grinning:
23. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No dobre, idem ja ženičky, nazbierať energiu do postele :grinning:
23. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka mne len s vatovym tamponom dovolili ovlazit si pery, doniesli mi ho tak raz za pol hodinky... asi na obed som uz bola taka smadna, ze som z neho, ked sa nepozerali, vycuciavala vodu :grinning: :grinning: :grinning: akoze teraz sa smejem, ale vtedy som si pripadala ako zufalka
23. aug 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka dobru a oddychni si, potom daj vediet aku ste mali prvu noc doma :wink:
23. aug 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ani ja som nemohla piť od pol noci vobec a po sekcii až 3-4 hodky potom-zdochinala som
23. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spite?????????,kde ste???????????,
23. aug 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja nespim, rozmyslam, ci skusim ten maz, alebo co... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nie vazne, vyzera to tak, ze sa mi vratili poslickovia... dufam, ze tentokrat uz oznamuju naozaj skory prichod porodu... tak sa snazim to rozchodit.. hlavne vec, ze rano mam ist ku diabetologicke na krv... ak budem celu noc rozchadzat, tak rano isto nevstanem :confused:
23. aug 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 alebo vstaneš ale v nemocnici a bez bruška :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jaaaj, tak to by bol ten lepsi pripad :grinning:
23. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 padam ja spať...mm na nočnej som na nich sama...tak dobru noc... :wink:
23. aug 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dobru noc, oddychni si, nech sa ti kozy poriadne naleju :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 chiii no dufam mohli by sa kozy naliať a tuk na bruchu odliať :grinning:
23. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ahoj a ty co robis v nemocke?nejak mi to uniklo a neviem sa docitat.uz to na teba prislo?ved poradnu si mala mat tusim v stredu ako ja?daj vediet ak budes moct,drzim palce.a v ktorej nemocke to si?
24. aug 2010 o 01:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak ako sa mame? kto poslickuje, kto rodi? piste aby som mala co citat v noci pri kojeni :slight_smile:
24. aug 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooo haloooooooooooooooooo, vstavajte!
24. aug 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooo!
@jankasramka no ahoj, som tu ja. ako sa mas?
24. aug 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka v pohodicke dnes bol fajn den, zohnala som fenikel, vraj to pomaha nielen na koliky ale aj na tvorbu mlieka, tak pijem...a ty, co nove?
24. aug 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok